دانلود پادکست نانوکتاب از خوب به عالی

  • از: جیم کالینز
  • راوی: دادبه دادمهر
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۱۲ رای
  • برای دانلود قانونی پادکست نانوکتاب از خوب به عالی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست نانوکتاب از خوب به عالی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست نانوکتاب از خوب به عالی

پادکست نانوکتاب از خوب به عالی نوشته جیم کالینز، به شما نشان می‌دهد که چگونه بعضی از شرکت‌ها پیشرفت می‌کنند و بعضی دیگر شکست می‌خورند.

کتاب از خوب به عالی (Good To Great)، نتیجه‌ی تحقیقات و مطالعه‌ی 5 ساله کالینز و تیم تحقیقاتی‌اش است که بیشتر باورهای فعلی شما را زیر سوال می‌برد. تیم او، شرکت‌هایی که پس از سال‌ها عملکرد متوسط، پیشرفت پایداری داشته‌اند را پیدا می‌کند و عواملی که موجب تفاوت آن‌ها از رقبایشان شده است را شناسایی می‌کنند. این عوامل شامل مفاهیم کلیدی چون: رهبری، فرهنگ و مدیریت استراتژیک بوده است.

این اثر فقط کتابی جهت موضوعات مدیریتی و مناسب برای صاحبان کسب‌و‌کار نیست؛ این کتاب راز دستیابی به عالی‌ترین جایگاه انسانی و تفکر خلاق را به شما آموزش می‌دهد و به شما نشان می‌دهد در هر موقعیتی که قرار دارید، می‌توانید با وسعت بخشیدن نگرش خود، به جایگاهی والاتر دست پیدا کنید.

جیم کالینز (Jim Collins)، نویسنده، مدرس و مشاور مدیریت است. او در دانشکده کسب و کار استنفورد به تحصیل پرداخته و سال‌های پی‌درپی با مجله‌های فورچن و بیزینس ویک همکاری کرده است. کتاب «ساختن برای ماندن» از او بیش از 4 میلیون نسخه فروش داشته است. نشریه Thinker نیز اسم او را در سال‌های گوناگون جزو 50 متفکر برتر جهان معرفی کرده است و حتی در سال 2011 نام کالینز به رده‌ی چهارم رتبه‌ی‌بندی Thinker نیز رسید.

نانوکتاب چیست؟ چرا نانو‌کتاب‌ها مفید هستند؟

نانوکتاب، محصول شگفت‌انگیزتر دیگری از سبکتو است که دروازه کوچکی را به جهان عظیم کتاب‌ها برایتان می‌گشاید. نانوکتاب‌ها خلاصه‌ای 360 درجه‌ از کتاب‌ها هستند که مروری کلی بر نکات مهم و کلیدی کتاب را در اختیار شما می‌گذارند. با نانوکتاب‌ها همیشه خلاصه‌ای کوتاه، مفید و کاربردی از کتاب‌های مورد علاقه‌تان را در اختیار دارید. همچنین نانوکتاب‌ها شما را با کتاب‌های تازه آشنا می‌کنند.

 ۲۴ دقیقه، ۲۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۲۴ دقیقه
نانوکتاب خوب به عالی

راهنمای دانلود پادکست نانوکتاب از خوب به عالی

برای دانلود پادکست نانوکتاب از خوب به عالی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  نانوکتاب از خوب به عالی
Morteza ghorbani
۱۳۹۹/۷/۱۴
خواهشاً کتاب هارو کامل بزارین خلاصه کتاب خوبه اما کاملش بهتره
مهدی دهقانی
۱۳۹۸/۱۲/۲۴
این کتاب برای سطوح مدیریتی سطوح عالی و میانی بسیار عالی بوده و مدیران باید برای دانستن و مطالعه این کتاب بشتابند و حتی در سطوح عالی مطالعه اصل کتاب که حدودا ۳۰۰ صفحه هستش رو مطالعه نمایند و در شرایط رقابتی بسیار شدید امروز شرکتها بسیار موثر هست
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)