دانلود کتاب صوتی راهکار: مشکلات خود را به فرصت تبدیل کنید


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راهکار: مشکلات خود را به فرصت تبدیل کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی راهکار: مشکلات خود را به فرصت تبدیل کنید

کتاب صوتی راهکار: مشکلات خود را به فرصت تبدیل کنید نوشته فیل اشتوتس و بری میشلز، راهکارهایی را به شما ارائه می‌دهد تا به کمک آن‌ها در خود تغییر ایجاد کرده و از سختی‌ها و مشکلات برای خود غولی بزرگ و حل‌ناشدنی نسازید.

این کتاب درست مانند یک نقشه می‌ماند که یک مهندس معمار یا نقشه‌کش به آن رجوع می‌کند تا جزئیات آن را به خود یادآوری کند. معمار قصد ساخت یک بنای نو را دارد و شما نیز می‌خواهید یک زندگی تازه را بنا کنید. کتاب راهکار (The tools) در واقع مجموعه‌ای از دستورالعمل‌هایی است که می‌توانید بارها و بارها به آن مراجعه کنید و از راهنمایی‌هایش کمک بگیرید.

هدف این کتاب تنها دادن اطلاعات به شما نیست بلکه قصد دارد نیروهای متعالی درون شما را بیدار کند. برای بیدار و زنده نگه داشتن این نیروها در درون خود باید همواره و به طور پیوسته این راهکارها را در زندگی خود به کار بگیرید.

فیل اشتوتس (Phil Stutz) و بری میشلز (Barry Michels) در این اثر خود تلاش کرده‌اند تا یک حقیقت مهم و ساده را با شما در میان بگذارند. باید به این باور برسید که قدرت نیروهای متعالی، حقیقی و واقعی است، اگر بیشتر از آن‌ها استفاده کنید تغییرات بزرگ و مهمی در زندگی‌تان ایجاد می‌شود.

طرز برخورد شما در برابر شکست‌ها بسیار مهم است. در این موقعیت‌ها باید هر چه سریع‌تر از نیروهای متعالی بهره بگیرید و در برابر سختی‌ها بایستید.

شنیدن کتاب صوتی راهکار به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این کتاب برای کسانی که هنگام مواجه شدن با مشکلات ناتوان می‌شوند و نمی‌دانند باید چه کارهایی انجام دهند بسیار مفید و کابردی است.

در بخشی از کتاب صوتی راهکار می‌شنویم:

اولین جلسه مشاوره‌ام با آماندا بود. زنی جوان، جاه‌طلب و شیک‌پوش که خشونت حتی در طرز وارد شدنش به مطبم نیز پیدا بود. انگار با لشکری مهاجم به میدان جنگ آمده بود. او با نامزدش مشکل داشت و به دنبال راه‌حلی فوری بود. در بیان مشکلش با لحنی تحقیرآمیز و با خشونت گفت: «در یک مهمانی بودیم. تمام طول شب نه با من حرف زد و نه حتی نیم‌نگاهی به من انداخت. تمام مدت در گوشه‌ای قایمکی با دختر دیگری صحبت می‌کرد. نمی‌دانم چه فکری با خود می‌کند. چطور به خودش اجازه می‌دهد این‌گونه با من رفتار کند.»

زنگ تلفنش صحبتمان را قطع کرد. با حرکتی تند و سریع گوشی‌اش را برداشت و به تندی و فریادزنان گفت: «الان نمی‌توان صحبت کنم. در جلسه هستم.» و بی‌درنگ دوباره رو به من کرد و ادامه داد: «بگذار بیشتر توضیح دهم. من دارم یک مزون طراحی و دوخت گران‌ترین و لوکس‌ترین لباس‌های زنانه را راه می‌اندازم. الان لبه تیغ هستم یا ممکن است موفق شوم و کلی سود کنم یا اینکه همه دار و ندارم را از دست بدهم و دوباره پیشخدمت رستوران شوم.»

 ۷ ساعت و ۳۴ دقیقه، ۴۲۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت
ویژه امروز: ۹۰۰۰ ت (۵۰%) - 3.25€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۷ دقیقه
یک - کشف راهی تازه
۷۴ دقیقه
دو - راهکار، خلاف عادت
۵۱ دقیقه
سه - راهکار، عشق فعال
۷۵ دقیقه
چهار - راهکار، اقتدار درونی
۶۵ دقیقه
پنج - راهکار، جریان سپاس‌گزار
۷۱ دقیقه
شش - راهکار، احساس خطر
۳۹ دقیقه
هفت - ایمان به نیروهای متعالی
۴۳ دقیقه
هشت - دستاوردهای یک بینش تازه

راهنمای دانلود کتاب صوتی راهکار: مشکلات خود را به فرصت تبدیل کنید

برای دانلود کتاب صوتی راهکار: مشکلات خود را به فرصت تبدیل کنید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  راهکار: مشکلات خود را به فرصت تبدیل کنید
سمیه ایمانی
۱۳۹۸/۱۲/۱۱
از کتاب راه ممنونم کتاب صوتی عالی بود خوبی کتاب صوتی این هستش که درعین انجام کار هم گوش میدی دو کار رو باهم انجام دادی کتاب اثر مرکب هم یکی از آثار خوب هستش که پشنهاد می کنم گوش کنید
elham ahani
۱۳۹۸/۱۲/۱۰
کتابی مفید، برای درک بهتر موضوعات پیرامون خودمان و همچنین رفع تنشهایی که ممکن است هر کدام از ما در طول زندگیمان تجربه کنیم، فوق العاده بی نظیر، از همه مهمتر صدای زیبای آقای امرایی که به درک بیشتر کتاب خیلی کمک کننده است. موسیقی هم با متن کاملا متناسب است. ممنونم کتابراه عزیزم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)