دانلود پادکست کائنات هوای شما را دارد


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست کائنات هوای شما را دارد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست کائنات هوای شما را دارد

گابریل برنستین در پادکست کائنات هوای شما را دارد، راهکارهای عملی و کاربردی جهت گذر از ترس در زندگی و قوی کردن ایمان درونی، بیان می‌کند. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

همه ما سعی می‌کنیم کنترلِ بعضی چیزی‌ها را به عهده بگیریم. همه‌ی این کنترل‌ها، همه‌ی این دستکاری‌ها، همه‌ی این تلاش‌ها برای رقم زدن یک اتفاق خاص؛ یک جور مقاومت است، مقاومت‌ نسبت به توازن و آن صدایِ درونی که هر لحظه شما را به سمتِ خودش فرا می‌خواند. عظمتی که درونِ شما وجود دارد و شما یادتان رفته که به حرفش گوش بدهید.

ولی در نبودِ مقاومت، ما دوباره به توازن می‌رسیم. در نبودِ آن مقاومت ما حقیقتِ وجودی‌مان را به یاد می‌آوریم و با کائنات ارتباط برقرار می‌کنیم. کائنات همیشه در حالِ فرستادن انرژی‌ِ عشقی بوده که درون و اطراف ماست و همیشه در حال راهنمایی‌ ماست. بوسیله‌ی تسلیمِ معنوی ما دوباره به توازن می‌رسیم و دوباره با عظمت و وجودِ ماورایی ارتباط برقرار می‌کنیم.

گابریل برنستین (Gabrielle Bernstein) در کتاب صوتی "کائنات هوای شما را دارد" (The universe has your back: transform fear to faith) پنج قدم برای ارتباطِ مجدد و رسیدن دوباره به توازن و راه‌اندازی مجدد خودتان را بیان می‌کند.

قدم اول: از دعا کردنی که همراه با کنترل باشد دست بردارید و به جای آن برای رسیدن به چیزی که به نفعِ همه‌ است دعا کنیم.
قدمِ دوم: روی چیزهایی تمرکز کنید که درحالِ رشد و شکوفایی در آن هستید.
قدم سوم: موانع، مسیرهای انحرافی‌ای به سمتِ مسیرِ درست هستند.
قدم چهارم: زمانی‌که از کائنات پیامی را بخواهیم، همیشه دریافتش می‌کنیم.
قدم پنجم: افرادی که از نتایج مطمئن‌ هستند، می‌توانند انتظار را تحمل کنند.

«نیویورک تایمز» از «گابریل برنستین» به عنوان یک الگو برای نسل جدیدِ جویندگانِ معنویت نام برده است. او در کتاب‌ها و سمینارهای خود به افراد کمک می‌کند تا بتوانند صدای درونی خودشان را بهتر بشنوند. کتاب‌های گابریل برنستین جزء پروفروش‌های نیویورک تایمز و آمازون است که به چندین زبان ترجمه شده است و طرفداران بسیاری در تمام دنیا دارد. کتاب "کائنات هوایت را دارد" به عنوان راهکاری برای گذر از ترس به سوی ایمان در سال 2017 به چاپ رسیده است.

 ۱۵ دقیقه، ۲۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۳ دقیقه
بخش اول
۴ دقیقه
بخش دوم
۵ دقیقه
بخش سوم
۳ دقیقه
بخش چهارم

راهنمای دانلود پادکست کائنات هوای شما را دارد

برای دانلود پادکست کائنات هوای شما را دارد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  کائنات هوای شما را دارد

نظرات پادکست کائنات هوای شما را دارد

Asma Hashemi
۱۳۹۷/۷/۷
محتوای کتاب خیلی عالیه. فوق العاده س. فقط خانومی که کتاب رو میخونه بیش از اندازه تند حرف میزنه و من مجبور میشدم هرچند دقیقه صدا رو قطع کنم تا اعصابم اروم بشه. شایدم من خیلی حساسم. اما کتاب رو حتما دانلود کنید چون فوق العاده س.
Dariush Aria
۱۳۹۸/۱۰/۱۶
خوب الان ۷۰نفر دارن میگن طرف که میخونه بد میخونه من الان ده و نیم صبح شانزده دی نود و هشت دانلود کردم ولی همچنان خانومه داره میدوه
بعدم چرا انقد تو دماغی و باعشوه حرف میزنه

باری..
بعد از این نظرات شما که اقدامی نکردید پس الکی برا چی نظر میگیرین

چرا مد شده این زنا که عشوه‌ای و مزخرف حرف میزنن و
تمام این پادکست‌ها رو اجرا میکنن

اصلا هم صداهاشون مدل حرف زدنشون دل نشین نیستا..
راضی نیستم ازتون
کتابم اصلا گوش نکردم
حلالتونم نمیکنم
محمد حسین زمانپور دهج
۱۳۹۹/۳/۱۶
سلام _ این کتاب خیلی خوب و مفیده , فقط یه مشکلی که هستش اینه که صدای گوینده عمدا تند شده و فاصله نفس گرفتن بین متنها را هم برداشتن به طوریکه تمرکز آدم به هم میخوره. اگه صدای گوینده آهسته تر بود خیلی بهتر میشد ولی با اینحال بنده از این کتاب خیلی راضیم و واقعا نکات کلیدی مهمی را بهمون یاد میده که به دردمون میخوره و از کتابراه برای پخش صوتی این کتاب کمال تشکر را دارم.
مشاهد همه نظرات (۱۲۶)