دانلود پادکست 10 قانون موفقیت وارن بافت


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست 10 قانون موفقیت وارن بافت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست 10 قانون موفقیت وارن بافت

در پادکست 10 قانون موفقیت وارن بافت، اسطوره‌ی سرمایه‌گذاری یعنی وارن بافت راز موفقیتش را به اشتراک گذاشته و نکاتی خاص و ویژه درباره‌ی زندگی و سرمایه‌گذاری بیان می‌کند. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

وارن بافت در این کتاب می‌گوید:

به طور عمومی، سرمایه گذاری کردن روی خودتان بهترین کاری است که می‌توانید انجام دهید. هیچ کس نمی‌تواند مهارت‌هایتان را از شما بگیرد. شاید بتوانند سود بانکیتان رو کم کنند یا ارزش دلار رو پایین بیارند، هر مدل را می‌توانند به کار بگیرند ولی اگر شما استعداد داشته باشید و روی استعدادهایتان کار کنید، به یک سرمایه ی بزرگ دست پیدا می‌کنید. از هر راهی که شده برای تقویت کردن توانایی‌هایتان استفاده کنید.

مهارت‌های ارتباطی خیلی مهم هستند، من خودم در یکی از این کلاس‌های برقراری ارتباط شرکت کرده‌ام و ارزش آن کلاس از صد مدرک دانشگاهی برام بیشتر است.

وارن بافِت، (Warren Buffett) کارآفرین، بازرگان، سرمایه‌گذار و نیکوکار آمریکایی است، او مدیر عامل و بیشترین سهام‌دار شرکت برکشایر هاتاوی است که یک شرکت هلدینگ برای انواع مختلفی از کسب‌وکارهاست. او به خاطر پیش‌بینی‌ها و اظهارات غیب گویانه‌اش در حوزه سرمایه‌گذاری ارزشی در بورس، به «پیشگوی اوماها» شهرت یافته است.

وی موفق‌ترین سرمایه‌گذار قرن بیستم شناخته شده است. وارن بافت در سال ۲۰۰۸ به‌عنوان ثروتمندترین فرد جهان معرفی شد و سومین میلیاردر جهان در سال 2017 است.

در این کتاب قوانین موفقیت وارن بافت، بزرگترین سرمایه‌گذار دنیا را می‌شنویم.

 ۱۹ دقیقه، ۱۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۳ دقیقه
بخش اول
۲ دقیقه
بخش دوم
۲ دقیقه
بخش سوم
۲ دقیقه
بخش چهارم
۳ دقیقه
بخش پنجم
۲ دقیقه
بخش ششم
۱ دقیقه
بخش هفتم
۱ دقیقه
بخش هشتم
۲ دقیقه
بخش نهم
۱ دقیقه
بخش دهم

راهنمای دانلود پادکست 10 قانون موفقیت وارن بافت

برای دانلود پادکست 10 قانون موفقیت وارن بافت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  10 قانون موفقیت وارن بافت

نظرات پادکست 10 قانون موفقیت وارن بافت

ایوب مهربانی
۱۳۹۸/۱/۲۷
خیلی کوتاه و مختصر بود و بنظر بنده کلید واژه‌های موفقیت رو بدون هیچ مقدمه‌ای بیان می‌کنه مثل داشتن ثبات احساس که از آی کیو مهمتر میدونه در کل خوبه ولی قیمتش زیاده
امیر پیروزی
۱۳۹۹/۳/۸
به نظرم اسمش را نمیشه کتاب گذاشت. بیشتر شبیه یه مصاحبه مختصر توی راهرو یه سالن کنفرانس هست. نکته خاصی نداشت و بیشتر یه سئوال و جواب خیلی کوتاه بود
توصیه نمیکنم به هیچ عنوان این کتاب را بخرید.
ابراهیم عیدیوندی
۱۳۹۷/۱۰/۱۳
ای کاش کتاب‌های موفقیت رو ک عملگرایی رو آموزش میدن تو اپلیکیشنتون پیدا میکردم. اکثرا فقط ب برریی تئوری میپردازن. کتابی ک باعث شه شروع ب عمل کنیم ندیدم.
مشاهد همه نظرات (۳۵)