دانلود کتاب بهانه‌ها را کنار بگذارید


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بهانه‌ها را کنار بگذارید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بهانه‌ها را کنار بگذارید

کتاب بهانه‌ها را کنار بگذارید به قلم برایان تریسی، دربردارنده‌ی روش‌هایی است که با به کارگیری آن‌ها می‌توانید به خوشحالی و موفقیت پایدار دست یابید. این روش‌ها پیشرفت و ترقی شما را در زندگی به دنبال خواهند داشت.

اغلب مردم گمان می‌کنند که خوش‌شانسی یا نبوغ زیاد عامل موفقیت است ولی بسیاری از افراد موفق به روشی ساده‌تر به موفقیت می‌رسند: «با انضباط شخصی». کتاب بهانه‌ها را کنار بگذارید (No excuses!: the power of self-discipline) به‌ عنوان یک راهنمای گام‌ به‌ گام، به شما کمک خواهد کرد فردی فوق‌العاده شوید که قادر است به موفقیت‌های فوق‌العاده دست یابد.

این کتاب بهانه‌ها را کنار بگذارید برای زنان و مردان با‌انگیزه، جدی و با‌اراده‌ای نوشته شده که می‌خواهند هر چیزی را که در زندگی برایشان امکان‌پذیر است، به‌ دست بیاورند. این کتاب برای کسانی است که تشنه‌اند تا بیشتر انجام دهند، بیشتر داشته باشند و بیشتر از آن چیزی که هستند، باشند.

شاید مهم‌ترین نکته‌ای که درباره‌ی موفقیت باید بدانید، این است که برای این‌که به خواسته‌های عالی دست یابید، باید فردی متفاوت شوید. دارایی‌های مادی آن‌قدرها مهم نیستند، بلکه ویژگی‌های فردی‌ای که باید داشته باشید تا آن دارایی‌ها را به دست آورید به مراتب بیشتر اهمیت دارد. ایجاد نظم و انضباط شخصی، راهی مطمئن است که همه‌ی راه‌های دیگر را برای شما هموار می‌سازد.

برای استفاده‌ی راحت‌تر، این کتاب به سه بخش اصلی تقسیم شده است. در «بخش اول» با عنوان «نظم و انضباط شخصی و موفقیت‌های شخصی» در هفت فصل خواهید آموخت که از طریق اِعمال نظم و انضباط در هر یک از حیطه‌های زندگی شخصی‌تان، از جمله هدف‌گذاری، ساختن شخصیت، پذیرفتن مسؤولیت، ایجاد جرأت و جسارت، و پشتیبانی از همه‌ی این‌ها با پایداری و جدیت، چگونه می‌توانید بیش از پیش نیروهای بالقوه‌ی خود را آزاد کنید.

در هفت فصل بعدی در بخش دوم یاد خواهید گرفت چگونه در زمینه‌های کسب‌وکار، فروش و امور مالی بیش از پیش به موفقیت‌های گسترده دست یابید. همچنین یاد می‌گیرید چرا و چگونه نظم و انضباط شخصی برای تبدیل شدن به یک رهبر در حیطه‌ی کاری‌تان و برای گرداندن کسب‌وکارتان، دریافت سود بیشتر، بالاتر بردن فروش، سرمایه‌گذاری هوشمندانه‌تر و مدیریت بهتر زمان به‌ منظور دستیابی به بیشترین موفقیت، ضروری است.

در نهایت، در هفت فصل بخش سوم خواهید آموخت چگونه به معجزه‌ی نظم و انضباط شخصی در زندگی شخصی‌تان دست یابید و آن را در حیطه‌هایی همچون شادی، سلامت، تناسب اندام، رابطه‌ی زناشویی، بچه‌ها، دوستان و رسیدن به آرامش خاطر اِعمال کنید. شما یاد خواهید گرفت چگونه کیفیت زندگی‌تان را ارتقا ببخشید و روابط‌ خود را در هر زمینه‌ای بهتر کنید.

برایان تریسی (Brian Tracy) در هر فصل از این کتاب، به شما نشان خواهد داد که چگونه می‌توانید سطوح بالاتر نظم و انضباط شخصی و تسلط بر خویشتن را در هر کاری که انجام می‌دهید، بگنجانید. در کتاب بهانه‌ها را کنار بگذارید می‌آموزید چگونه عادت‌های اتکا به خویشتن، مصمم بودن و نظم و انضباط شخصی را در خود ایجاد کنید؛ عادت‌هایی که شما را قادر خواهند ساخت هر هدفی را برای خود تعیین نمایید و به آن برسید. همین‌طور یاد خواهید گرفت کنترل بر ذهن، عواطف و آینده‌ی خود را به‌طور کامل به‌ دست بگیرید.

جملات برگزیده‌ی کتاب بهانه‌ها را کنار بگذارید:

- اولین و بهترین پیروزی، این است که بر خودتان غلبه کنید.
- اگر بر نفستان مسلط نشوید، نفستان بر شما مسلط می‌شود.
- نظم و انضباط شخصی، پلی بین اهداف و دستیابی به اهداف است.
- جرأت و جسارت، فقدان ترس نیست، بلکه داشتن کنترل روی ترس است.
- همیشه برای شکست هزاران بهانه وجود دارد اما هرگز هیچ‌یک از آن‌ها دلیل خوبی نیست.
- ما همان کارهایی هستیم که مدام انجام می‌دهیم. بنابراین برتری یک عمل نیست، بلکه یک عادت است.

