دانلود پادکست مراقب قلب خود باشید


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست مراقب قلب خود باشید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست مراقب قلب خود باشید

با کمک پادکست مراقب قلب خود باشید اثر ویکتوریا اوستین، افکار خود را درجهت رشد و تعالی در زندگی هدایت کنید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

ویکتوریا اوستین (Victoria Osteen) نویسنده‌ی کتاب پرفروش "زندگی با عشق" در این پادکست به ما متذکر می‌شود که ما باید مراقب تفکرات خودمان باشیم تا بتوانیم از قلب خود محافظت کنیم، خداوند می‌‌فرماید: از قلب خود مراقبت کنید، زیرا مشکلات زندگی از قلب بیرون می‌آیند.

اگر قرار باشد به تمام آن چیزی تبدیل شویم که مقصود خداوند از خلقت ما بوده است، باید اختیار آن‌چه در ذهنمان می‌گذرد را به دست بگیریم، ما باید اختیار این تفکرات را به دست بگیریم و خودمان افکارمان را هدایت کنیم.

اگر به دنبال پیروزی هستید، باید بر افکار خود غلبه کنید، اگر در برخی زمینه‌های زندگی‌تان هست که احساس شکست یا ضعف دارید، از این به بعد تصور کنید که بر آن‌ها پیروز شده‌اید. شما می‌توانید این شرایط را عوض کنید، شما می‌توانید زندگی خود را تغییر دهید، از طریق تغییر افکارتان، اما این موضوع به افکار من و شما بستگی دارد.

تا زمانی که مسئولیت افکار خود را به عهده نگرفته‌ایم، هرگز به درجه‌ای که می‌خواهیم نمی‌رسیم، ترس، اضطراب، نگرانی، این افکار و احساسات انرژی ما را می‌گیرند و ما را مجبور می‌کنند واکنش اشتباهی داشته باشیم. افکار مختلفی در طول روز وارد ذهن ما می‌شوند، مساله این است که ما انتخاب کنیم که چه افکاری را نزدیک خودمان نگاه داریم.

اگر امروز زندگی شما در آن مسیری که می‌خواهید حرکت نمی‌کند، من از شما می‌خواهم که افکار خود را در آن مسیری که می‌خواهید، حرکت دهید، خداوند می‌فرماید که می‌خواهد زندگی شما را تازه کرده و تغییر شکل دهد و این کار می‌تواند امروز آغاز شود، تازه‌کردن‌ها و متحول‌ شدن‌ها می‌تواند به محض این‌که افکار درون خودتان را انتخاب کردید، آغاز شوند، پس امروز من از شما می‌خواهم، بدانید که خدا با شماست و مراقب قلب خود باشید.

 ۱۰ دقیقه، ۱۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۴ دقیقه
بخش اول
۴ دقیقه
بخش دوم
۳ دقیقه
بخش سوم

راهنمای دانلود پادکست مراقب قلب خود باشید

برای دانلود پادکست مراقب قلب خود باشید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  مراقب قلب خود باشید
رضا چمیده
۱۳۹۷/۶/۱۵
خیلی مفید عالیه
نرگس شقایقی
۱۳۹۷/۵/۲۷
عالی بووود
اشکان فلاحی
۱۳۹۸/۱/۱۵
عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱)