دانلود کتاب آدم فکرهای ناجور


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب آدم فکرهای ناجور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آدم فکرهای ناجور

کتاب صوتی آدم فکرهای ناجور نوشته بهاءالدین مرشدی، داستانی فانتزی است که زندگی یک خانواده سه نفره را روایت می‌کند و در هر فصل به اتفاقات مختلفی که برای این خانواده رخ می‌دهد می‌پردازد.

شخصیت‌های این داستان بدون چهره هستند. از همان آغاز داستان کودک خانواده درمی‌یابد که نصف صورتش نیست و پاک شده و این‌گونه با خانواده‌اش درگیر می‌شود که دلیل این پاک شدگی چیست؟ محتوای داستان به مفهوم بحران هویت می‌پردازد و همین عدم هویت موجب بروز اتفاقاتی بین این خانواده سه نفره می‌شود. این داستان بدون مکان و زمان است.

کتاب به صورت منقطع اما پیوسته داستان را بازگو می‌کند و این موضوع جذابیت آن را دو چندان کرده است. داستان با موضوعات مختلف و به صورت نامتعارف و آمیخته‌ای از واقعیت و خیال و با رفت و برگشت‌های گاه و بی‌گاه و درگیری‌هایی میان اعضای خانواده پیش می‌رود.

درون‌مایه این اثر را هویت، ارتباط بین اعضای یک خانواده و روابط متقابل میان آدم‌ها تشکیل می‌دهد.

با بهاءالدین مرشدی بیشتر آشنا شویم:

بهاءالدین مرشدی داستان‌نویس و نمایش‌نامه‌نویس معاصر است که مدرک کارشناسی ارشد ادبیات نمایشی را دارد. از دیگر کتاب‌های او می‌توان به مراثی یک روایت ساده، رویای این پاریسی دیوانه، مرا زمین فرض کن، ماهی که توت‌فرنگی‌ها سرخ می‌شوند و استهبان در صدای باد و خاک گم بود اشاره کرد.

شنیدن کتاب آدم فکرهای ناجور به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر به داستان‌های فانتزی علاقه‌مند هستید، بدون شک از این کتاب لذت خواهید برد.

در بخشی از کتاب صوتی آدم فکرهای ناجور می‌شنویم:

از هوش رفته‌ام و این تنها حقیقت موجود است. پدر سراسیمه از راه می‌رسد و به مادر می‌گوید: «چی شده؟» مادر هم دستپاچه از همه اتفاقاتی که افتاده است می‌گوید: «تو مُردی و این پسر هم از هوش رفته.» پدر دست می‌گذارد روی پیشانی من و می‌گوید: «با این تب این چرا زنده است؟» مادر می‌گوید: «تعجب منم همینه. چند روزه که تو مُردی، تب اینم پایین نیومده و از هوش رفته.»

پدر می‌گوید: «من بچه خودمو خوب می‌شناسم. جون سخت‌تر از این حرفاست. به پدرش رفته.» مادر می‌گوید: «یعنی تو الان زنده‌ای؟» پدر می‌گوید: «زنده‌ام و اومدم بچه‌ام رو هم با خودم به اعماق زمین ببرم.» بعد شانه مرا تکان می‌دهد و می‌گوید: «بیدار شو! بیدار شو!» و من هم بیدار نمی‌شوم.

 ۲ ساعت و ۱۲ دقیقه، ۱۲۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۰ دقیقه
روی صورتم یک لکه افتاده بود
۲۲ دقیقه
دیگر حالم از کلمات بهم می‌خورد
۲۹ دقیقه
از هوش رفته‌ام و این تنها حقیقت موجود است
۲۵ دقیقه
من فکر می‌کنم این‌طوری اصلاً درست نیست
۲۵ دقیقه
مادر زمین را دوست دارد

راهنمای دانلود کتاب آدم فکرهای ناجور

برای دانلود کتاب آدم فکرهای ناجور و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آدم فکرهای ناجور

نظرات کتاب آدم فکرهای ناجور

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.