دانلود کتاب صوتی روح گریان من


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی روح گریان من و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی روح گریان من

کیم هیون هی در کتاب صوتی روح گریان من، داستان واقعی زندگی خود را روایت می‌کند که ناخواسته وارد سازمان جاسوسی کره شمالی می‌شود و خوفناک‌ترین ماموریت‌ها را به سرانجام می‌رساند.

کیم هیون هی در نوجوانی ناخواسته از خانواده‌اش جدا می‌شود و به حزب می‌پیوندد و سخت‌ترین آموزش‌های نظامی را از سر می‌گذراند و در نهایت به عنوان جاسوس به بسیاری از کشورهای جهان سفر می‌کند. وی در کتاب صوتی روح گریان من (the tears of my soul) شنونده را با فراز و نشیب‌های زندگی پرماجرا، دردناک و سرشار از ترس و رنج خود و حکومت مرموز کره شمالی آشنا می‌کند.

کیم هیون هی (Kim Hyon hui)، ابتدا خاطرات دوران کودکی خود را به شکل خلاصه بیان می‌کند و بعد به این اشاره می‌کند که چطور دوران مدرسه و دانشگاه را با موفقیت پشت سر گذاشته و به دلیل ظاهر زیبا و تسلط به زبان ژاپنی بسیار سریع بدون اینکه حق انتخابی داشته باشد عضو سازمان جاسوسی حزب شده و آموزش‌های مختلف را برای تبدیل شدن به یک جاسوس حرفه‌ای شروع کرده است. در تمام این مراحل هیون هی باید هرچه را که به او می‌گفتند اجرا می‌کرد، چون مخالفت با هر دستور مساوی مخالفت با حزب بود و نتیجه آن تبعید، فرستاده شدن به اردوگاه کار اجباری و حتی اعدام بود. اما باید به این نکته اشاره کرد که خود او هم در اثر سال‌ها آموزش و شستشوی مغزی انجام همه‌ی این کارها را افتخار، خدمت به کشور و رهبر عزیز می‌دانست.

او از آموزش‌هایی که دیده می‌گوید، از اتفاقات داخل کره شمالی می‌گوید، از ماموریت‌های جاسوسی و از منفجر کردن هواپیما می‌گوید، از ماجرای دستگیر شدن و در نهایت از محاکمه شدنش می‌گوید.

این کتاب به ۱۱ زبان دنیا ترجمه شده است، بسیاری از مردم جهان پس از چاپ این کتاب بود که با شخصیت کیم هیون هی، جذاب‌ترین جاسوس تاریخ کره شمالی آشنا شدند و او را شناختند.

در قسمتی از کتاب صوتی روح گریان من می‌شنویم:

همان چندباری که در طول دوران آموزشی به دیدار خانواده‌ام رفتم، که هر دو سه سال یک‌بار بیشتر نبود، مادرم همیشه از من استقبال می‌کرد و از این که می‌دید در سلامتی کامل به سر می‌برم خوشحال می‌شد. هر وقت آن‌جا را ترک می‌کردم تمام تلاشش را می‌کرد تا جلو خودش را بگیرد. از رفتن من خیلی غصه می‌خورد. آن موقع زیاد به احساساتش توجه نمی‌کردم. به دنبال مربی همراهم به کمپ آموزشی بر می‌گشتم و از این که برگزیده حزبم احساس غرور می‌کردم. حالا حس می‌کردم مادرم را، زنی که کلی زحمت کشیده بود تا بزرگم کند، ناامید کرده‌ام. از تکبرم خجالت می‌کشیدم و خیلی دیر به اشتباهاتم پی بردم. هیچ حزبی ارزشش را ندارد که بخواهی به خاطرش خانواده‌ات را ترک کنی. مامان منو ببخش. خواهش می‌کنم درکم کن...

 ۷ ساعت و ۵۵ دقیقه، ۴۳۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۴۰۰۰ ت - 7.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۶ دقیقه
مقدمه
۲۰ دقیقه
فصل اول - بخش اول
۱۹ دقیقه
فصل اول - بخش دوم
۸ دقیقه
فصل دوم
۱۱ دقیقه
فصل سوم
۱۷ دقیقه
فصل چهارم - بخش اول
۲۵ دقیقه
فصل چهارم - بخش دوم
۲۷ دقیقه
فصل چهارم - بخش سوم
۲۰ دقیقه
فصل پنجم
۱۲ دقیقه
فصل ششم
۲۷ دقیقه
فصل هفتم
۱۲ دقیقه
فصل هشتم
۱۸ دقیقه
فصل نهم - بخش اول
۲۰ دقیقه
فصل نهم - بخش دوم
۱۷ دقیقه
فصل دهم - بخش اول
۲۱ دقیقه
فصل دهم - بخش دوم
۱۷ دقیقه
فصل یازدهم - بخش اول
۲۸ دقیقه
فصل یازدهم - بخش دوم
۱۵ دقیقه
فصل دوازدهم
۳۰ دقیقه
فصل سیزدهم
۱۷ دقیقه
فصل چهاردهم
۲۵ دقیقه
فصل پانزدهم - بخش اول
۱۱ دقیقه
فصل پانزدهم - بخش دوم
۱۱ دقیقه
فصل شانزدهم
۷ دقیقه
فصل هفدهم
۱۷ دقیقه
فصل هجدهم
۸ دقیقه
فصل نوزدهم: موخره

راهنمای دانلود کتاب صوتی روح گریان من

برای دانلود کتاب صوتی روح گریان من و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  روح گریان من

نظرات کتاب صوتی روح گریان من

النا بابایی
۱۳۹۹/۲/۱۹
با سلام و ادب، راوی محترم بسیار بر جذابیت داستان افزوده‌اند. بنده اخیرا دو رمان دیگر درباره فرار مردم سخت کوش، با اخلاق و ستم کشیده کره شمالی خوانده ام. دوست داشتم به وضعیت فعلی زندگی شخصیت اصلی داستان هم پرداخته شود که احتمالا بدلیل خطای سنگینی که مرتکب شده و دلایل امنیتی بوده است. با اینحال کم و توقعی، نجابت سخت کوشی مردم این خطه می‌تواند برایمان الگو باشد و انشالله از یوغ حاکمان ستمکار رهایی یابند در آینده‌ای بسیار نزدیک.
الهام انوری
۱۳۹۸/۸/۲۴
عالی بود، وقتی از زمانی که چشمت به دنیا باز میشه یسری چیزا رو ملکه‌ی ذهنت میکنن دیگه حق انتخابی برات نمیمونه و شاید یه زمانی تو سن بالا بفهمی که همه‌ی اون حرفا اشتباه بوده، شاید اگر این دختر سفر نمیکرد و خودش همه چیز رو نمیدید هیچوقت به اشتباه خودش پی نمیبرد، چقدر دردناک میتونه باشه سرنوشت آدمهایی که توی اینجور کشورها زندگی میکنن.
Ehsan Jalili
۱۳۹۹/۴/۲۸
کتاب بسیار خوبی بود و نشون می‌ده که وقتی حکومت بر پایه ایدئولوژی باشه استفاده از هرگونه وسیله‌ای در راستای تحقق اون ایدئولوژی قابل توجیه هست و دیگه جان انسان کوچکترین ارزشی نداره. خوانش داستان هم بسیار زیبا و گیرا و قابل باور بود گویی خانم درخشش داستان خود را تعریف می‌کند.
مشاهد همه نظرات (۹۴)