دانلود پادکست چگونه با ترک عادت‌های اشتباه به موفقیت برسیم؟


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست چگونه با ترک عادت‌های اشتباه به موفقیت برسیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست چگونه با ترک عادت‌های اشتباه به موفقیت برسیم؟

پادکست چگونه با ترک عادت‌های اشتباه به موفقیت برسیم؟ به ویژگی‌های مشترک افراد موفق می‌پردازد و به شما کمک می‌کند تا بتوانید کارهایی را که مانع رسیدن شما به موفقیت هستند کنار بگذارید. این فایل صوتی یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی به شمار می‌رود و برگرفته از مقالات سایت هاو کن یو است.

درباره پادکست چگونه با ترک عادت‌های اشتباه به موفقیت برسیم:

اگر بخواهید تعریف دقیقی از زندگی خود ارائه دهید باید به تمامی عاداتی بپردازید که در طول روز دارید. یعنی این عادت‌های شما هستند که مسیر زندگی و شخصیت شما را شکل می‌دهند. با این جمله‌ می‌توان به این نتیجه رسید که داشتن عادت‌های خوب شما را در راه موفقیت پیشرفت قرار می‌دهد و عادت‌های بد از راه اصلی دور می‌کند. در چنین شرایطی چگونه عادت‌های بدی را که جلوی رسیدن شما به اهدافتان هستند، تشخیص بدهید؟ اصلاً موفقیت یعنی چه؟ آیا موفقیت معنا و چهارچوب مشخصی دارد؟

پادکست جذاب و شنیدنی چگونه با ترک عادت‌های اشتباه به موفقیت برسیم؟ علاوه بر اینکه شما را شناخت عادت‌های نادرست همراهی می‌کند و با توضیح ویژگی‌های مشترک انسان‌های موفقیت در مسیری که شما را در این مسیر یاری خواهد کرد.

پادکست چگونه با ترک عادت‌های اشتباه به موفقیت برسیم به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر برای کنار گذاشتن عادت‌های نادرست خود نیاز به راهنمایی دارید، این پادکست برای شما مناسب است.

در بخشی از کتاب پادکست چگونه با ترک عادت‌های اشتباه به موفقیت برسیم می‌شنویم:

هیچ راه میانبری وجود ندارد. هیچ اسب سفیدی هم وجود ندارد. هیچ معجزه و اتفاق ماورایی هم برای شما رخ نمی‌دهد. تا زمانی که مسیر درست را پیدا نکنید و در این راه تلاش نکنید هیچ اتفاق نمی‌افتد. موفقیت واقعی در هر کاری، همیشه از طریق کار سخت و پشتکار به دست می‌آید.

اگر فکر می‌کنید به دلیل نداشتن خانواده‌ای ثروتمند، نداشتن پدری موفق، نبودن شرایط برای پیشرفت و کم و کاستی‌های زندگی خود با این شرایط بد دست‌وپنجه نرم می‌کنید باید بدانید که این شرایط در صورت اقدام نکردن برای تغییر تا انتهای زندگی‌تان ادامه خواهد داشت و هیچ معجزه‌ای اتفاق نمی‌افتد.

 ۱۳ دقیقه، ۱۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۱۴ دقیقه
چگونه با ترک عادت‌های اشتباه به موفقیت برسیم؟

راهنمای دانلود پادکست چگونه با ترک عادت‌های اشتباه به موفقیت برسیم؟

برای دانلود پادکست چگونه با ترک عادت‌های اشتباه به موفقیت برسیم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  چگونه با ترک عادت‌های اشتباه به موفقیت برسیم؟

نظرات پادکست چگونه با ترک عادت‌های اشتباه به موفقیت برسیم؟

داریوش اخلاق زاده
۱۴۰۰/۲/۲۲
بنظرمن کتاب خوبی بودآدم ک میخوادتعغیرکنه بایدقیدحقوق ثابت رابزنه. ازهمه مهم ترمسیرخودشوومحوره افرادی ک دورورشنوهم عوض کنه تاهمه چیزتعغیرکنه. ازهمین حالاشروع کن
مهدی عسکری
۱۴۰۰/۲/۱۰
دمتون گرم، راضی‌ام از کتابراه
مشاهد همه نظرات (۲)