دانلود کتاب صوتی خودت را به فنا نده: کمتر فکر کن و به زندگی دل بده

  • از: گری جان بیشاپ
  • راوی: علی نجفی
  • ناشر صوتی: آگاه باشیم
  • ۳۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی خودت را به فنا نده: کمتر فکر کن و به زندگی دل بده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خودت را به فنا نده: کمتر فکر کن و به زندگی دل بده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خودت را به فنا نده: کمتر فکر کن و به زندگی دل بده

کتاب صوتی خودت را به فنا نده: کمتر فکر کن و به زندگی دل بده نوشته‌ی گری جان بیشاپ، یکی از پرفروش‌ترین‌ کتاب‌های نیویورک تایمز، دربردارنده‌ی روش‌هایی تازه و کلیدی است که به شما کمک می‌کند تا از تمام تنش‌ها و استرس‌های زندگی رها شوید و آرامش خود را حفظ کنید.

گری جان بیشاپ (Gary John Bishop) در کتاب صوتی خودت را به فنا نده: کمتر فکر کن و به زندگی دل بده (Unfu*k Yourself)، ما را مجبور می‌کند که به زندگی خود نگاهی بیاندازیم و به آن فکر کنیم، تا احساسات و زبان خود را در حالتی هوشیارانه به زندگی‌مان ارتباط دهیم. زمانی که ارتباط جادویی را بین حرف زدن و فکر کردن پیدا کنیم، از زندگی دید روشن‌تر و واضح‌تری به دست می‌آوریم. این کتاب شما را از خواب غفلت بیدار می‌کند تا استعداد‌های واقعی خودتان را کشف و تغییری شگرف در زندگی‌تان ایجاد کنید.

نطر گری جان بیشاپ درباره‌ی این کتاب:

این کتاب به شما کمک می‌کند تا هر روز در زندگی‌تان بهتر شوید؛ به هیچ وجه تن به تسلیم ندهید و به سعادت، شادی، اندام ایده‌آل، شغل یا هر چیزی که در زندگی آرزویش را دارید، برسید. یادتان باشد که من هم از جنس شما هستم، اگر من توانستم موفق بشوم پس مطمئن باشید که شما هم می‌توانید به موفقیت برسید.

گری جان بیشاپ را بیشتر بشناسیم:

گری جان بیشاپ در سال 1997 در گلاسگوی اسکاتلند، چشم به جهان گشود. در جوانی به ایالات متحده‌ی آمریکا مهاجرت کرد. او راه مطالعاتی‌ خود را در دنیای توسعه‌ی شخصی، به ویژه در هستی‌شناسی و پدیده‌شناسی پیدا کرد؛ قبل از اینکه مدیر برنامۀ اصلی یکی از سازمان‌های برجسته در همین زمینه در جهان شود. سال‌های زیادی در این زمینه به مطالعه، تحقیق و پژوهش پرداخت. با گذر زمان این برنامه توانست باعث رفاه حال افراد زیادی شود و پس از فراگیری و آموختن از فلاسفه‌ای مانند هانس گئورگ گادامر، مارتین هایدگر و ادموند هوسرل، او برند شخصی خود را به نام «فلسفۀ محلی» پدید آورد.

او همیشه و همه‌جا عقیده داشت مردم توانایی خارق‌العاده‌ای در زمینه‌ی تغییر زندگی خود دارند و این انگیز‌ه‌ی ادامه‌ی راهش بود. روش‌های پیشنهادی او ساده و بدون دنگ و فنگ است که همین باعث شد، هر روز طرفدارانش بیشتر شوند و کتابش کاربردی جهانی و ماندگار داشته باشد.

