دانلود کتاب بعد از من


خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بعد از من و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان
 ۴۳۲ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7436-93-6 

چاپ ۱۳۹۶: ۳۷۰۰۰ تومان قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب بعد از من

کتاب بعد از من رمانی جذاب، عاطفی و تاثیرگذار از امیلی بلیکر و از پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌ تایمز است. داستان این کتاب در مورد خانواده‌ای است که از طریق غم و اندوه، در اطراف رمز و رازهای فراوانی قرار گرفته‌اند.

کتاب بعد از من (When I'm Gone) پس از مدت کوتاهی از انتشار، توانست با محبوبیت و موفقیت زیادی رو به رو شود. امیلی بلیکر (Emily Bleeker) در این کتاب تعلقات داخلی، احساسات، خانواده و اسرار نهفته بین شوهر و همسر را نمایان می‌کند.

داستان این کتاب از ناتالی ریچاردسون می‌گوید که پس از یک سال نبرد با سرطان فوت می‌کند. شوهرش لوک اکنون با وظیفه وحشتناکی روبه‌روست. ناتالی سه فرزند خود را تنها گذاشته و لوک در حالی که همه با غم و اندوه بسیار زیادی رو به رو هستند مواجه شده است. وقتی که لوک از مراسم تشییع جنازه ناتالی باز می‌گردد، نامه‌ای بر روی زمین از ناتالی وجود دارد! این نامه در روز اول درمان سرطان نوشته شده بود. نامه‌ها در تمام طول سال ادامه دارند و برای لوک منبعی عالی برای راحتی هستند. اما با گذشت زمان، محتویات، حروف و رمز و راز کسانی که آن‌ها را فرستادند، لوک و کل زندگی که او و ناتالی با هم ساخته‌اند را مورد سوال قرار می‌دهند.

در بخشی از کتاب بعد از من می‌خوانیم:

دوست داشته شدن توسط یک زن جذاب بسیار هیجان‌انگیز به نظر مى‌رسید و او از بازى سرانگشتان فلیسیتى با پشت دستش احساس خوبى داشت، اما انگار بخشى از مغزش که آن را مدت‌ها قبل خاموش کرده بود، همان بخشى که به او مى‌گفت مى‌تواند دست زنى غیر از همسرش را در دست بگیرد، هنوز نمى‌دانست که ناتالى مرده است.

وقتى فلیسیتى دستش را جدا کرد تا رودوشى بافت بزرگش را روى شانه‌هایش بیندازد، لوک احساس کرد دستش سرد و خالى شده است. اما درعین‌حال، سنگینى آزاردهنده گناه تقریباً بلافاصله از سینه‌اش کنار رفت. او در شیشه‌اى گالرى را براى فلیسیتى باز کرد و وقتى با سرماى ملایم اوایل شب روبه‌رو شد، دستانش را در جیب لباسش پنهان کرد.

فهرست مطالب

ژانویه
فوریه
مارس
آوریل
مى
ژوئن
جولاى
آگوست

راهنمای دانلود کتاب بعد از من

برای دانلود کتاب بعد از من و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب بعد از من
maryam nazemi
۱۳۹۶/۱۰/۲
جالب و قوی بود
چیزی که برام مهمه اینه که نویسندگی و کتابخونی توکشورهای پیشرفته رونق عجیبی داره
با این حال بیشتر رمان ها در لایف استایل و فرهنگ آمریکایی شبیه هم هستند
در نتیجه میتونند رمانی بنویسند بیشتر...
Fatemeh Tayebi
۱۳۹۶/۱۲/۴
دقیقا با نظر شما خیلی زیاد موافقم..به خاطر همینه که خیلی به ندرت دنبال رمانهای ایرانی میرم ..چرا که بنظرم تنها رقابتی که باهم میکنن اینه که کدومشون صفحات بیشتری داشته باشه..
فاطمه فرامرزی
۱۳۹۶/۹/۲۸
صفحات اولش کشش چندانی نداره ولی هرچی جلوتر میره بیشتر درگیر داستان میشید اخرای داستان سورپرایز میشید
مریم طالبی
۱۳۹۶/۹/۲۷
رمان جذاب و خوبی هست. از خوندنش لذت بردم. بعد از هر مصیبتی انسان باید راهی برای عبور از آن و ادامه زندگی پبدا کند . اگرچه این کار بسیار سخته. و از هر گذشته دردناکی میشه عبور کرد اگرچه زخم هایی بر روح انسان تا ابد باقی میمونه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۳)