دانلود کتاب آن اصل کاری: حقایقی ساده اما حیرت انگیز که پشت نتایج فوق العاده پنهان‌اند

  • از: گری کلر، جی پاپاسان، علی قاسمی
  • ناشر: نشر میلکان
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب آن اصل کاری: حقایقی ساده اما حیرت انگیز که پشت نتایج فوق العاده پنهان‌اند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آن اصل کاری: حقایقی ساده اما حیرت انگیز که پشت نتایج فوق العاده پنهان‌اند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آن اصل کاری: حقایقی ساده اما حیرت انگیز که پشت نتایج فوق العاده پنهان‌اند

کتاب آن اصل کاری: حقایقی ساده اما حیرت انگیز که پشت نتایج فوق العاده پنهان‌اند به قلم گری کلر و جی پاپاسان که توانسته بیش از 12 جایزه را از آن خود کند و در گروه پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز و وال‌استریت ژورنال قرار بگیرد، به شما روش‌هایی را می‌آموزد که به کمک آن می‌توانید با انجام کارهای کوچک و دائمی به موفقیت‌های بزرگ دست پیدا کنید.

نویسندگان در کتاب آن اصل کاری (The one thing) که به بیش از 27 زبان ترجمه شده است، سبب تغییر و تحول عقاید و دیدگاه شما نسبت به انجام کارها می‌شوند و به شما نشان می‌دهند که برای دستیابی به موفقیت نباید چندین کار را با هم انجام داد.

ممکن است گاهی اوقات انجام دادن کاری که فکر می‌کنید صحیح است، اشتباه از آب دربیاید. آنچه سبب موفقیت شما می‌شود آن است که تمام تمرکزتان بر روی انجام یک کار باشد. از انجام کار اصلی‌تان با کارهای دیگر جداً پرهیز کنید. این روش هم در زندگی شخصی و هم در کسب‌ و کار، شما را کمک خواهد کرد.

اگر قصد دارید پیشرفت کرده و به موفقیت‌های بزرگ دست پیدا کنید تا جایی که امکان دارد هدف‌های کوچک بسازید تا زودتر به آن‌ها برسید و بالاترین بهره‌وری را در زندگی شخصی و کار خود داشته باشید. این بهترین عملکرد است. اما بیشتر انسان‌ها برعکس این عمل می‌کنند.

مناسب‌ترین راه جهت بهره‌وری در کار و زندگی، آن است که حتی الامکان با هدف‌های کوچک راه خود را آغاز کنید. ممکن است بسیاری از شما خیال کنید که دستیابی به موفقیت‌های بزرگ وقت‌گیر است و یا اصلاً در رسیدن به آن تردید داشته باشید. به همین دلیل است که بعضی از شما بسیار مشغله دارید و برنامه‌هایتان به هم ریخته و گاهی گیج کننده هستند.

برخی از افراد یک هدف بیش از حد بزرگ برای خود انتخاب می‌کنند تا حدی که ممکن است در راه دستیابی به آن، داشته‌های خود را نیز از دست بدهند. سپس با گذر زمان انتظارات خود را کم می‌کنند و از رویاها و اهداف‌شان دست می‌کشند و زندگی خود را محدود می‌کنند.

این کار به هیچ عنوان درست نیست. درست آن است که هدف‌های کوچک‌تر برای خود انتخاب کنید و اطمینان داشته باشید که آن هدف ارزش و اهمیت بالایی دارد. با این کار برای انجام کارهای اصلی خود اضطراب کمتری خواهید داشت و با تمرکز بیشتری به سوی هدف اصلی پیش می‌روید.

جملات برگزیده‌ی کتاب آن اصل کاری:

- زندگی یافتن خود نیست، ساختن خود است.
- مراقب تفسیرتان از دنیا باشید، چراکه همان خواهد شد.
- انجام‌دادن هم‌زمانِ دو کار به انجام‌نرساندن هیچ‌کدام آن‌هاست.
- بهره‌وری انجام درست هر کار است و اثربخشی انجام کار درست.
- چیزی که نمی‌دانید برایتان دردسر نمی‌سازد، چیزی که از آن مطمئنید دردسرساز است.
- موفقیت ساده است: آنچه را درست است به‌شیوه‌ی درست و در زمان درست انجام دهید.
- موانع ما را از رسیدن به هدف بازنمی‌دارند. مسیری راحت به هدفی کم‌اهمیت‌تر ما را بازمی‌دارد.
- حتی اگر در مسیر صحیح قرار داشته باشید، اما بی‌حرکت یک جا بایستید، همه از شما جلو می‌زنند.

نویسندگان کتاب آن اصل کاری را بیشتر بشناسیم:

گری کلر (Gary W. Keller) متولد آمریکای جنوبی، سخنران معروف و نویسنده‌ی مجله کارآفرین سال است. او بنیان‌گذار بزرگ‌ترین شرکت مستغلات به نام املاک کلر بوده و در حوزه‌ی معاملات و مذاکرات، مشغول به تدریس است. کتاب‌های زیادی از گری کلر منتشر شده که تمام آن‌ها طرفداران بسیاری داشته‌اند و همواره در گروه کتاب‌های پرفروش قرار داشته‌اند.

