دانلود کتاب استخوان‌های عروسک


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب استخوان‌های عروسک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب استخوان‌های عروسک

کتاب استخوان‌های عروسک، برنده‌ی جایزه نیوبری که به قلم هالی بلک نوشته شده، ماجرای دوستی دو دختر و یک پسر مدرسه‌ای را به تصویر می‌کشد که در بازی‌های خیالی خود غرق شده‌اند. در این میان وجود عروسکی که از استخوان ساخته شده، آن‌ها را وارد یک ماجراجویی شگفت‌انگیز و پرهیاهو می‌کند.

موضوع کتاب استخوان‌های عروسک چیست؟

هالی بلک (Holly Black) در کتاب استخوان‌های عروسک (Doll bones) با به تصویر کشیدن روایت چگونگی تشکیل عروسک از استخوان و یافتن آرامگاهش به وسیله‌ی این کودکان، قصد دارد تا پرده از راز یک قتل بردارد.

در این داستان خیال‌انگیز و پرفراز و نشیب، علاوه بر پرداختن به بن‌مایه‌های روح و سرگردانی آن، به وفاداری در پیمان دوستی با تمام سختی‌ها نیز اشاره می‌شود. آلیس یکی از شخصیت‌های اصلی این کتاب با جود اینکه می‌داند اگر شب خارج از منزل به سر ببرد، شاید برای مدتی طولانی از همه‌ی تفریحات و حتی کلاس‌هایش منع شود؛ اما باز دوستانش را تنها نمی‌گذارد. دوست آلیس، زک هم با وجود اینکه کاملاً بی‌میل است؛ ولی به خاطر دوستانش پا به این ماجراجویی می‌گذارد.

کتاب استخوان‌های عروسک برای چه کسانی مناسب است؟

بدون شک این کتاب برای تمامی نوجوانانی که به داستان‌های تخلیی علاقمند هستند مناسب خواهد بود.

در بخشی از کتاب استخوان‌های عروسک می‌خوانیم:

پاپی روی عروسک‌های پری‌ دریایی نزدیک مسیر جاده‌ی آسفالتی که نمایانگر سیاه‌ترین دریا بود، نشست. آن‌ها را خیلی وقت پیش با کله‌های براق گنده، دم‌هایی با رنگ‌های مختلف و موهای فرفری از گودویل خریده بود.

زاکاری بارلو باله‌های آن‌ها را تصور ‌می‌کرد که پس‌ و پیش می‌شدند. لبخندهای پلاستیکی احمقانه‌شان مقاصد مرگبارشان را مخفی می‌کرد. آن‌ها اگر می‌توانستند که کشتی را به سواحل عمیق بکشانند و در هم بشکنند، خدمه را به داخل دریا می‌کشیدند و دزدان دریایی را با دندان‌های اره‌ای‌شان می‌خوردند.

زاکاری کیف عروسک‌های کاغذی‌اش را زیر و رو کرد. او دزد دریایی‌ای را که دو قمقمه داشت، درآورد و آن را آرام وسط کاغذ قایق‌ شکل گذاشت. سنگریزه‌های مسیر ورودی آن‌ها را سنگین کرد. بدون سنگریزه به احتمال زیاد باد پاییزی مروارید نپتون را می‌برد.

تقریباً باورش شده بود که روی چمنزار کم‌پشت جلوی خانه‌ی زهوار در رفته‌ی پاپی با بغل‌های شکم‌ داده نیستند، بلکه روی عرشه‌ی یک کشتی واقعی، در میانه‌ی ماجراجویی‌اش قرار دارد و پاشیده شدن نمک صورتش را می‌سوزاند.

 ۲۲۸ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-7039-04-7 

چاپ ۱۳۹۸: ۳۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۷۵۰۰ ت - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب استخوان‌های عروسک

برای دانلود کتاب استخوان‌های عروسک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  استخوان‌های عروسک
فاطمه میر
۱۳۹۹/۶/۱۳
من نخوندم خوبه یا بده
ترسناکه؟
جالبه؟
بگین لطفا
الهام السادات میرزاخلیل
۱۳۹۹/۶/۲
به نظر ترسناک میاد من از کتاب‌های ترسناک خوشم نمیاد
فاطمه اقلیانی
۱۳۹۹/۴/۲۹
ی کتاب عالی برای نوجوونا
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)