دانلود پادکست کاربرد NLP برای موفقیت در کار و زندگی

  • راوی: علی نجفی
  • ناشر صوتی: آگاه باشیم
  • ۱۳ رای
  • برای دانلود قانونی پادکست کاربرد NLP برای موفقیت در کار و زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست کاربرد NLP برای موفقیت در کار و زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست کاربرد NLP برای موفقیت در کار و زندگی

پادکست کاربرد NLP برای موفقیت در کار و زندگی، به شما در راستای مدیریت درست کار و زندگی با علم برنامه‌ریزی عصبی کلامی برای رسیدن به قله موفقیت کمک می‌کند.

ممکن است گاهی برای شما اتفاق بیفتد که واکنش مناسبی نسبت به یک وضعیت معمولی نشان ندهید و به خودتان بگویید نمی‌دانم چرا چنین رفتاری از من سر زده است. در بعضی مواقع احساسات کنترل شما را به دست می‌گیرد، گاهی از خود بی‌خود می‌شوید، در این مواقع هر فردی از خود واکنشی نشان می‌دهد.

اما احساساتی شدن در بعضی مواقع بسیار خوب است، مانند عاشق شدن، لذت بردن و خوش گذراندن. اما در بعضی مواقع زیان‌آور است، مانند از دست دادن علاقه، ناراحتی و رنج. وجود این تجربه‌ها در زندگی و کار ما را به وجد می‌آورد و زندگی را هیجان‌انگیز می‌کند. اما در کنار آن امری بسیار غیرقابل پیش‌بینی است. بسیاری از مدیران دوست دارند که کارمندانشان احساسات و علاقه را در خانه جا بگذارند و سپس به محل کار بیایند. بسیاری از اشخاص نیز در خانه آرزو دارند که همسران‌شان استرس را در محل کار بگذارند و به خانه بیایند.

گاهی فردی نسبت به چیزی که زیاد هم اعصاب خرد کن نیست واکنش عجیبی نشان می‌دهد، بیشتر افراد می‌دانند که به چه چیزهایی حساس هستند و چه محرک‌هایی حال‌شان را دگرگون می‌کند. در NLP حال یا حالت یعنی توجه و هوشیاری بیشتر نسبت به احساسی که در هر لحظه از زمان داریم. این از دست دادن کنترل، اگر شدید باشد می‌تواند مردم را بترساند و می‌تواند به کار و روابط اجتماعی آسیب بزند چون زمانی که چنین رفتاری از خود نشان می‌دهیم، دیگران نمی‌توانند در موقعیت‌های حساس به ما اعتماد کنند. خوشبختانه NLP به شما کمک می‌کند کنترل بیشتری روی خودتان، حالات‌تان در زمان‌های مختلف و اثری که بر روی دیگران دارید، پیدا کنید. وقتی روش این کار دست‌تان آمد تاثیر آن شما را هیجان زده می‌کند.

 ۵۲ دقیقه، ۴۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۱۵ دقیقه
مقدمه
۱۲ دقیقه
تکنیک دایره‌ی امتیازها
۱۲ دقیقه
توانمندی‌ها و مهارت‌ها
۱۲ دقیقه
الگوبرداری به عنوان یک استعداد طبیعی آدم

راهنمای دانلود پادکست کاربرد NLP برای موفقیت در کار و زندگی

برای دانلود پادکست کاربرد NLP برای موفقیت در کار و زندگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  کاربرد NLP برای موفقیت در کار و زندگی
فرزانه قنبری
۱۳۹۸/۷/۱۴
کتاب خوبیست! راهکار عملی ارایه می‌دهد به همین دلیل می‌تواند موثر باشد.
صدرا مشفقی
۱۳۹۸/۹/۱۴
بسیار خوانش آزار دهنده و عجولانه داره، به زور چون پول دادید میتونید تا آخر گوش کنید
maryam moghasem
۱۳۹۸/۸/۱۹
زیادی خلاصه است و کاربردی نیست
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)