دانلود پادکست 100 سال خردمندی


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست 100 سال خردمندی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست 100 سال خردمندی

دارن هاردی در پادکست 100 سال خردمندی، توضیحات مختصر و مفیدی درباره‌ی اصول موفقیت فردی و سازمانی، بیان کرده است. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

دارن هاردی (Darren Hardy) می‌گوید: تمامی سیستم‌های موجود در هستی در نهایت توسط چند اصل ساده کنترل می‌شوند، وقتی شما آن اصول ساده را درک کنید، در این‌ صورت می‌توانید سیستم‌های پیچیده را بررسی و کنترل کنید، بر روی آن‌ها تسلط پیدا کنید و برای کسب موفقیت فردی و سازمانی از آن بهره‌مند شوید.

در هر کاری، تنها دو یا سه نکته مهم و کلیدی وجود دارد. باید آن دو یا سه نکته را پیدا کنید و به آن‌ها عمل کنید تا در انجامشان به مهارت کامل برسید.

مردم فکر می‌کنند تمرکز یعنی بله گفتن به کارهایی که باید روی آن تمرکز کنند. ولی مفهومش اصلا این نیست. تمرکز یعنی نه نگفتن به صدها ایده‌ی خوب دیگر که وجود دارند. باید با دقت هدفتان را انتخاب کنید. نه نگفتن به هزاران ایده و کار، کلید رسیدن به موفقیت است.

دارن هاردی نویسنده، سخنران و مشاور آمریکایی است که تا سال ۲۰۱۵ ناشر "مجله موفقیت" یکی از پرتیراژترین مجلات دنیا بوده است. او از کودکی با پدرش بزرگ شده و او را یکی از بهترین مربیان خود می‌داند. دارن در سن ۱۸ سالگی تجارت خود را آغاز کرد و در ۲۷ سالگی به یک جوان میلیونر تبدیل شد. مجله موفقیت به او این امکان را داد تا با مدیران برجسته، کارآفرینان برتر و قهرمانان مصاحبه داشته باشد و همین موضوع باعث شد تا پرده از راز موفقیت آن‌ها بردارد.

او در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگش استراتژی و اصول موفقیت را با روش‌هایی که خودش آزمایش کرده و به نتیجه رسیده است با مردم به اشتراک می‌گذارد. او می‌گوید که دوست دارد همه از تمام پتانسیل زندگی خودشان استفاده کنند. دارن هاردی مدیرعامل خیریه کودکان نامرئی است که به کودکانی که برای سرباز شدن در کشور‌های آشوب زده دزدیده می‌شوند کمک کند تا راه زندگی‌شان را پیدا کنند. او مشهورترین مقالات نیویورک تایمز را می‌نویسد و چندین کتاب مشهور دارد که بهترین آن‌ها "اثر مرکب" است.

 ۱۰ دقیقه، ۱۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۶ دقیقه
بخش اول
۵ دقیقه
بخش دوم

راهنمای دانلود پادکست 100 سال خردمندی

برای دانلود پادکست 100 سال خردمندی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  100 سال خردمندی

نظرات پادکست 100 سال خردمندی

رضا گودرزی
۱۳۹۹/۲/۷
دارن هاردی مردی آسیب دیده از رفتار پدر..... مثل خیلی از ما مردای ایرانی با این تفاوت که نقاط مثبت پدرشم دیده و با امید تلاش کرده برای هدفش. این فایل صوتی ۱۵ دقیقه‌ای میخواد به شما بگه که داشتن چیزهای مورد علاقه خودتونو با رعایت چند نکته اصلی تجربه کنید. به بیان دیگه هر کاری دو سه تا نکته مهم و کلیدی داره. پس دقت کنید و اون نکات را به اجرا بذارید.
مریم مشکانی
۱۳۹۷/۷/۴
لطفا یه سری ازاین فایلهای صوتی رواگه امکان داره باهزینه‌ی کمتری بذارید من به خیلیهاشون نیازدارم اما هزینه‌ی مجموعشون زیادمیشه بخاطرهمین کمترخریدمیکنم
Omid Azad
۱۳۹۸/۱۰/۱۱
چندین بار کتابی رو می‌خونم تا بتونم نظرم در مورد اون بگم؛ سه مورد خلاصه شده در اون متمرکز بود، که همه به اون عملا نیاز داریم برای مفید.
مشاهد همه نظرات (۲۶)