دانلود کتاب راسی راکون و سواری در رودخانه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راسی راکون و سواری در رودخانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راسی راکون و سواری در رودخانه

کتاب راسی راکون و سواری در رودخانه نوشته‌ی باربارا دورابتیز، ماجرای راسی بازیگوش را به تصویر می‌کشد که برای مسابقات کلک سواری در رودخانه آماده می‌شود. برای اینکه بدانید راسی چگونه برای مسابقه آماده می‌شود و آیا او در این بازی برنده می‌شود یا نه، ماجراجویی‌ها و اتفاق‌های جالب کتاب را دنبال کنید.

موضوع کتاب راسی راکون و سواری در رودخانه چیست؟

راسی راکون خوشحال و خندان بود و خودش را برای مسابقه‌ی کلک سواری که تا چهار روز دیگر در مدرسه شروع می‌شد، آماده می‌کرد. پدر و مادر راسی می‌خواستند در ساخت کلک به او کمک کنند اما قانون مسابقه این بود که بچه‌ها خودشان کلک‌ها را درست کنند. راسی سه روز سخت و پیوسته کار کرد تا کلک را آماده کرد. روز مسابقه فرا رسید آیا راسی راکون می‌تواند از پیچ و خم‌های رودخانه و لابه‌لای صخره‌ها بگذرد تا به خط پایان برسد؟

درباره‌ی مجموعه قصه‌های مدرسه آلفا بتی:

کتاب‌های این مجموعه دربرگیرنده‌ی داستان‌هایی نشاط انگیز، انگیزه‌بخش و امیدوار کننده برای کودک آگاه، کنجکاو و ماجراجوی امروز است. این داستان‌ها، تخیلی و غیر واقعی نیستند بلکه واقعی، نوآورانه و مورد پسند کودکان هستند. در مدرسه آلفا بتی، بیست وشش دانش آموز دبستانی هستند که در هر داستان ماجرای جالب خود را دارند؛ رویدادهای ساده و روزمره‌ای که دور از ذهن کودک نیست. شخصیت‌های این داستان‌ها، حیواناتی هستند که هرکدام نمایانگر یک ویژگی رفتاری کودکانه‌اند. کودکان شاد، غمگین، خوش اخلاق، بداخلاق، مهربان، کم صبر، پرخاشگر، درون‌گرا و برون‌گرا همه در داستان‌ها نقش دارند. آن‌ها اشتباه می‌کنند و خودشان آن را درست می‌کنند. ارتباط میان روح پاک، ساده و بی‌آلایش کودکان با اتفاق‌ها و ماجراهای داستان بسیار گیرا و آموزنده است.

سه برخورد و برهم کنش رفتاری بین پدر و مادر با فرزند، فرزند با مادر و پدر و نیز معلم با شاگرد در این داستان‌ها به چشم می‌خورد. پیام داستان‌ها به مادر و پدر آگاه و دانای امروز که این کتاب‌ها را در اختیار فرزندان خود می‌گذارند، این است که همه کودکان اشتباهات جبران‌پذیر دارند که نیازمند شکیبایی، بزرگ‌منشی و بخشندگی و راهنمایی‌های بی‌منت و دلسوزانه بزرگترها است. برای کودکان نیز پیام‌آور برابری و دوستی، بخشندگی، مهربانی، زیبابینی و فرهنگ همکاری است. در پایان، پیامد خواندن داستان‌های این مجموعه کمک به رشد اندیشه، پذیرش استقلال کودک، بهبود اعتماد به نفس، درک احساس و اندیشه کودک، دوری از واکنش‌های سرزنش آمیز و پر و بال دادن به رویاهای کودکان است. همچنین، برای استعدادیابی و توجه به توانایی‌های کودک، رهنمودهای سودمندی دارد.

کتاب راسی راکون و سواری در رودخانه مناسب چه کسانی است؟

این داستان با بیانی شیرین برای کودکان دبستانی دلنشین و آموزنده است و مفاهیم مهمی مانند پشتکار و تلاش برای رسیدن به موفقیت را به آن‌ها می‌آموزد. در پایان کتاب اطلاعاتی در مورد راکون‌ها به کودکان ارائه می‌کند و آن‌ها را با این حیوانات بیشتر آشنا می‌کند.

در بخشی از کتاب راسی راکون و سواری در رودخانه می‌خوانیم:

راسی نگاهی به کلک خودش انداخت و لبخندی زد. کلک او خیلی محکم و خوب ساخته شده بود. به خودش گفت: «یادت باشه، فقط خوش بگذرون و از کلک سواری لذت ببر!» رودی خروسه شرکت کننده‌های مسابقه را به خط آغاز مسابقه خواند و هشدار داد: «حواستون به پیچ و تاب و بالا بلندیه رودخونه باشه؟ همه پشت خط، آماده باشین! با صدای من مسابقه رو آغاز کنین: قوقولی قوقوووو!» و مسابقه آغاز شد!

 ۳۳ صفحه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6879-94-1 

چاپ ۱۳۹۹: ۱۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب راسی راکون و سواری در رودخانه

برای دانلود کتاب راسی راکون و سواری در رودخانه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راسی راکون و سواری در رودخانه
Eli Akhgar
۱۳۹۹/۸/۲۲
کتاب خوبیه استقلال و موفقیت و صبوری رو آموزش میده
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)