معرفی و دانلود کتاب ثروتمند زاده شده‌ای!

عکس جلد کتاب ثروتمند زاده شده‌ای!
قیمت:
۷۵,۹۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب ثروتمند زاده شده‌ای! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب ثروتمند زاده شده‌ای! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ثروتمند زاده شده‌ای!

باب پراکتور در کتاب ثروتمند زاده شده‌ای!، شما را قدم‌ به‌ قدم به این کشف شگفت‌انگیز می‌رساند که موفقیت در دوردست‌ها نیست، بلکه در دسترس ماست و برای کسب آن فقط باید تکه‌های پازلِ موفقیت که زیر دست‌مان ریخته را کنار هم بچینیم.

همه‌ی انسان‌ها ثروتمند زاده شده‌اند. فقط مشکل اینجاست که اکثر مردم به‌طور موقت کمی دچار کمبود پول می‌شوند! کتاب ثروتمند زاده شده‌ای! (You Were Born Rich) با این هدف نوشته شده که با ایجاد یک پل، شما را از جایی که هستید به جایی که می‌خواهید باشید منتقل کند. این کتاب، قدم به قدم و فصل به فصل به شما کمک می‌کند تا تکه‌های پازل زندگی خود را کنار هم بچینید و تصاویر ذهنی خود را در زندگی شکوفا سازید. در واقع زندگی، شباهت زیادی به مکعب روبیک دارد؛ چون ما همه‌ی تکه‌ها و رنگ‌های صحیح را در دست داریم اما برای سازگار کردن آن‌ها با یکدیگر دچار یأس و ناامیدی می‌شویم. ناگزیر همیشه این‌طور به نظر می‌رسد که یک یا دو تکه از این مکعب جور نشده است.

همچنان که کتاب ثروتمند زاده شده‌ای! را می‌خوانید متوجه خواهید شد که مطالب موجود در آن برایتان آشناست. باب پراکتور (Bob Proctor) فقط مطالب را به‌نحوی کنار هم چیده و روشن کرده‌، که شما را قادر می‌سازد به مقاصدی دست یابید که همواره آرزو داشته‌اید. هر روزه در سراسر جهان، میلیون‌ها رویاپرداز بلیت‌های بخت‌آزمایی می‌خرند تا مگر شخصی به‌طور تصادفی اسم آن‌ها را در بیاورد و خوشبختی را به دامان‌شان بریزد! گویا این افراد هیچ‌وقت نمی‌خواهند درک کنند که پولِ بادآورده‌ای که در یک سینی نقره‌ای به آن‌ها تقدیم می‌شود، هیچ لذتی را برایشان به ارمغان نخواهد آورد. لذت واقعی زمانی حاصل می‌شود که خودمان پول درآوریم. از این گذشته، اگر حقایقِ این کتاب را از قبل می‌دانستید، یقیناً تا به حال رویاهایتان به واقعیت مبدل شده بود!

بگذارید کتاب ثروتمند زاده شده‌ای!، همچون چراغ علاءالدین آرزوهایتان را برآورده کند. اینک شما چیزی در دست دارید که در جستجویش بوده‌اید. این یک نقشه است؛ یک نقشه‌ی بسیار ساده که شما را از جایی که هستید، به مقصد مورد نظرتان می‌رساند. در واقع سادگی آن فریب‌دهنده است. اما فریب این سادگی را نخورید؛ زیرا هر فصل، ارایه‌دهنده‌ی ایده‌ای بسیار ارزشمند است. این ایده‌ها بسیار کارآمد هستند.

جملات برگزیده کتاب ثروتمند زاده شده‌ای:

- ذهن در درون خود می‌تواند بهشت را به دوزخ، و دوزخ را به بهشت تبدیل کند.
- به گذشته با خشم و به آینده با بیم ننگرید، بلکه حال را دریابید.
- حقیقت را بشناسید و آنگاه حقیقت رستگارتان خواهد کرد
- شما باید بتوانید با چشم درون ببینید که خیری که می‌خواهید را در اختیار دارید.
- کسانی که حقیقت را بشناسند عاشق آن می‌شوند. کسانی که عاشق حقیقت بشوند با آن زندگی می‌کنند.

در بخشی از کتاب ثروتمند زاده شده‌ای می‌خوانیم:

برای دستیابی به تصویر ذهنی خود نباید به زور متوسل شوید، زیرا این کار با زور پیش نمی‌رود. اگر بخواهید با زور کاری را عملی کنید، از طریق الهی خارج شده‌اید. بنابراین یاد بگیرید که به ندای درون‌تان گوش فرا داده و از آن پیروی کنید. سعی کنید بیشتر پیروی ندای قلبی و درونی‌تان باشید تا حرف و سخن مردم. توجه داشته باشید که ندای درونی شما اغلب به کارهایی تشویق‌تان می‌کند که با شیوه‌ی زندگی اکثر مردم متفاوت است. اما بی‌جهت نگران این موضوع نباشید.

فهرست مطالب کتاب

مجموعه کتاب‌های «تعالیم آموزگاران راز»
معرفی نویسنده
از میان گفته‌های باب پراکتر
پیشگفتار
مقدمه
فصل 1: من و پول
فصل 2: چقدر پول کافی است؟
فصل 3: تصویرساز
فصل 4: به خدا توکل کنید
فصل 5: توقع وفور نعمت داشته باشید
فصل 6: قانون ارتعاش و جذب
فصل 7: اهل ریسک
فصل 8: لبه‌ی تیغ
فصل 9: وارونه فکر نکنید
فصل 10: قانون خلأِ خوشبختی
آغاز

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب ثروتمند زاده شده‌ای!
نویسنده
مترجمامیرحسن مکی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۸۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات276
زبانفارسی
شابک978-964-236-053-6
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب ثروتمند زاده شده‌ای!

رضا محمدی
۱۴۰۲/۳/۳
سلام من چون با خانواده قانون جذب درس می‌دهم از شخصیت باب پراکتور خیلی خوشم میاید، نوع لباس پوشیدن، پر از احساس و شادی در زمان سخنرانی، خوشتیپ بودن. توصیه می‌کنم حتما کتاب هاش به ویژه این کتاب را مطالعه کنید مطمئن باشد خیلی چیزها ازش یاد می‌گیرید.
فهیمه شمس
۱۴۰۱/۲/۲۵
می توان گفت باب پراکتور پدر علم موفقیت هست و به جای خوندن هزاران کتاب، و سرگردان شدن بهتره هزاران بار همین اثر رو مطالعه کرد چون اقای باب 58 سال در این حوزه فعالیت کرد و تمام زندگیش رو وقف فهمیدن و آموزش دادن این موضوع کرد.
حسین معروفی
۱۴۰۰/۱۰/۳
این کتاب نکاتی را گوشزد می‌کند که شاید ۹۵ درصد مردم از آن بی خبرند. مطالب آن بسیار زیبا و راهنماست البته به نظر من بعد از این کتاب می‌تونید مستند راز رو دانلود کنید و تماشا کنید که اقای باب پراکتور هم در اون حضور دارند.
مهدی قدمیاری
۱۴۰۰/۵/۲۰
اگر معتقد هستید که باب پراکتور، هر حرفی که میزند بر اساس تجربه شخصی او هست این کتاب را بخوانید، این کتاب بسیار ساده راه رسیدن به شادی، سلامتی و ثروت رابه شما نشان میدهد
مهدی قدمیاری: مالک فارسی ویدیو
امیرمهرداد بافرانی
۱۳۹۹/۸/۱۸
باعرض سلام خدمت شما دوستداران کتاب، این کتاب رابایدباچشم دل خواند نه یکباربلکه بارهاتابتوان نکات آن را استخراج ودرزندگی به کارگرفت تمرین این نکات باعث موفقیت می‌شودمن ازنویسنده این کتاب خیلی تشکرمی کنم.
مهدی خزلی
۱۳۹۹/۱۲/۶
سلام دوست عزیزی که این نظر رو میخونی باید بگم خیلی عالیه من که با خوندن این کتاب لذت می‌برم
خوندنش رو توصیه میکنم انشا الله که همه به چیزی که میخوان برسن ممنون از کتابراه
Zahra Davoudabadi
۱۳۹۸/۹/۱۳
کتابراه عزیزم
با تمام وجود عاشقتم
یه دونه‌ای
کتاب عالی هست
فقط اگه میخواین بخونین لطفا عمل هم کنید
در اون صورت هست که معجزشو میبینید
دوست دارم کتابراه جانم
شیوا نژاداسماعیل
۱۳۹۷/۴/۲۸
من نسخه فیزیکی این کتاب خوب رو خوندم، جملات فصل بندی و توالی مطالب بسیار عالیه، نشان دهنده اینکه که نویسنده اگاه وبا ذهنی منسجم اونو نوشته ضمنا ترجمه خوب و روانی هم داره
پروین Djs
۱۴۰۲/۴/۲۷
بعد از مطالعه چند کتاب تو این زمینه میتونم بگم که این کتاب خوب نیست و در واقع راهکار اشتباه در کنار چند راهکار درست نشون میده. بهمین جهت توصیه نمیکنم
رسول کرماجانی
۱۳۹۷/۱/۲۲
سلام. خیلی متشکرم از برنامه خوبتون و بابت کتابهای خوبی که میزارید سپاسگزارم. در صورت امکان کتاب اسرار ذهن میلیونر از تی هارو اکر رو هم بزارید. سپاس
Mehran Zarif
۱۳۹۷/۸/۲۰
بنظرم این کتاب و کتاب مساله پول بینظیرندو باب پراکتور را از نویسنده‌های دیگه در رابطه با تکنیکهای کسب ثروت بیشتر قبول دارم.
هانی برزگر
۱۳۹۶/۱۱/۲
سلام بقیه جلد‌های مربوط به این مجموعه رو قرار بدید چون مجموعه تعالیم آموزگاران راز حدود بیست جلد هست تشکر
N M
۱۴۰۱/۹/۱۵
برای تغییر ذهنیت قطعا یکی از نویسندگان مطرح دنیا باب پراکتور هستش. پیشنهاد میکنم حتما این کتاب رو بخونید
مونا رجبی
۱۴۰۰/۱۲/۷
کتابی فوق العاده عالی که به نظرم باید چندبار خوانده شه. پیشنهاد میکنم اصلا از دستش ندین.
با ترجمه روان و عالی
عفت پورقاسمی
۱۴۰۰/۸/۱۱
کتاب بسیار جالب و آموزنده ایست.. متن روان و فونت خوبی دارد.. من راضیم از خرید آن.. قیمتش هم بسیار مناسب است..
مشاهده همه نظرات 47

راهنمای مطالعه کتاب ثروتمند زاده شده‌ای!

برای دریافت کتاب ثروتمند زاده شده‌ای! و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.