دانلود کتاب جایگاه جنّ، شیطان و جادوگر در عالم

  • از: اصغر طاهرزاده
  • ۲۱۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب جایگاه جنّ، شیطان و جادوگر در عالم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب جایگاه جنّ، شیطان و جادوگر در عالم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب جایگاه جنّ، شیطان و جادوگر در عالم

واقعیت این است که همیشه انسان‌ها در صدد بودند از رازهای عالم وجود آگاهی یابند تا بتوانند از تأثیر و نقش آن‌ها در زندگی خود بهره گیرند و با ملکوت عالم مأنوس باشند. قرآن نیز انسان‌ها را به این امر تشویق کرده و فرموده: «أَوَ لَمْ یَنْظُرُوا فی‏ مَلَکُوتِ السَّماواتِ وَ الْأَرْضِ...»و علاوه بر این؛ قرآن با تشویق مؤمنان به تدبّر در آیات کتاب خداوند عمیق‌ترین و دقیق‌ترین اسرار و سنن واقعی عالمِ وجود را در اختیار انسان‌ها قرار می‌دهد تا عطش راز‌آموزی انسان را به صورتی صحیح سیراب کند. ولی از آن‌جایی که خداوند در مقابل هر غذای حلالی غذای حرامی نیز قرار داده تا معلوم شود چه‌کسی طالب حق است و چه کسی طالب ارضای نفس امّاره‌، در مورد توجه به غیب هم موضوع همین‌گونه است ، و انسان‌های گرفتار نفس امّاره بدون آن‌که بدانند؛ نحوه‌ی رویکردشان به راز و امور غیبی، رویکردی وَهمی و بی‌ثمر می باشد، که نمونه‌های این رویکرد انحرافی را در جادوگران می‌توان ملاحظه کرد. نویسنده‌ی محترم در این کتاب سعی کرده به کمک قرآن و روایات و دلایل حِکمی، تفاوت این دو رویکرد را روشن نماید تا نه‌تنها مرز خرافه با حقیقت روشن شود، بلکه خواننده با معارف بلندی در موضوع امور غیبی آشنا گردد و إن‌شاءالله بتواند با پیگیری آن امور جهت زندگی خود را هرچه بیشتر به سیره‌ی اولیاء دین(ع) نزدیک کند.

گروه فرهنگی المیزان با امید به این‌که عزیزان در دلِ این بحث متوجه افقی از معرفت حقیقی خواهند شد درصدد تدوین مباحث انجام‌شده به صورت کتاب موجود برآمد. امید است قدمی در راستای هرچه نزدیک‌شدن به معارف حقیقیه‌ی الهی برداشته باشیم.

 ۱۰۴ صفحه، ۹۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 9789642609178 

چاپ ۱۳۹۳: ۲۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

جایگاه جنّ، شیطان و جادوگر در عالم
فهرست مطالب
مقدمه
جلسه اول
زمینه‌های پذیرش شیطان یا ملک
بدن مظهر قدرت روح
کتک‌خوردن از خیالات
تأثیر روان بر جسم
درجه‌ی وجودی جنّیان
جنّیان و سرعت انتقال اشیاء
سحر و بی‌نتیجه‌بودن آن
جایگاه چشم‌زخم
سِحر؛ حرکتی به سوی باطل
چگونگی احضار روح
جلسه دوم
راه تشخیص خرافه از حقیقت
مراحل آشنایی با عالم غیب
چگونگی کنترل خیال
رازهای غیبی شیطانی
جایگاه هیپنوتیزم
موقتی بودن تأثیر هیپنوتیزم
جایگاه انرژی‌درمانی
جایگاه بخت‌بستن
جایگاه دعانویس
رؤیت بصری جنّیان
جایگاه خواب و رؤیا
رؤیاها، یا خواب‌های حق
نقش عقاید در رؤیا
تغییر اسم؟!

راهنمای دانلود کتاب جایگاه جنّ، شیطان و جادوگر در عالم

برای دانلود کتاب جایگاه جنّ، شیطان و جادوگر در عالم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  جایگاه جنّ، شیطان و جادوگر در عالم

نظرات کتاب جایگاه جنّ، شیطان و جادوگر در عالم

parisa barati
۱۳۹۶/۴/۲۵
کتاب خوبی بود و چند سوالی که داشتم رو بر طرف کرد, امیدوارم کتاب‌های بیشتری رو در اختیار عموم قرار بدید تا آگاه باشند, چون اکثرا چه در واقعیت چه در مجازی افراد سودجوی زیادی به دلیل عدم آگاهی مردم در حال سو استفاده از عوام و پاشیده شدن خانواده‌ها هستند. موفق باشید
Arash ka.269
۱۳۹۶/۱۰/۲۹
کتاب خوب و مفیدی بود... کلی استفاده بردم
به خصوص یک قسمتی از کتاب که در مورد دعا نویسی بود و از جانب خدا سخنی مطرح شده بود که خداوند از بخشش و اجابت دعای بنده هاش سخن میگفت رو خیلی دوست داشتم. ناخوداگاه از اون کلمات تنم به لرزه افتاد و اشک ریختم.... تشکر از بابت این کتاب
bagher ahoonz
۱۳۹۵/۳/۱۹
با سلام و خسته نباشید واقعاً عالی است بهترین برنامه است یک کار با ارزش وزیبا دستتان درد نکند افراد بسیاری هستن که دنبال این برنامه‌ها هستن خود من یکی از همین افراد بودم الآن بسیار خوشحال هستم با تشکر فراوان.
مشاهد همه نظرات (۸۷)