جملات برگزیده کتاب صوتی خودت را به فنا نده:

- اهداف خود را دنبال کنید، نه اهداف دیگران.
- ضمیر ناخوداگاه شما، اعمالتان را کنترل می‌کند.
- زندگی شما جمع اعمال شماست، نه افکار شما.
- شرایط مرد نمی‌سازد؛ فقط او را به خود باز می‌شناساند.
- مهم نیست که مسئله چیست، همیشه راه حلی وجود دارد.
- اجازه ندهید که یک مشکل به سایر قسمت‌های زندگی شما گسترش یابد.
- تقدیر افراد مشتاق را هدایت می‌کند و اشخاص بی‌میل را دنبال خود می‌کشد.
- مرد عاقل برای چیزهایی که ندارد، عزا نمی‌گیرد، بلکه برای داشته‌هایش خشنود است.

در قسمتی از کتاب صوتی خودت را به فنا نده: کمتر فکر کن و به زندگی دل بده می‌شنویم:

«تقریبا تمام چیزها در زندگی با تردید همراه هستند. زندگی، غیر‌قابل پیش‌بینی است. برای اینکه به خوبی زندگی کنید، باید یاد بگیرید که تردید را با آغوش باز بپذیرید. شما باید تصدیق کنید و بپذیرید که هر کاری هم که بکنید، همیشه با تردید رو به رو هستید. تمام قسمت‌های زندگی شما قرار است که با تردید همراه باشند. فقط به این دلیل که اتفاقات امروز یک جور هستند، به این معنی نیست که فردا نیز همین‌طور خواهند بود. وقتی که زندگی همیشه جوری تغییر می‌کند که شما نمی‌توانید آن را پیش‌بینی کنید، پس قبول تردید در زندگی، تنها راهی است که می‌توانید قلباً احساس آرامش کنید. به آغوش کشیدن تردید، یعنی قبول آن به عنوان بخشی غیر‌قابل چشم‌پوشی و کاملاً طبیعی از زندگیتان.»

 ۱ ساعت و ۲۹ دقیقه، ۸۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۰۸۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
مقدمه و فصل اول: آغاز کار
۱۰ دقیقه
فصل دوم: من بی نهایت اشتیاق دارم
۱۰ دقیقه
فصل سوم: من برای پیروزی بی‌تاب هستم
۸ دقیقه
فصل چهارم: من می‌تونم
۱۱ دقیقه
فصل پنجم: من با آغوش باز پذیرای تردیدم
۱۰ دقیقه
فصل ششم: من حاصل افکارم نیستم، بلکه نتیجه‌ی اعمالم هستم
۷ دقیقه
فصل هفتم: من مصمم هستم
۱۳ دقیقه
فصل هشتم: من منتظر اتفاق به خصوصی نیستم و پذیرای هر اتفاقی هستم
۱۰ دقیقه
فصل نهم: گام بعدی چیه؟

راهنمای دانلود کتاب صوتی خودت را به فنا نده: کمتر فکر کن و به زندگی دل بده

برای دانلود کتاب صوتی خودت را به فنا نده: کمتر فکر کن و به زندگی دل بده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خودت را به فنا نده: کمتر فکر کن و به زندگی دل بده
کاربر س
۱۳۹۸/۱۰/۸
با توجه به نظرات نمونه را گوش کردم و متاسفانه لحن گوینده برای کتاب خوانی مناسب نبود. البته خیلی با انرژی و مسلط گویندگی میکردند اما مناسب برای یک کتاب که باید مفهوم را درک کرد، نبود. بیشتر برای تیزرهای تبلیغاتی و آنانوس‌های کوتاه و هیجانی خوب هست.
سعید اختری زاده
۱۳۹۸/۱۰/۸
بسیار عالی بود ولی متأسفانه لحن گفتار گوینده محترم مانند گزارش کردن یک مسابقه فوتبال بود و به درستی نمی‌توانستم روی مطالب تمرکز کنم.
Astella lord
۱۳۹۹/۳/۲۶
کتاب جالی بود و این کتاب بعد از کتاب ۱۰۰ راز موفقیت تاثیر گذاره بر شما
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۹)