دانلود کتاب ارنست و سلستین: جشن دردسرساز


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ارنست و سلستین: جشن دردسرساز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ارنست و سلستین: جشن دردسرساز

کتاب ارنست و سلستین: جشن دردسرساز نوشته‌ی گابری یل ونسان، ماجراهای زیبای یک خرس به نام ارنست و موشی به نام سلستین را به تصویر می‌کشد که با وجود تفاوت‌هایی که با یکدیگر دارند، دوستان خوبی برای هم هستند. روزی ارنست به دلیل عجله‌اش زمین می‌خورد، اما دوستش سلستین به او کمک می‌کند و تنهایش نمی‌گذارد.

موضوع کتاب ارنست و سلستین: جشن دردسرساز (La chute d'Ernest) چیست؟

ارنست و سلستین دوستانی صمیمی بودند که در کنار یکدیگر با خوشحالی زندگی می‌کردند. آن‌ها خیلی با هم فرق داشتند. ارنست یک خرس بود و سلستین موش، اما در هر شرایط خوب و بدی کنار هم بودند. روزی ارنست و سلستین به جشن عروسی دوستشان دعوت بودند و با خوشحالی و ذوق برای مراسم آماده می‌شدند. سلستین قرار بود با لباس مخمل صورتی‌اش ساقدوش کوچولو باشد. آن‌ها می‌خواستند با قطار به عروسی بروند اما در مسیر رفتن به عروسی، ارنست آنقدر عجله داشت و تند راه رفت که روی زمین افتاد. سلستین که خیلی ترسیده بود، با مهربانی به او کمک کرد تا زخم‌هایش را پانسمان کند. ارنست از اینکه نتوانستند به عروسی بروند، غمگین بود، اما سلستین دلسوز و مهربان برای این موضوع هم فکری در سر داشت تا بتواند ارنست را خوشحال کند...

درباره‌ی مجموعه ارنست و سلستین: جشن دردسرساز:

داستان‌های این مجموعه ماجراهای متفاوت و زیبایی را به تصویر می‌کشد که هر کدام برای کودکان جنبه‌ی آموزشی و سرگرمی دارد. پایه‌ی اصلی این مجموعه، دوستی بین خرس (ارنست) و موش (سلستین) است. در هر داستان ماجراهایی بامزه اتفاق می‌افتد، اما این دو دوست با مهربانی کنار هم هستند و در هیچ شرایطی یکدیگر را تنها نمی‌گذارند. این داستان‌ها هر کدام مفاهیم مهمی چون دوستی، در شرایط سخت کنار یکدیگر ماندن، همدلی، مهربانی، گذشت، محبت، درک یکدیگر و ... را به کودکان می‌‌آموزند که برای تربیت، رشد شخصیتی و آینده آن‌ها ضروری است.

گابری یل ونسان (Gabrielle Vincent) را بیشتر بشناسیم:

او متولد 1928 در بروکسل، نویسنده، نقاش و تصویرگر بود. وی از جمله بهترین تصویرگران بلژیکی و پیشرو در حرفه تصویرگری کتاب کودک به شمار می‌رود. مجموعه ارنست و سلستین و سایر آثار مشهورش، جوایز زیادی را برای او به ارمغان آورده‌اند. ونسان عمده شهرتش را مدیون این مجموعه بوده که به زبان فرانسوی تالیف و به انگلیسی و سایر زبان‌ها از جمله فارسی نیز ترجمه شده است.

کتاب ارنست و سلستین: جشن دردسرساز مناسب چه کسانی است؟

این کتاب با به تصویر کشیدن داستانی شیرین، برای کودکان دبستانی آموزنده و سرگرم‌کننده است.

در بخشی از کتاب ارنست و سلستین: جشن دردسرساز می‌خوانیم:

- ارنست خیلی تند راه می‌روی! داری می‌دوی! یواش‌تر! می‌خوری زمین‌ها! ارنست! وای ارنست... ارنست... ارنست... وای، ارنست جانم زمین خوردی؟
- چیزی نیست، سلستین. کمی سرم گیج می‌رود.

 ۲۹ صفحه، ۱۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-462-786-3 

چاپ ۱۳۹۹: ۲۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب ارنست و سلستین: جشن دردسرساز

برای دانلود کتاب ارنست و سلستین: جشن دردسرساز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ارنست و سلستین: جشن دردسرساز

نظرات کتاب ارنست و سلستین: جشن دردسرساز

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.