دانلود کتاب صوتی دم حضرت والا - جلد اول


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دم حضرت والا - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی دم حضرت والا - جلد اول

کتاب صوتی دم حضرت والا - جلد اول نوشته‌ی احمد عربلو، اولین جلد از مجموعه خنده‌های نخودی، دربردارنده‌ی داستان‌ها و حکایات تاریخی و اجتماعی در قالب طنز است.

طنز یکی از برجسته‌ترین گونه‌های شوخ‌طبعی ا‌ست که با بیانی هوشمندانه، خلاقانه، هنرمندانه و انتقادی، نادرستی‌ها و مشکلات جامعه را به تصویر می‌کشد، هدف طنز اصلاح مشکلات جامعه است و قصد تخریب آن‌ها را ندارد.

مجموعه خنده‌های نخودی، یک مجموعه‌‌ی طنز هفت جلدی است که برای گروه سنی نوجوان مناسب است. این کتاب صوتی دربردارنده‌ی حدودا 80 داستان طنز کوتاه است که در آن طنزهای گوناگون تاریخی، فرهنگی و اجتماعی به همراه افسانه‌های کهن آورده شده است.

در قسمتی از کتاب صوتی دم حضرت والا می‌شنویم:

نقل است یک سال، هنگام عید، سلطان محمود غزنوی برای هر یک از درباریان لباسی تعیین می‌کرد. وقتی نوبت به طلخک، از دلقک‌های دربار، رسید، فکری به خاطرش رسید و گفت: «پالانی بیاورید و به او هدیه بدهید!»
همین کار را کردند. طلخک، بی‌آنکه از این موضوع اظهار ناراحتی کند، پالان را بر دوش گرفت و به مجلس سطان رفت و شروع کرد به شادی کردن و خندیدن. پرسیدند: «برای چنین هدیه زشتی چه جای خنده و شادی است؟» گفت: «از برای اینکه عنایت سلطان، جز من، نصیب هیچ یک از شما نشده است. برای همه شما فرمود تا از خزانه لباس بیاورند. اما، در مورد من، لباس مخصوص خودشان را هدیه فرمودند!»

 ۴ ساعت و ۱۱ دقیقه، ۲۳۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۹ دقیقه
بخش اول
۲۸ دقیقه
بخش دوم
۲۶ دقیقه
بخش سوم
۲۷ دقیقه
بخش چهارم
۲۶ دقیقه
بخش پنجم
۲۸ دقیقه
بخش ششم
۳۰ دقیقه
بخش هفتم
۲۸ دقیقه
بخش هشتم
۳۰ دقیقه
بخش نهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی دم حضرت والا - جلد اول

برای دانلود کتاب صوتی دم حضرت والا - جلد اول و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  دم حضرت والا - جلد اول

نظرات کتاب صوتی دم حضرت والا - جلد اول

علیرضا مسافر
۱۳۹۸/۱۰/۹
کتابی بسیار ضعیف که نه در مورد طنز است و نه تاریخ فقط بدگویی از شاه و صدام و آمریکا... آنهم بصورت کامل مبتدی
Meysam Abbasi
۱۳۹۸/۱۰/۴
به نظر من متوسطه، من کتابهای خیلی بهتر از این هم خوانده ام
مشاهد همه نظرات (۲)