در بخشی از کتاب بهانه‌ها را کنار بگذارید می‌خوانیم:

ارسطو وقتی می‌نویسد انسان‌ها فرجام‌گرا هستند، بدین معناست که انسان هدف‌محور است. بنابراین شما تنها هنگامی شادمان هستید و احساس می‌کنید کنترل زندگی‌تان را به‌دست دارید که هدف مشخصی داشته باشید؛ هدفی که هر روز برای رسیدن به آن تلاش می‌کنید. این همچنین بدین معناست که توانایی هدف‌گذاری در کل عمر، یکی از مهم‌ترین عادت‌هایی است که می‌توانید در خود ایجاد کنید.

در طبیعت، کبوتر نامه‌بر پرنده‌ای عجیب و شایان‌توجه است. این پرنده استعداد ذاتی خارق‌العاده‌ای دارد که او را قادر می‌سازد به لانه‌ی خود برگردد، بدون ‌توجه به این‌که چقدر دور شده باشد و در چه مسیری رفته باشد. می‌توانید پرنده‌ی نامه‌بر را از لانه‌اش خارج کنید، در قفسی بگذارید، قفس را داخل یک جعبه بگذارید، جعبه را داخل یک پتو بپیچید و سپس آن را پشت یک وانت بگذارید و هزاران مایل در هر مسیری که می‌خواهید بروید. بعد در وانت را باز کنید، جعبه را بیرون بیاورید، پتو را بردارید، قفس را باز کنید و کبوتر نامه‌بر را به هوا پرتاب کنید.

کبوتر نامه‌بر سه بار می‌چرخد، موقعیت‌یابی می‌کند و سپس مستقیم به لانه‌اش برمی‌گردد. کبوتر تنها موجود روی زمین است که این توانایی را دارد، البته به‌استثنای انسان. به‌استثنای شما.

شما نیز در ذهنتان توانایی کبوتر نامه‌بر را دارید، البته با یک تفاوت ویژه. کبوتر نامه‌بر به‌صورت غریزی می‌داند که لانه‌اش کجا قرار دارد و می‌تواند مستقیم به لانه‌اش برگردد. در مقابل، انسان‌ها وقتی هدفی را در ذهنشان برنامه‌ریزی می‌کنند، در حالی به‌سمت هدف به‌راه می‌افتند که هیچ ایده‌ای درباره‌ی این‌که به کجا ‌خواهند رفت و چگونه به آن هدف خواهند رسید، ندارند. آن‌ها معجزه‌آسا و بدون اشتباه به‌سمت هدفشان حرکت می‌کنند و آن هدف نیز به‌سوی آن‌ها حرکت می‌کند.

 ۳۶۸ صفحه، ۵۶۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-477-0 

چاپ ۱۳۹۲: ۴۴۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۷۹۰۰ ت - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه مترجم
مقدمه: معجزه‌ی نظم و انضباط شخصی
بخش اول: نظم و انضباط شخصی و موفقیت‌های شخصی
فصل 1: نظم و انضباط شخصی و موفقیت
فصل 2: نظم و انضباط شخصی و شخصیت
فصل 3: نظم و انضباط شخصی و مسؤولیت‌پذیری
فصل 4: نظم و انضباط شخصی و اهداف
فصل 5: نظم و انضباط شخصی و برتری شخصی
فصل 6: نظم و انضباط شخصی و جرات و جسارت
فصل 7: نظم و انضباط شخصی و پشتکار
بخش دوم: نظم و انضباط شخصی در کسب‌وکار، فروش و مسائل مالی
فصل 8: نظم و انضباط شخصی و کار
فصل 9: نظم و انضباط شخصی و رابطه‌ی آن با مدیریت و رهبری
فصل 10: نظم و انضباط شخصی و کسب‌وکار
فصل 11: نظم و انضباط شخصی و فروش
فصل 12: نظم و انضباط شخصی و پول
فصل 13: نظم و انضباط شخصی و مدیریت زمان
فصل 14: نظم و انضباط شخصی و حل مسأله
بخش سوم: نظم و انضباط شخصی و زندگی خوب
فصل 15: نظم و انضباط شخصی و شادی
فصل 16: نظم و انضباط شخصی و سلامت شخصی
فصل 17: نظم و انضباط شخصی و آمادگی جسمانی
فصل 18: نظم و انضباط شخصی و رابطه‌ی زناشویی
فصل 19: نظم و انضباط شخصی و بچه‌ها
فصل 20: نظم و انضباط شخصی و دوستی
فصل 21: نظم و انضباط شخصی و آرامش خاطر
درباره‌ی نویسنده

راهنمای دانلود کتاب بهانه‌ها را کنار بگذارید

برای دانلود کتاب بهانه‌ها را کنار بگذارید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بهانه‌ها را کنار بگذارید

نظرات کتاب بهانه‌ها را کنار بگذارید

hamed hajiyan
۱۳۹۹/۷/۱۵
مطالب خوبی داخلش هست و به سوالاتی زیادی ازم جواب داد فقط چیزی که می‌مونه فرصت دادن به خودم برای اجرا کردن دستور العمل هاش هست.
فرزانه میر
۱۳۹۹/۲/۳
خیلی کتاب خوب و تاثیرگذاری بود... ممنون از کتابراه بابت همه کتابای خوبش🌷
رضا احمدی
۱۳۹۸/۱۰/۱۹
از اینکه کسب و کار شما به اشاعه کتابخوانی کمک می‌کند ممنونم
مشاهد همه نظرات (۶)