دانلود کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد

کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد نوشته‌ی هنریت کلاوسر، دربردانده‌ی ماجراها و داستان‌های افرادی است که از طریق نوشتن و نیروی جذب توانسته‌اند به خواسته‌ها و اهداف‌شان در زندگی برسند.

کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد (Write it down, make it happen: knowing what you want and getting it) قدرت اشخاصی که تفکر مثبت دارند و خلاق هستند را به طور خلاصه شرح می‌دهد. این اشخاص بیش از اینکه رویکرد تفصیلی و بی‌معنی داشته باشند، دارای پیام مهمی هستند که با رویکرد "می‌خواهم پس اتفاق می‌افتد" همراه است. اگر بدانید چه می‌خواهید، آن را به دست خواهید آورد.

این اثر، کتابی فوق‌العاده عالی در مورد نوشتن و خلق کردن است. اینکه بدانید چه می‌خواهید و به دستش بیاورید. با وجود تمام تحقیقات روی مغز در سال‌های گذشته، تمام دانش امروزی ما در مورد رشته‌های عصبی پیوند خورده با دو نیمکره‌ی مغز، سیستم شبکه‌ای فعال، و نحوه‌ی عملکرد مغز بشر، هنوز هم حس تعجب و شگفتی نسبت به «اتفاق می‌افتد» داریم. بنویس تا اتفاق بیافتد این حس تعجب را دارد و مبتنی بر حقیقت علمی کنونی است که اهداف شما را تنظیم می‌کند، روی نتیجه تمرکز دارد، راجع به آنچه در زندگی می‌خواهید شفاف است و رویای شما را به حقیقت تبدیل می‌نماید. عنصر کلیدی دیگری هم در اینجا نقش بازی می‌کند، عنصری است که همه‌ی کتاب‌های موفقیت آن را به طور مشترک در خود دارند: اولین قدم نوشتن هدف است.

تجربه ثابت کرده افرادی که اهداف کتبی دارند از زندگی بهتری نسبت به بقیه برخوردار هستند. اگر سررشته‌ی امور زندگی‌تان را به دست بگیرید و آن‌ها را اداره کنید می‌توانید به رویاهایتان جامه‌ی عمل بپوشانید. با نوشتن، حوادث اتفاق می‌افتند، دکتر هنریت آن کلاوسر (Henriette Anne Klauser) به شما چگونگی آن را آموزش می‌دهد و خاطر نشان می‌کند، نوشتن هدف‌ها به شما کمک خواهد کرد به خواسته‌هایتان برسید. شما در این کتاب داستان‌هایی در مورد مردم عادی می‌خوانید که معجزات بزرگ و کوچکی در زندگی خود دیده‌اند، کسانی که نوشتن آرزوها در زندگی‌شان نقش اساسی بازی کرده و رویاهای آن‌ها را تبدیل به حقیقت کرده است. راهنمایی‌های همه جانبه‌ی دکتر کلاوسر و تمرینات بسیار آسانی که ارائه داده است مطمئنا حس خلاقیت و اعتماد به نفس شما را افزایش داده و بلیط مسیر موفقیت را در دستان شما قرار خواهد داد.

هنریت کلاوسر نویسنده‌ی کتاب پرفروش و درخشان «نوشتن با دو نیمکره‌ی مغز» است و مدیر منابع نوشتاری است. او مدرک دکتری خود را از دانشگاه فوردهام دریافت کرده است و کارگاه‌هایی در زمینه‌ی غلبه بر اضطراب از طریق نوشتن، خلاقیت و رابطه‌سازی در سراسر دنیا برگزار می‌کند. شرکت‌هایی که برای مشاوره به او مراجعه کرده‌اند جزء شرکت‌های موفقی بوده‌اند. او عضو حرفه‌ای انجمن سخنرانان بین‌المللی و برای انجمن‌های تجاری، دانشگاه‌ها و آژانس‌های دولتی سخنرانی کرده است.

