دانلود کتاب دختری توی قاب

  • از: فهیمه احمدی
  • ناشر: انتشارات سروش
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب دختری توی قاب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دختری توی قاب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دختری توی قاب

کتاب دختری توی قاب به قلم فهیمه احمدی، دربردانده‌ی 7 داستان کوتاه جذاب و اجتماعی برای نوجوانان است که با بیانی دلنشین موضوعاتی متفاوت و خواندنی را روایت می‌کنند.

داستان‌های کتاب حاضر هر کدام با موضوعاتی متنوع به بیان مسائلی اجتماعی که متناسب با گروه سنی نوجوان است، می‌پردازند. این اثر با شخصیت‌پردازی‌های ویژه به نحوی احساسی و زیبا داستان‌ها را پیش می‌برد و مفاهیمی عمیق دربردارد.

داستان «دختری در قاب» که عنوان کتاب هم برگرفته از همین داستان است، ماجرای دختر نازک‌دلی به نام شیما را روایت می‌کند که قاب عکسی در جشن تولدش هدیه گرفته بود. تصویر داخل قاب عکس، دختری با چشمان سیاه بادامی و ابروهایی به هم پیوسته بود که غم خاصی در چشمانش داشت. شیما خیلی به این قاب عکس علاقه داشت. با ازدواج خواهرش او تنهاتر از قبل شده و هر روزی که می‌گذشت خودش را به تصویر دخترک داخل قاب نزدیکتر می‌دید. او که روزهای غمگینی را سپری می‌کرد، سرانجام تصمیمی می‌گیرد؛ او عکس خودش را داخل قاب می‌گذارد تا دیگر نه دختر داخل و نه خودش احساس تنهایی نکنند...

کتاب دختری توی قاب (A Girl In The Picture Frame) مناسب چه کسانی است؟

داستان‌های جذاب و بکر این کتاب همراه با تصویرگری‌های چشم‌نواز برای نوجوانان، دوست‌داشتنی و به یادماندنی خواهد بود.

در بخشی از کتاب دختری توی قاب می‌خوانیم:

امشب حنابندان داداش یوسفم است. داداش یوسف نگو، شاخ شمشاد بگو. از قد و بالایش، از ریخت و قیافه‌اش، از رفتار و کردارش، هر چه تعریف کنم، باز هم کم گفتهام؛ اگر چه زن داداش پروانهام، ای ریخت و قیافه بدی ندارد؛ آخر هر چه باشد به داداش یوسفم می‌آید. مامان افتخار همیشه می‌گوید: خدا نجار نیست؛ اما خوب در و تخته را با هم جور می‌کند.

چند هفته نه، درست ترش چند ماه است که همگی داریم برای مراسم امشب و فردا شب بدو بدو می‌کنیم. برای شب ریز و درشت فامیل را دعوت کرده‌ایم. از خواهر زن عمو سیف‌الله گرفته تا برسد به نازی جون عروس خاله مامان. هر چه باشد، عروسی داداش یوسفم است دیگر. داداش یوسف نگو، شاخ شمشاد بگو... خانه حاج غلام بابای زن داداش پروانه خیلی بزرگ است. سه تا خیابان آن طرف تر از ما می‌نشیند. توی همان خانه بزرگی که یک درش به کوچه خورشید باز می‌شود، یک درش به خیابان میوه فروش‌ها.

 ۶۵ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-12-0273-8 

چاپ ۱۳۹۰، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

عزیزجون
کفش‌های پاشنه فلزی و آیینه و شمعدان
خواب پیرمرد
از همه دنیا
دختری توی قاب
پله برقی
خواهر

راهنمای دانلود کتاب دختری توی قاب

برای دانلود کتاب دختری توی قاب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دختری توی قاب

نظرات کتاب دختری توی قاب

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.