دانلود کتاب رسوایی شیرین: (راهنمای عملی و کاربردی از مسخره شدن تا رسیدن به موفقیت)


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب رسوایی شیرین: (راهنمای عملی و کاربردی از مسخره شدن تا رسیدن به موفقیت) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب رسوایی شیرین: (راهنمای عملی و کاربردی از مسخره شدن تا رسیدن به موفقیت)

کتاب رسوایی شیرین: (راهنمای عملی و کاربردی از مسخره شدن تا رسیدن به موفقیت) نوشته‌ی میلاد کربلای علی زاده ایفا، دربردارندۀ مجموعه‌ای از نکات و قدم‌های مهم است که شما را در تعیین اهداف و رسیدن به آن‌ها یاری می‌کند.

در همه انسان‌ها یک آرزوی بزرگ وجود دارد و بعضی‌ها همیشه منتظرند که غول چراق جادویی را پیدا کنند تا آرزوهای آن‌ها را برآورده کند. بعضی‌ها هم هستند که می‌خواهند آرزوهای خود را محقق کنند ولی در ابتدای کارشان با اولین شکست یا تحقیر شدن توسط دیگران، آرزوی خود را به فراموشی می‌سپارند و به دنبال زندگی عادی خود برمی‌گردند. و عده‌ای هم مثل شما هستند که تمام شکست‌ها و تحقیر شدن توسط دیگران را تحمل می‌کنند ولی از آرزوی خود دست برنمی‌دارند و تا محقق کردن آن تلاش می‌کنند و بالاخره آرزوی خود را به واقعیت تبدیل می‌کنند.

در اطراف ما انسان‌هایی زندگی می‌کنند که می‌خواهند با تحقیر کردن من و شما نگذارند به آرزوی خودمان برسیم و فکر می‌کنند که از همه بیشتر می‌فهمند و آن چیزی که آن‌ها می‌گویند حقیقت دارد.

کوه بلندی بود که لانه عقابی با چهار تخم، بر بلندای آن قرار داشت. یک روز زلزله‌ای کوه را به لرزه در آورد و باعث شد که یکی از تخم‌ها از دامنه کوه به پایین بلغزد. بر حسب اتفاق آن تخم به مزرعه‌ای رسید که پر از اردک بود. اردک‌ها می‌دانستند که باید از این تخم مراقبت کنند و بالاخره هم اردک پیری داوطلب شد تا روی آن بنشیند و آن را گرم نگه دارد تا جوجه به دنیا بیاید.

جوجه عقاب مانند سایر جوجه‌ها پرورش یافت و طولی نکشید که یک روز تخم شکست و جوجه عقاب از آن بیرون آمد. جوجه عقاب باور کرد که چیزی جز یک اردک نیست. او زندگی و خانواده‌اش را دوست داشت اما چیزی از درون او فریاد می‌زد که تو بیش از این هستی. تا این که یک روز که داشت در مزرعه بازی می‌کرد، متوجه چند عقاب شد که در آسمان اوج می‌گرفتند و پرواز می‌کردند. عقاب آهی کشید و گفت‌ ای کاش من هم می‌توانستم مانند آن‌ها پرواز کنم.

اردک‌ها شروع کردند به خندیدن و مسخره کردن و گفتند که تو یک اردک هستی و اردک‌ها هم نمی‌توانند پرواز کنند. اما عقاب همچنان به خانواده واقعی‌اش که در آسمان پرواز می‌کردند خیره شده بود و در آرزوی پرواز به سر می‌برد. اما هر موقع که عقاب از رویایش سخن می‌گفت به او می‌گفتند که رویای تو به حقیقت نمی‌پیوندد و عقاب هم کم کم باور کرد. بعد از مدتی او دیگر به پرواز فکر نکرد و مانند یک اردک به زندگی ادامه داد.

شما همان چیزی خواهید بود که باور دارید. اگر باور داشته باشید که عقاب هستید در نهایت عقاب خواهید بود و هرگز به حرف‌ها و تمسخر اردک‌هایی که در اطراف‌تان هستند توجه نکنید و به دنبال آروز‌های خود بروید. در طول این مسیری که قرار است برویم خودتان را آماده هر نوع تحقیر شدن بکنید ولی هیچ‌وقت این موضوع را از یادتان نبرید که شما یک عقاب هستید و آن چیزی که اطرافیان‌تان به شما می‌گویند حقیقت ندارد.

در بخشی از کتاب رسوایی شیرین می‌خوانیم:

اشتباه دیگری که در مدیریت کارها انجام می‌دهیم این است که کارهای کوچک زیادی را می‌نویسیم و می‌تواند دردسرهایی برای ما داشته باشد. این کارها اغلب وقت زیادی را از ما نمی‌گیرد و تقریباً در یک دقیقه می‌توانیم آن‌ها را به انجام برسانیم مثل زدن پیامک به دوست‌مان یا واریز مبلغی به حساب بانکی از طریق اینترنت و...

وقتی که تمام کارهای کوچک را می‌نویسیم یک لیست بلند بالایی را برای خودمان تنظیم می‌کنیم که این کار اثرات روانی بد و منفی را در پی دارد. همین که به لیست خود نگاه می‌کنیم می‌بینم که تعداد زیادی کار هست که باید انجام بدهیم هر چند خیلی کوچک باشد. ولی دیدن آن لیست استرسی را به ما وارد می‌کند و اگر به همین منوال ادامه پیدا کند در ضمیر ناخودآگاه ما این پیام شکل می‌گیرد که مدیریت کردن زمان و کارها چقدر اعصاب خورد کن است و نه تنها کارهایم را سرو سامان نداده است بلکه استرس زیادی را هم وارد می‌کند و در نتیجه به زندگی عادی خود برمی‌گردید.

اشتباه بعدی که در مدیریت زمان انجام می‌دهیم این است که از ابزار‌های متعددی استفاده می‌کنیم. بعضی‌ها مدیریت زمان‌شان را با یک دفتر یادداشت کوچک که همیشه همراه‌شان است و آن جایی که کار اضافه می‌شود رابه لیست‌شان اضافه می‌کنند تا در زمان مناسب انجام بدهند و بعضی‌ها با نرم‌افزارهای گوشی راحت‌ترند و از آن‌ها برای مدیریت کردن زمان استفاده می‌کنند. بعضی‌ها در کامپیوتر خودشان این‌ها را انجام می‌دهند. این‌ها خیلی می‌تواند مفید باشد به شرطی که فقط یکی از آن‌ها مورد استفاده قرار بگیرد.

 ۱۲۳ صفحه، ۳۳۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6045-14-8 

چاپ ۱۳۹۷: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: خودتان را آماده این مسیر بکنید
فصل دوم: مسخره کردن چی اتفاقی می‌افتد؟
فصل سوم: اولین قدم
فصل چهارم: برنامه‌ریزی
فصل پنجم: رفتارهای اتوماتیک‌دار
فصل ششم: چطور انگیزه داشته باشیم؟
سخن پایانی

راهنمای دانلود کتاب رسوایی شیرین: (راهنمای عملی و کاربردی از مسخره شدن تا رسیدن به موفقیت)

برای دانلود کتاب رسوایی شیرین: (راهنمای عملی و کاربردی از مسخره شدن تا رسیدن به موفقیت) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  رسوایی شیرین: (راهنمای عملی و کاربردی از مسخره شدن تا رسیدن به موفقیت)
فائزه اسماعیلی
۱۳۹۹/۲/۴
عجب! همین الان یهویی توی توضیحات کتاب فهمیدم که چرا هر سیستم برنامه ریزی که امتحان میکنم جواب نمیده و بعد یه مدت ولش میکنم. از بس که لیست هام همیشه طولانی و پر از وظایف ریز و درشتیه که یه عالمه ش هم بیشتر...
مینا امینی
۱۳۹۹/۲/۳
اسم کتاب بیشتر شبیهه یه رسواییه عشقی سه نفرس 😂 ولی معرفی کتاب و خوندم خوشم اومد، خدایی اسم کتاباتونو با مسمی تر انتخاب کنید 🍀 متشکر
امید مجیدی
۱۳۹۷/۹/۴
فوق العاده عالی
اکثر دوستانی رو میشناسم که اسیر اردکهای زندگی شدن و برنامه ریزی اشتباه دست و پاشون رو بسته
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۱)