دانلود پادکست نانوکتاب برای چیزهای کوچک خودت را اذیت نکن

  • از: ریچارد کارلسون
  • راوی: دادبه دادمهر
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۱۶ رای
  • برای دانلود قانونی پادکست نانوکتاب برای چیزهای کوچک خودت را اذیت نکن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست نانوکتاب برای چیزهای کوچک خودت را اذیت نکن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست نانوکتاب برای چیزهای کوچک خودت را اذیت نکن

پادکست نانوکتاب برای چیزهای کوچک خودت را اذیت نکن نوشته‌ی ریچارد کارلسون، یکی از پرفروش‌ترین‌ کتاب‌های نیویورک تایمز است که به شما روش‌های ساده و کاربردی می‌آموزد تا با استفاده از آن‌ها بتوانید مشکلات کوچک و بزرگ زندگی‌تان را رفع کنید.

پادکست برای چیزهای کوچک خودت را اذیت نکن (don't sweat the small stuff and it's all small stuff)، حاوی 136 مقاله کوتاه است که به شما یاد می‌دهد، چگونه به چیزهای بی‌ارزش اجازه ندهید تا شما را عصبانی کنند و از کوره به در ببرند.

ریچارد کارلسون (Richard Carlson) عقیده دارد که با کسب و اعمال دو قانون هماهنگی در زندگی به طور متداوم می‌توان زندگی موفق‌تر، آرام‌تر و بی‌دغدغه‌ای را تجربه کرد. این دو قانون عبارت‌اند از: به چیزهای کوچک گیر ندهید و چیزهای کوچک اهمیتی در زندگی شما ندارند.

دکتر ریچارد کارلسون پندهای خردمندانه، اندیشمندانه و تجهیزکننده‌ای در این پادکست ارائه می‌دهد و راه‌هایی به شما نشان می‌دهد که با استفاده از آن‌ها اعمالتان آرام‌تر و با ملاحظه‌تر می‌شوند. برای ایجاد زندگی آرام‌تر و ساده‌تر باید به درون‌بینی خود بیشتر اعتماد کنید و به گونه‌ای زندگی کنید که انگار هر روز از زندگی‌تان، آخرین روز شما برای زیستن در این جهان است.

کتاب برای چیزهای کوچک خودت را اذیت نکن در سال 1997 چاپ شد و پس از انتشار طرفداران زیادی پیدا کرد و به چندین زبان مختلف ترجمه شد. مضمون اصلی این کتاب در مورد کسب خوشبختی و آرامش درونی است. این نانو به شما می‌گوید که چگونه مشکلات خود را به فرصت‌هایی طلایی تبدیل کنید، در شرایط و مکان‌های استرس‌‌آور، آرامش درونی خود را حفظ کنید، از تک‌تک لحظه‌های زندگی خود استفاده کنید و قدر تمام چیزهای کوچک و بزرگی که دارید را بدانید.

ریچارد کارلسون نویسنده‌ی این کتاب برجسته، در سال 1961 در آمریکا چشم به جهان گشود. او مدرک دکترای روانشناسی خود را از دانشگاه «سی‌یرا» کالیفرنیا دریافت کرد. کتاب چگونه زندگی را آسان کنیم در مدت 2 سال پرفروش‌ترین کتاب آمریکا و اروپا شد و در سال 1997 عنوان یکی از پرفروش‌ترین و درخشان‌ترین کتاب‌های تاریخ را کسب کرد.

نانوکتاب چیست؟ چرا نانو‌کتاب‌ها مفید هستند؟

نانوکتاب، محصول شگفت‌انگیزتر دیگری از سبکتو است که دروازه کوچکی را به جهان عظیم کتاب‌ها برایتان می‌گشاید. نانوکتاب‌ها خلاصه‌ای 360 درجه‌ از کتاب‌ها هستند که مروری کلی بر نکات مهم و کلیدی کتاب را در اختیار شما می‌گذارند. با نانوکتاب‌ها همیشه خلاصه‌ای کوتاه، مفید و کاربردی از کتاب‌های مورد علاقه‌تان را در اختیار دارید. همچنین نانوکتاب‌ها شما را با کتاب‌های تازه آشنا می‌کنند.

 ۲۰ دقیقه، ۲۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۲۰ دقیقه
نانوکتاب برای چیزهای کوچک خودت را اذیت نکن

راهنمای دانلود پادکست نانوکتاب برای چیزهای کوچک خودت را اذیت نکن

برای دانلود پادکست نانوکتاب برای چیزهای کوچک خودت را اذیت نکن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  نانوکتاب برای چیزهای کوچک خودت را اذیت نکن
moein moein
۱۳۹۸/۹/۱۴
یکی از کتابای خوبیه ک‌ خوندم
علی محمد فراهانی
۱۳۹۹/۱/۲
خیای خلاصه بود مطالب، من اصل این کتاب رو قبلأ با نام واسه جزییات عرق نریز خونده بودم
Omid Azad
۱۳۹۸/۱۰/۱۱
خیلی نکات خوبی رو بیان میکنه که همگی به اونا نیاز داریم که در زندگی هر روزه بکار ببریم تا هر چه زندگی بهتر داشته باشیم، ارزش چندین بار خواندن رو داره
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸)