دانلود پادکست 10 قانون موفقیت جان ماکسول


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست 10 قانون موفقیت جان ماکسول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست 10 قانون موفقیت جان ماکسول

پادکست 10 قانون موفقیت جان ماکسول اثر جان سی ماکسول برای توسعه‌ی رهبری بین‌المللی و کمک به رهبران نگاشته شده تا بتوانند توانایی‌های بالقوه خود را به حداکثر برسانند. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

جان سی ماکسول (John C.Macwell) نویسنده، سخنران امریکایی و متخصص رهبری بین‌المللی است. او را متخصص رهبری و مدیریت شماره یک در سراسر دنیا می‌نامند. ماکسول کتاب‌های بسیاری نوشته و در درجه‌ی اول بر رهبری تمرکز دارد. وی به مدت 30 سال به عنوان کشیش در کلیساهای اوهایو، ایندیانا، کالیفرنیا و فلوریدا حضور داشته و در سال 1995 کلیسا را ترک و تمام وقت خود را به صحبت کردن و نوشتن اختصاص داد.

از جمله کتاب‌های جان مکسول می‌توان به 21 قانون انکارناپذیر رهبری، 21 صفت ضروری یک رهبر، 15 قانون ارزشمند رشد، 5 سطح رهبری، رهبری طلایی، رهبری 360 درجه، مدیریت نگرش، آن‌چه رهبران باید بدانند و غیره اشاره کرد.

ارتباط برقرار کردن تأثیر شما را در هر شرایطی افزایش می‌دهد و معیار اولیه‌ی برای پیشرفت و ترقی برای حرفه‌ها، توانایی ارتباط برقرار کردن به صورت تأثیر گزاری است. رهبری همان تاثیرگذاری است و بزرگترین رهبران جهان توانایی برقرای ارتباط و تأثیرگذاری را دارند.

 ۲۸ دقیقه، ۲۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۷ دقیقه
بخش اول
۲ دقیقه
بخش دوم
۲ دقیقه
بخش سوم
۲ دقیقه
بخش چهارم
۳ دقیقه
بخش پنجم
۳ دقیقه
بخش ششم
۴ دقیقه
بخش هفتم
۳ دقیقه
بخش هشتم
۲ دقیقه
بخش نهم
۲ دقیقه
بخش دهم

راهنمای دانلود پادکست 10 قانون موفقیت جان ماکسول

برای دانلود پادکست 10 قانون موفقیت جان ماکسول و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  10 قانون موفقیت جان ماکسول

نظرات پادکست 10 قانون موفقیت جان ماکسول

معصومه یاری
۱۳۹۹/۵/۱۷
خیلی صوتی خوب بود چون ما که نمتونم بشینم کتاب بخونم ولی با گوشی کردن متونم هم به کارمون برسیم هم کتاب گوش کنیم و یادش بگیرم
پوریا تجویدی
۱۳۹۹/۸/۲۶
گویی که گوینده رو دنبال کردن
از ویژگی‌های کتاب‌های صوتی تلفظ شمرده لغاته که تو این پادکست اصلا رعایت نشده
hamid rezaie
۱۳۹۸/۸/۴
کتاب بسیار بیخودی هست. نخونید بهتره.
مشاهد همه نظرات (۶)