دانلود کتاب زندگینامه تصویری آلبرت اینشتین

  • از: مجید عاطفی
  • ناشر: دانش نگاران برنا
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب زندگینامه تصویری آلبرت اینشتین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب زندگینامه تصویری آلبرت اینشتین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب زندگینامه تصویری آلبرت اینشتین

کتاب زندگینامه تصویری آلبرت اینشتین، از مجموعه کتاب‌های بیوگرافی تصویری بزرگان برای آشنایی با بزرگان جهان است که توسط انتشارات آموزشی Saddleback تهیه و تولید شده و سبک محتوای این کتاب کمیک است.

اغلب ما آلبرت اینشتین (Albert Einstein) را می‌شناسیم؛ او کسی بود که تئوری نسبیت را ارائه داد. عده زیادی از بزرگان علم او را به عنوان نابغه‌ای بی‌همتا و بزرگ‌ترین دانشمند جهان می‌خوانند. بسیاری از نظریات و تحقیقات اینشتین باعث ایجاد تغییرات اساسی در روند پیشرفت علم در جهان شده و تأثیرات پایداری به ارمغان داشته است. خدمات او در راستای علم قابل ستایش است.

برخلاف همیشه این بار قصد داریم از جنبه‌ای دیگر به اینشتین بنگریم. زندگی او! حقایقی درباره زندگی باهوش‌ترین نابغه دنیا. او چگونه بود؟ در زندگی و برخورد با دیگران چطور بود؟ و سایر اطلاعات ارزشمند دیگری که در مجموعه کتاب‌های بیوگرافی تصویری بزرگان خواهید خواند.

این مجموعه که از ویژگی‌های آن می‌توان به خواندن و درک سریع مطلب اشاره نمود، به علاقه‌مندان و خاصه دانش آموزان، ویژگی‌ها و اتفاق‌های تاریخی را آموزش می‌دهد؛ ما را به مرزهای جدید هدایت می‌کند، اکتشاف‌های دانشمندان را دنبال می‌کند، با بی‌عدالتی و پیش‌داوری‌ها می‌جنگد و مرزهای هنر و خلاقیت را در هم می‌شکند. این مجموعه همچنین آموزش مهارت‌های استنتاجی، توسعه شخصیت‌ها، دیالوگ، انتقال مفاهیم و نتیجه‌گیری را آموزش دهد. بیوگرافی تصویری بزرگان اگر در کلاس درس توسط معلمان فهمیم استفاده شود، یک هدف مداخله‌گر با موفقیت بی‌چون‌ و چرا برای خواننده کوشا را فراهم می‌کنند.

از ویژگی‌های برجسته کتاب زندگینامه تصویری آلبرت اینشتین (Albert Einstein) می‌توان به طراحی تصاویر باکیفیت بالا و شکل‌های کاملاً رنگی در کل کتاب اشاره نمود. همچنین گفتگوها و متون غیر تخیلی و واقعی با آهنگ حرکات سریع و آشنایی با شخصیت‌های نام‌آور و مشهور جهان را در تمامی صفحات می‌توان شاهد بود.

 ۲۹ صفحه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۳۹۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب زندگینامه تصویری آلبرت اینشتین

برای دانلود کتاب زندگینامه تصویری آلبرت اینشتین و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  زندگینامه تصویری آلبرت اینشتین
Hamid Naeimi
۱۳۹۸/۲/۲
سلام واقعا عالی
maryam bakhshi
۱۳۹۸/۲/۲۹
راست میگی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)