جی پاپاسان (Jay Papasan) از جمله نویسندگان درخشان و ویراستاران باتجربه محسوب می‌شود. پاپاسان شرکت املاک کلر را مدیریت کرده و این موضوع باعث شده تا با گری کلر چندین کتاب به چاپ برسانند. او با ناشران موفق متعددی همکاری نموده و چندین جایزه ویراستاری را نیز از آن خود کرده است. جی پاپاسان اکنون در حیطه‌ی املاک مشغول به فعالیت است.

در بخشی از کتاب آن اصل کاری می‌خوانیم:

در صنعت مدیریت زمان و موفقیت، داشتن فهرست‌های انجام کار یک اصلِ مهم است. منتها چون تمایلات خودمان و خواسته‌های دیگران از همه‌ طرف به سمتمان می‌آیند، بدون فکر و اراده، کارهایی را که باید انجام بدهیم روی کاغذ می‌نویسیم.

برنامه‌ریزان زمان فضای ارزشمندی را برای فهرست‌های کارِ روزانه و هفتگی و ماهانه کنار گذاشته‌اند. اپلیکیشن‌های بسیار زیادی برای فهرست انجام کار وجود دارند. به نظر می‌رسد به هرجا نگاه کنیم، به تهیه‌ی فهرست تشویق می‌شویم. فهرست‌ها بسیار ارزشمندند، اما جنبه‌ی تاریکی هم دارند.

در حالی‌ که فهرست‌های انجام کار به‌ عنوان مجموعه‌ای مفید از بهترین اهداف به ما خدمت می‌کنند، ما را با چیزهای بی‌اهمیتی که احساس می‌کنیم انجامِ آن‌ها واجب است درگیر می‌کنند، زیرا صرفاً در فهرستِ ما قرار دارند. به همین دلیل است که بیشترِ ما با فهرست انجام کارِ خود رابطه‌ی عشق‌نفرت داریم.

اگر فرصت بیابند، اولویت‌هایمان را به همان روشی تنظیم می‌کنند که صندوقِ ورودیِ ایمیل می‌تواند به ما دیکته کند. بیشترِ صندوق‌های ورودی با ایمیل‌های بی‌اهمیت که به‌ ظاهر مهم‌اند سرریز می‌شوند.

رسیدگی به این وظایف به‌ ترتیبی که ما آن‌ها را دریافت می‌کنیم، مانند چرخ معیوبی که صدا می‌دهد، نیازمند روان‌کاریِ فوری است. اما، همان‌طور که باب هاوک به‌درستی خاطرنشان کرد، «مهم‌ترین چیزها همیشه بیشترین های‌وهوی‌ها را ندارند».

افراد موفق به‌گونه‌ای متفاوت عمل می‌کنند. آن‌ها به ضروریات توجه دارند. آن‌ها به‌اندازه‌ی کافی درنگ می‌کنند تا تصمیم بگیرند چه‌چیزی اهمیت دارد و سپس برنامه‌ی روزانه‌شان را مطابق با آن می‌چینند.

 ۱۹۸ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6573-93-1 

چاپ ۱۳۹۹: ۴۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

1. آن اصلِ‌کاری
2. اثر دومینو
3. موفقیت سرنخ‌هایی به جا می‌گذارد
بخش اول: دروغ‌ها: آن‌ها ما را گمراه و منحرف می‌کنند
4. همه‌ی چیزها به یک اندازه اهمیت دارند
5. چندکارگی
6. زندگی منظم
7. اراده همیشه در دسترس شماست
8. زندگی متعادل
9. بزرگ بد است
بخش دوم: حقیقت: مسیری ساده به‌سمت بهره‌وری
10. سؤال متمرکز
11. عادت موفقیت
12. مسیر منتهی به پاسخ‌های عالی
بخش سوم: نتایج خارق‌العاده: گشایش فرصت‌ها درون شما
13. با هدف زندگی کنید
14. با اولویت زندگی کنید
15. زندگی برای بهره‌وری
16. تعهدهای سه‌گانه
17. دزدهای چهارگانه
18. سفر
«اصلِ‌کاری»‌تان را شروع کنید
درباره‌ی این تحقیق

راهنمای دانلود کتاب آن اصل کاری: حقایقی ساده اما حیرت انگیز که پشت نتایج فوق العاده پنهان‌اند

برای دانلود کتاب آن اصل کاری: حقایقی ساده اما حیرت انگیز که پشت نتایج فوق العاده پنهان‌اند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آن اصل کاری: حقایقی ساده اما حیرت انگیز که پشت نتایج فوق العاده پنهان‌اند

نظرات کتاب آن اصل کاری: حقایقی ساده اما حیرت انگیز که پشت نتایج فوق العاده پنهان‌اند

Asal Kahlili
۱۳۹۹/۵/۳۱
ب نظر من ن فقط این کتاب ن بلکه همه کتابها، ادبیات، موفقیت شغلی، موفقیت شخصی و............
خلاصه همه چیزای این برنامه خوبو عالیه.
من چندماه بود که دنبال همچین چیزی بودم
درکل برنامه عالیه
شهره آقاسیان
۱۴۰۰/۱/۷
بسیار عالی است نکات بسیار ارزشمندی گفته شده که با توجه به انها شخصا راه اندازی کسب و کاری را دقیقا متوجه شدم و انجام دادم....
مشاهد همه نظرات (۳)