دانلود پادکست 10 قانون موفقیت جول اوستین


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست 10 قانون موفقیت جول اوستین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست 10 قانون موفقیت جول اوستین

در پادکست 10 قانون موفقیت جول اوستین یاد می‌گیرید که هدفی را مشخص کنید و بدون اینکه تا انتهای مسیر رسیدن به آن خسته و ناامید شوید، به هدف خود دست‌ یابید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

جول اوستین در این کتاب می‌گوید: هر چیزی که امروز با ما همراه است، خودمان به زندگیمان دعوت کرده‌ایم. کلمات مثل دانه هستند وقتی شروع به صحبت می‌کنید، به آنچه که دارید حرف می‌زنید زندگی می‌بخشید.

ما با ناامیدی و موانع مختلف روبرو شده‌ایم، زندگی همین است. ولی به جای اینکه به درد و رنج و ناامیدی فکر کنیم، رویاهایمان را به خاطر بیاوریم، به یاد بیاوریم که خدا چه قولی به ما داده است. خداوند می‌فرماید که وقتی به شما قول داده‌ام پس انجامش می‌دهم و به زودی برای تو اتفاق می‌افتد. اگر تو کاری که باید انجام شود را انجام بدهی و به باور برسی، و شور و اشتیاقت را دوباره برگردانی، خداوند آن چیزی که تو فکر می‌کنی مرده و از دست رفت است را دوباره برایتان زنده می‌کند.

به درگاه خدا دعا کنید که از بین این خاکسترها به من زیبایی بده. به من لذت و خوشحالی بده بابت امروز، و به خاطر شرایط بدی که در آن قرار گرفته بودم به من چند برابر بهتر هدیه بدهد.

جول آستین واعظ آمریکایی، مجری تلویزیونی و نویسنده و کشیش ارشد بزرگترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. مردم جهان او را با نام مستعار "کشیش خنده رو " می‌شناسند. او مدیر سابق یکی از معروف‌ترین و بزرگ‌ترین کلیساهای آمریکاست. او تا به حال ۷ کتاب پرفروش منتشر کرده که به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند.

 ۱۹ دقیقه، ۱۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۲ دقیقه
بخش اول
۲ دقیقه
بخش دوم
۱ دقیقه
بخش سوم
۲ دقیقه
بخش چهارم
۱ دقیقه
بخش پنجم
۱ دقیقه
بخش ششم
۱ دقیقه
بخش هفتم
۴ دقیقه
بخش هشتم
۱ دقیقه
بخش نهم
۳ دقیقه
بخش دهم

راهنمای دانلود پادکست 10 قانون موفقیت جول اوستین

برای دانلود پادکست 10 قانون موفقیت جول اوستین و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  10 قانون موفقیت جول اوستین
عایشه امیرشریفی
۱۳۹۶/۱۱/۲۴
صحبتهای جول اوستین عالیه.. اما متاسفانه این کلیپ صوتی نسبت به پولی که پرداخت میکنی خیلی خیلی کمه.
بیشتر شبیه به این بود که انگار یه نمونه دانلود کردی. من اصلا راضی نبودم.
هی میومدم گرم صحبتهاش میشدم یه دفعه قطع میشد.
نجمه اسماعیلی
۱۳۹۶/۱۱/۲۸
واقعا سخنرانی هاش و دیدگاهش رو دوست دارم. چون تو حرفاش از خدا صحبت میکنه.
فاطیما وجدانی
۱۳۹۶/۱۱/۴
ازش خوشم میاد حرفاش خیلی دلنشینه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴۴)