دانلود پادکست چگونه یک کتاب را تمام کنیم؟


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست چگونه یک کتاب را تمام کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست چگونه یک کتاب را تمام کنیم؟

شایان ساکی در پادکست چگونه یک کتاب را تمام کنیم؟ به کسانی که بسیاری از کتاب‌ها را نصفه رها می‌کنند یاری می‌رساند و راهکارهای مفیدی در اختیارشان قرار می‌دهد تا این مشکل را حل کنند. این فایل صوتی یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی به شمار می‌رود و برگرفته از مقالات سایت هاو کن یو است.

درباره‌ی پادکست چگونه یک کتاب را تمام کنیم:

ممکن است شما هم با شوق کتابی را آغاز کنید اما پس از مدتی انرژی‌تان کم می‌شود و تمام کردن کتاب را به چشم مسئولیت می‌بینید، مسئولیتی که بیشتر مواقع از عهده‌اش برنمی‌آیید. اگر شما هم تاکنون در چنین شرایطی قرار گرفته‌اید باید بدانید عوامل مختلفی وجود دارد که شور و شوق شما را نسبت به کتاب کاهش می‌دهد. البته ناگفته نماند که احتمالا ایراد از شماست، نه کتاب!

در همین راستا، شایان ساکی تلاش می‌کند تا در پادکست چگونه یک کتاب را تمام کنیم؟ دلیل خسته شدن از مطالعه را بررسی کند و روش‌هایی برای رفع آن نیز ارائه ‌دهد. این پادکست بسیار ساده و کاربردی است و مطمئن باشید پش از شنیدن آن در زمینه‌ی کتاب‌خوانی خود پیشرفت چشمگیری خواهید داشت.

پادکست چگونه یک کتاب را تمام کنیم مناسب چه کسانی است؟

اگر شما هم کتاب‌ها را ناتمام رها می‌کنید، این پادکست برای شما مفید خواهد بود.

در بخشی از پادکست چگونه یک کتاب را تمام کنیم می‌شنویم:

بیشتر ما برای کتاب خواندن زمان مشخصی را در نظر نمی‌گیریم. هر وقتی از روز که حس کتاب خواندن پیدا می‌کنیم کتاب را به دست می‌گیرم و شروع به خواندن می‌کنیم. آیا هنگام مطالعه‌ی کتاب به حواس‌پرتی های اطرافتان توجه می‌کنید؟ آیا به نظر شما با صدای اتوبوس یا صدای اخبار در تلوزیون می‌توان تمرکز برای خواندن یک صفحه به صورت مفید و سودمند را داشت؟ قطعا خیر. قبل از شروع کتابخوانی به این موضوع توجه کنید که آیا در پس زمینه محل صدایی وجود دارد که باعث حواس‌پرتی شده و تمرکز شما را از کتاب سلب کند.

 ۱۲ دقیقه، ۱۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
چگونه یک کتاب را تمام کنیم؟

راهنمای دانلود پادکست چگونه یک کتاب را تمام کنیم؟

برای دانلود پادکست چگونه یک کتاب را تمام کنیم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  چگونه یک کتاب را تمام کنیم؟

نظرات پادکست چگونه یک کتاب را تمام کنیم؟

رحیم صابری
۱۳۹۹/۱۲/۱۶
سلام ممنون از صدای خوب گوینده و ارتباط کلامی گوینده با موسیقی متن. راهکارها در عین سادگی آموزنده بود ولی به نظرم بیشتر جای بحث داشت ممنون و تشکر
محمدرضا یعقوبی
۱۴۰۰/۱/۲۰
نکات بسیار پیش پا افتاده‌ای را متذکر شده بود که هر کسی میدانست...
امید افشار
۱۴۰۰/۱/۱۶
بسیار مختصر، عالی و کاربردی ممنون از کتابراه
مشاهد همه نظرات (۶)