دانلود کتاب ریشه در مرداب


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ریشه در مرداب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ریشه در مرداب

کتاب ریشه در مرداب، روایتگر حوادث و رویدادهایی است که علیرضا شریفی پور در هشت سال جنگ تحمیلی از زبان نظامیان بعثی عراق در مدت اسارت و یا هنگام پناهندگی آنان در ایران شنیده و با الهام گرفتن از آن‌ها، این قصه را به نگارش درآورده است، قصه‌ای که شخصیت‌های آن وجود خارجی نداشته و همگی ساخته و پرداخته ذهن نویسنده هستند.

علیرضا شریفی پور در این رمان با تکنیک و مهارتی خاص، جنگ را از زبان دشمن به گونه‌ای روایت می‌کند که شما در لحظه اول پی به داستانی بودن موضوع نمی‌برید. در واقع او با تصویرسازی و بیان زیبایش قصه را طوری جلو می‌برد که شما همه شخصیت‌ها و حوادث داستان را حقیقی و عینا منطبق با واقعیت‌های جنگ در ارتش بعث عراق تصور کنید.

در بخشی از کتاب ریشه در مرداب می‌خوانیم:

نبرد سهمگین زمینی در جبهه شرق که از شب گذشته آغاز شده بود با شدت زیادی دنبال می‌شد. سرگرد هاشم مشواد فرمانده گردان پیاده عراق که شب قبل نیروهای تحت امرش، بر روی ارتفاعات، مجبور به عقب نشینی شده بودند، تلاش بسیاری می‌کرد تا بتواند آرامش را به یگانش باز گرداند.

در سنگر سرگرد هاشم، سروان فرحان فرمانده گروهان یکم و سروان جابر فرمانده گروهان سوم به همراه عناصری از ستاد حضور داشتند. هنوز اطلاعی از وضعیت ستوان یکم عادل، فرمانده گروهان دوم نبود. بنا به اظهار کارکنان گروهان دوم، به نظر می‌رسید ستوان عادل، اسیر شده باشد.

 ۲۴۸ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-95954-9-5 

چاپ ۱۳۹۵: ۴۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۴۰۰۰ ت - 7.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: سراب پیروزی
فصل دوم: خدمت یا خیانت

راهنمای دانلود کتاب ریشه در مرداب

برای دانلود کتاب ریشه در مرداب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ریشه در مرداب

نظرات کتاب ریشه در مرداب

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.