دانلود پادکست نانوکتاب خلاقیت

  • از: اد کتمول
  • راوی: دادبه دادمهر
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۷ رای
  • برای دانلود قانونی پادکست نانوکتاب خلاقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست نانوکتاب خلاقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست نانوکتاب خلاقیت

اد کتمول بنیان‌گذار شرکت پیکسار در پادکست نانوکتاب خلاقیت، به شما می‌گوید که چگونه خلاقیت را در شرکتش اعمال کرد، شرکتی که با خلاقیت توانست نسبت به رقبای خود پیشی بگیرد.

پادکست خلاقیت (Creativity) فراز و نشیب‌های استودیوی انیمیشن‌سازی پیکسار و دیزنی را مورد بررسی قرار می‌دهد و راهی که اد کتمول طی کرد تا به یک مدیر موفق تبدیل شود را برای شما شرح می‌دهد.

اد کتمول (Edwin E Catmull) عقیده‌ها و باورهای مدیریتی که در این راه کسب کرد را در این پادکست بیان می‌کند و توصیه‌ها و راهکارهای عملی مفیدی ارائه می‌کند که با استفاده از آن‌ها اشخاص گروه به سوپراستارهایی خلاق تبدیل می‌شوند.

این پادکست حاوی درس‌ها و آموخته‌هایی است برای درک اشتباهات در زندگی‌تان، درس‌هایی که به شما آموزش می‌دهد، خلاق باشید و در راه درست اهداف‌تان قرار بگیرید. شما این توانایی را دارید که محصولی بی‌نقص و عالی را در کسب و کار خود ارائه دهید.

اد کتمول مدیرعامل دو استودیوی انیمشن‌سازی مشهور به نام‌های پیکسار (PIXAR) و دیزنی (Disney) است، او یکی از سهامداران استودیو پیکسار است که در سال 1986 آن را تاسیس کردند. کتمول علاوه بر اینکه مدیری درخشان و برجسته به شمار می‌آید، تاثیر به سزایی نیز در توسعه‌ی ابزارهای مهم انیمیشن و گرافیک کامپیوتری داشته است.

نانوکتاب چیست؟ چرا نانو‌کتاب‌ها مفید هستند؟

نانوکتاب، محصول شگفت‌انگیزتر دیگری از سبکتو است که دروازه کوچکی را به جهان عظیم کتاب‌ها برایتان می‌گشاید. نانوکتاب‌ها خلاصه‌ای 360 درجه‌ از کتاب‌ها هستند که مروری کلی بر نکات مهم و کلیدی کتاب را در اختیار شما می‌گذارند. با نانوکتاب‌ها همیشه خلاصه‌ای کوتاه، مفید و کاربردی از کتاب‌های مورد علاقه‌تان را در اختیار دارید. همچنین نانوکتاب‌ها شما را با کتاب‌های تازه آشنا می‌کنند.

 ۳۲ دقیقه، ۳۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۳۳ دقیقه
نانوکتاب خلاقیت

راهنمای دانلود پادکست نانوکتاب خلاقیت

برای دانلود پادکست نانوکتاب خلاقیت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  نانوکتاب خلاقیت
Zohreh M.I
۱۳۹۹/۷/۱۷
کتابی فوق العاده شیرین از دنیای خلاقیت👍👍👍👍👍👍👍👍🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼
سید علیرضا رضوی
۱۳۹۸/۱۰/۱
به نظرم مردد نشین حتما بگیرین واقعا نتیجه خوبی گرفتم از این پادکست
زینب امینی
۱۳۹۹/۸/۲۷
چطور میشه با کتابراه بعنوان گوینده کتاب صوتی همکاری کرد؟
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)