دانلود کتاب حرکاتی از پیلاتس و یوگا

  • ناشر: انتشارات دانشگران محمود
  • ۲۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب حرکاتی از پیلاتس و یوگا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیک

برای دانلود قانونی کتاب حرکاتی از پیلاتس و یوگا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب حرکاتی از پیلاتس و یوگا

پیلاتس یا پیلاتز یا پیلاتیس (به انگلیسی: Pilates)، نوعی سیستم آمادگی جسمانی است که در اوایل قرن بیستم توسط یوزف پیلاتس ابداع شد و در آلمان، بریتانیا و ایالات متحده آمریکا مورد توجه قرار گرفت.

سیستم ورزشی پیلاتس که در سال ۱۹۲۰ توسط یوزف پیلاتس پایه‌گذاری گردید، متشکل از ورزش‌هایی است که تمرکز روی پیشرفت انعطاف و قدرت در تمام اندام‌های بدن دارند، بدون اینکه عضلات را حجیم کند یا آنها را از بین ببرد. این روش تمرینی از حرکات کنترل شده‌ای تشکیل شده که بین بدن و مغز هارمونی فیزیکی ایجاد کرده و توانایی بدن افراد را در هر سن بالا می‌برد. روش پیلاتس در مجموع به دنبال افزایش قدرت، انعطاف‌پذیری و کنترل بدن است.

متد پیلاتس می تواند به عنوان ورزش اصلی، تمرین تکمیلی برای یک ورزش دیگر و یا به عنوان روش توانبخشی به کار گرفته شود. همه می توانند پیلاتس انجام دهند. شیوۀ پیلاتس هم ورزشکاران حرفه ای در سطوح بالا و هم افراد بی تحرکی را که آرزوی تناسب اندام دارند را فرا می گیرد.

در این کتاب 20حرکت از پیلاتس به صورت تصویری همراه با توضیحات برای کاهش وزن و کوچک کردن شکم آورده شده است. با انجام روزانه این حرکات شما به اندامی زیبا دست خواهید یافت.

 ۲۱ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰ ت - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای دانلود کتاب حرکاتی از پیلاتس و یوگا

برای دانلود کتاب حرکاتی از پیلاتس و یوگا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  حرکاتی از پیلاتس و یوگا
Hafez Hafez
۱۳۹۶/۹/۲۳
با سلام کتاب خوبی است‌ای کاش در ضمینه یوگا کتابهای بیشتری در سایت قرار می‌دادید مثل اموزش یوگا در 28 روز
majid montazeri
۱۳۹۶/۴/۳۱
می تواند بیشتر و پربارتر باشد. تشکر
تاج محمد درنواز
۱۳۹۵/۱۲/۳۰
یه نگاهی عکس هاونوشته‌ها نمودم کتاب خوبی هست
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۳)