در قسمت‌هایی از کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد می‌شنویم:

- چرا خدا باید به تو بیشتر بدهد در حالی که تو در مقابل آنچه که داری ناسپاسی می‌کنی؟

- اگر نمی‌دانید چه می‌خواهید، نوشتن را شروع کنید. نوشتن، مفهومی واقعی خود را خواهد ساخت.

- اگر شما نیت چیزی را با فکر و احترام و دقت در سر داشته باشید، حتما به آن دست پیدا خواهید کرد.

- تا ندانی چه می‌خواهی نمی‌توانی به آن برسی. نوشتن باعث می‌شود تصور روشنی از خواست خود پیدا کنی. خدا می‌تواند چیزی را که می‌خواهی به تو بدهد اما خودت باید به روشنی بدانی که چه می‌خواهی.

- وقتی می‌نویسیم قدر و ارزش چیزهایی را که بعدا به دست می‌آوریم، می‌فهمیم، اما وقتی نمی‌نویسیم مانند این است که پیروزی‌های کوچک را نادیده گرفته، آن‌ها را فراموش کرده و عادی تلقی می‌کنیم. این گونه به مرور قدرناشناس می‌شویم.

 ۶ ساعت و ۳۷ دقیقه، ۳۶۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۶ دقیقه
مقدمه
۱۹ دقیقه
فصل 1: بنویسید تا اتفاق بیافتد
۱۹ دقیقه
فصل 2: بدانید چه می‌خواهید: مشخص کردن اهداف
۲۶ دقیقه
فصل 3: جمع‌آوری ایده‌ها: جعبه‌ی پیشنهادات برای مغز
۲۹ دقیقه
فصل 4: آماده دریافت باشید
۲۵ دقیقه
فصل 5: شناخت ترس‌ها و احساسات
۱۸ دقیقه
فصل 6: رها شوید: نوشتن برای آشکار ساختن
۱۴ دقیقه
فصل 7: راحت انجامش دهید: فهرست کنید
۱۹ دقیقه
فصل 8: روی نتیجه تمرکز کنید
۱۱ دقیقه
فصل 9: محیط پیرامون خود را تغییر دهید
۲۰ دقیقه
فصل 10: زندگی روزمره‌ی خود را به صورت نمایشنامه بنویسید
۱۴ دقیقه
فصل 11: به یک فرد متعهد تبدیل شوید
۱۶ دقیقه
فصل 12: اهداف را بچینید: موانع را بردارید
۱۸ دقیقه
فصل 13: گروهی درست کنید: چه چیزی و در چه زمانی
۲۶ دقیقه
فصل 14: ابتکار عمل داشته باشید
۲۶ دقیقه
فصل 15: نامه‌ای به خدا بنویسید
۱۵ دقیقه
فصل 16: مقاومت معنا دارد
۲۳ دقیقه
فصل 17: یک سبک ایجاد کنید
۱۰ دقیقه
فصل 18: رها شوید، تعادل ایجاد کنید
۱۲ دقیقه
فصل 19: شکرگزار باشید
۱۲ دقیقه
فصل 20: بررسی شکست‌ها

راهنمای دانلود کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد

برای دانلود کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بنویس تا اتفاق بیفتد
شیرین شوشتری
۱۳۹۸/۵/۳۰
کتاب خیلی تاثیر گذار و کاربردی هستش. من همیشه برای نوشتن مشکل داشتم اما با مطالعه و شنیدن کتاب، طریقه‌ی نوشتن رو یاد گرفتم. مخصوصا فصل " نامه نوشتن برای خدا" واقعا عالی بود.
مریم افشار
۱۳۹۸/۸/۲۲
کتابی بسیار عالی است من چند وقته اهداف وآرزوهامو فهرست وارباجزئیات هرروز مینویسم وشکرگزاری میکنم که خدا همه رو برآورده میکنه چون پشتیبانی نمودن بر درخواست کردن مقدم است و باور کنید نمیگم سریع سریع و بیشتر...
Mohammad Nagad
۱۳۹۸/۵/۲۴
بسیار زیبا و اثر گزار هست.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵۸)