دانلود کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای

موفقیت یک حق انتخاب است. اگر می‌خواهید در بازاریابی شبکه‌ای پیروز باشید، کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای، اثر ریچارد کوئک، در شما "ذهنیت یک میلیونر" را به‌ وجود خواهد آورد که برای رسیدن به موفقیت به آن نیازمندید. 

کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای (The insider secrets to Network Marketing) یک راهنمای آموزشی مناسب برای تجارت بازاریابی شبکه‌ای و MLM (بازارداری چند سطحی یا چندلایه‌ای) است. ایده‌ها و استراتژی‌هایی که در این کتاب آمده است، ساده، مؤثر و نتیجه بخش‌اند. این کتاب، چه برای مبتدیان در کار NM و چه برای حرفه‌ای‌ها راهنمای مناسبی است. 

این کتاب یک سیستم ساده را به همراه راهبردهای مورد نیاز موفقّیت در 90 روز نخست فعالیت در بازاریابی شبکه‌ای برای مبتدیان آشکار می‌سازد. نود روز نخست بسیار حیاتی است زیرا اگر برای کسب موفقیت در این زمان برنامه‌ریزی کرده باشید، به احتمال فراوان برای مدت مدیدی یک شبکه‌ساز باقی خواهید ماند. 

کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای با هدف ارایه‌ی ایده‌ها و استراتژی‌های ساده‌ای را که لازمه‌ی موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای است نگاشته شده و انتظار می‌رود که بازاریابی شبکه‌ای را برای شما ساده، لذت بخّش، مهیج و البته «سودآور» تر کند. 

داشتن این کتاب برای هر شبکه‌سازی ضروری است. ایده‌ها و راهبردهای ارائه شده در کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای، پایه‌ی خوبی برای تجارت بازاریابی شبکه‌ای یا بازاریابی چند سطحی شما خواهد بود.

 ۱۴۴ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-7650-75-5 

چاپ ۱۳۸۹، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه نویسنده
فصل اوّل: بازاریابی شبکه‌ای چیست؟ «پیشینه و پیشرفت آن»
فصل دوم: بازاریابی شبکه‌ای چه چیزی نیست؟ «همزاد شوم»
فصل سوم: مفاهیم بازاریابی شبکه‌ای «بزرگ‌ترین فرصت»
فصل چهارم: شروع کار «فقط انجامش بده»
فصل پنجم: پاسخ به ابهامات «زره در دست بگیرید»
فصل ششم: مشتری یابی «برو ماهیگیری»
فصل هفتم: معرفی کار «به نمایش بگذارید»
فصل هشتم: جمع بندی و رسیدن به توافق "لبه پرتگاه"
فصل نهم: پیگیری «عامل سرسختی و سماجت»
فصل دهم: تکثیر(همانندسازی) «دستگاه تکثیر»
فصل یازدهم: تدابیر پایه گذاری تجارت «جادوی تدبیر»
فصل دوازدهم: نگرش، باور، تعهّد و اشتیاق «سوخت حرکت به سمت موفقیت»
فصل سیزدهم: موفقیت یک انتخاب است «بزرگ‌ترین هدیه شما»

راهنمای دانلود کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای

برای دانلود کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  رموز موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای

نظرات کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای

DAVOOD HAMZELOOEY
۱۳۹۶/۳/۳۰
بسیار کتاب زیبا و راهبردی هستش. چیزهایی رو توش میگه که هیچ لیدری رعایت نمی‌کنه. مثلا تیم ساختن و بعد رها کردن تیم به حال خود. لیدر میاد ۵۰۰ نفر تیم می‌سازه و بعدش دیگه احساس می‌کنه بازنشسته شده دیگه نمیاد و بیاد هم هیچ آموزشی نمیده. این یک نمونشه. کتاب بسیار پرباریه. واقعا تک تک کلامتشو با طلا باید نوشت
حسین سرافراز اردکانی
۱۳۹۴/۵/۱۱
بهتر است در این کتاب مراحل راه اندازی یک شبکه توضیح داده می‌شد در اینجا فرض بر وجود شبکه‌ای است که سر و ته آن معلوم نیست. شبکه سازی و الگوهای کسب درآمد که مایه هر شبکه است باید توضیح داده شود تا کتاب حالت کاربردی داشته باشد. باز هم از زحمات شما در این دراه متشکرم.
با تجدید احترام. حسین سرافراز اردکانی
کاربر م
۱۳۹۵/۴/۲۳
همین الان این کتابو خریداری کردم و تازه میخوام شروع کنم ب خوندنش، اما دیدگاهی که دارم اینه که نسبت به مبلقی که پرداخت کردم هرقدر اطلاعاتم بهم بده هرچند کم بازم خوب و قابل قبوله
مشاهد همه نظرات (۵۳)