دانلود پادکست 10 قانون موفقیت جک ما

  • از: جک ما
  • راوی: علی بهرامی
  • ناشر صوتی: شادن پژواک
  • ۲۳ رای
  • برای دانلود قانونی پادکست 10 قانون موفقیت جک ما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست 10 قانون موفقیت جک ما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست 10 قانون موفقیت جک ما

در پادکست 10 قانون موفقیت جک ما، سخنان کارآفرین موفق چینی و بنیان‌گذار شرکت تجارت الکترونیک علی بابا را می‌شنویم. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

جک ما در این کتاب می‌گوید: من خیلی خوش شانس بودم که توانستم با خیلی از افراد موفق آشنا شوم؛ بیل گیتس، وارن بافت، جک ولچ، لری پیج، مارک زاکربرگ و... . خیلی دوست دارم به شما بگم که فرق این افراد با بقیه‌ی مردم دنیا این است که آن‌ها همیشه نسبت به آینده خوش‌بین هستند و همیشه سعی می‌کنند که مشکلات دیگران را حل کنند.

به نظر من فرصت‌ها همیشه در جاهایی پیدا می‌شود که مردم نسبت به آن غر می‌زنند و اگر تو فکر کنی و آن مشکل را حل کنی حتما موفق می‌شوی. کاری که من کردم همین بود.

همیشه به یاد داشته باشید که رقیبانتان بهترین آزمایشگاه شما هستند، چون رقیبانتان شما رو بررسی و تحلیل می‌کنند و به هر ایده‌ی خلاقانه‌ای که می‌رسند باعث می‌شوند که شما هم از آن‌ها یاد بگیرید. از رقیبتان کپی نکنید، از آن‌ها یاد بگیرید. من عاشق رقبایم هستم. هربار که به آن‌ها نگاه می‌کنم یک چیز جدید از آن‌ها یاد می‌گیرم.

جک ما (Jack Ma) مدیری کاریزماتیک، جذاب و پرانرژی است و مجله تایم او را در فهرست تاثیرگذارترین شخصیت‌های خود قرار داد و نشریه Businessweek نیز در سال 2007، لقب تاجر سال را به او داد. وی در حال حاضر به‌عنوان مدیر عامل و رئیس هیئت مدیر گروه علی‌بابا فعالیت می‌نماید.

جک ما را مغز متفکری می‌دانند که با تأسیس شرکت علی بابا، تجارت الکترونیکی را دچار تحولات عظیمی کرد و در حال حاضر این شرکت، بزرگترین پلت فرم تجارت الکترونیک در جهان و با سرمایه 246. 12 میلیارد دلار را دارا می‌باشد. وی هم‌اکنون در رتبه ۱۸ از فهرست ثروتمندترین افراد جهان مجله فوربز قرار دارد.

 ۲۶ دقیقه، ۲۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۶ دقیقه
بخش اول
۱ دقیقه
بخش دوم
۱ دقیقه
بخش سوم
۲ دقیقه
بخش چهارم
۲ دقیقه
بخش پنجم
۲ دقیقه
بخش ششم
۱ دقیقه
بخش هفتم
۳ دقیقه
بخش هشتم
۷ دقیقه
بخش نهم
۲ دقیقه
بخش دهم

راهنمای دانلود پادکست 10 قانون موفقیت جک ما

برای دانلود پادکست 10 قانون موفقیت جک ما و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  10 قانون موفقیت جک ما

نظرات پادکست 10 قانون موفقیت جک ما

حامد نیک مهر
۱۳۹۹/۲/۱۹
همونطور که دوستان نظر دادند خیلی کتاب نیست ولی این از جذابیتش کم نکرده به هر حال نشون میده باورمندی مهمتر از تسلطه. خیلی مهمه که تشخیص بدیم الان چی کمه و چیزی بسازیم که جاش خالیه...
نوید نوید
۱۳۹۸/۳/۲۲
خوشحالم که با همچین اپلیکیشنی اشنا شدم... این بهتر اتفاقی بود که برام افتاد
وحید خاکی
۱۳۹۷/۸/۲۳
عالی بسیار جالب تو این اپ ادم کار کنه خیلی بهتر از هوش مالی ماهان تیموری واقعا میگم
مشاهد همه نظرات (۹)