دانلود کتاب زک کهکشانی 2: اردوی اکتشافی به جونو


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب زک کهکشانی 2: اردوی اکتشافی به جونو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب زک کهکشانی 2: اردوی اکتشافی به جونو

کتاب زک کهکشانی 2: اردوی اکتشافی به جونو نوشته‌ی ری اورایان، ادامه‌ی ماجرا‌های بامزه و مهیج زک در سال 2120 را به تصویر می‌کشد. در این داستان او به سیاره‌ای کریستالی به نام جونو سفر می‌کند و ماجراها و اتفاقات مختلفی را رقم می‌زند.

موضوع کتاب زک کهکشانی 2: اردوی اکتشافی به جونو چیست؟

در داستان اردوی اکتشافی به جونو (Journey to Juno)، زک به باشگاه کاوشگران مدرسه‌ پیوسته است و از جونو که یک سیاره‌ی کریستالی تازه کشف شده است، بازدید می‌کند. با شروع کاوش، گروه مدرسه به دو دسته تقسیم می‌شوند. زک از اینکه که با ست استیونز زورگو در یک گروه هستند، ناراحت است اما امید دارد تا چیزهای جالبی پیدا کند تا به وسیله‌ی آن‌ها بتواند با بچه‌های بیشتری دوست شود. به همین دلیل وقتی به یک جسم شگفت‌انگیز برخورد می‌کند، آن را از ست پنهان می‌کند تا خودش آن را به باشگاه اکسپلورر نشان دهد...

درباره‌ی مجموعه زک کهکشانی:

ری اورایان (Ray O'Ryan) در این داستان‌ها، کودکان را با خود به یک سفر شگفت‌انگیز و ماجراجویانه در آینده می‌برد. داستان‌های مجموعه زک کهکشانی (Galaxy Zack Book) در مورد پسری به نام زک است که در آینده و در سال 2120 از سیاره‌ی زمین به یک سیاره‌ی جدید و ناشناخته‌ی دیگر به نام نبولون اسباب‌کشی می‌کنند. در این سیاره‌ی پیشرفته همه چیز با زمین فرق می‌کند.

کودکان در هر جلد از این مجموعه با داستان‌های علمی، غیرقابل پیش‌بینی و مهیج کتاب همراه شده و سفری جذاب به سیاره‌ای جدید همراه با موجودات فرازمینی را تجربه می‌کنند که باعث تقویت قدرت تخیل در آن‌ها می‌شود. داستان‌های مجموعه زک کهکشانی به خوبی با دنیای کودکان ارتباط برقرار کرده و لحظات دلچسبی را برای آن‌ها رقم می‌زند.

کتاب زک کهکشانی 2: اردوی اکتشافی به جونو مناسب چه کسانی است؟

این داستان برای کودکان 7 تا 12 ساله‌ای که به ماجراهای فضایی و موجودات فرازمینی علاقه دارند، دوست داشتنی و جالب است.

در بخشی از کتاب زک کهکشانی 2: اردوی اکتشافی به جونو می‌خوانیم:

صدای نرم و آرامی از توی فضا گفت: «زک؟ زک نلسون؟!» بعد کمی بلندتر گفت: «زک نلسون! می‌شود لطفا پاسخ پرسش شماره‌ی هفت را به کلاس بگویی؟»

زک سرش را بلند کرد و دید اصلا توی فضا نیست! توی مدرسه بود؛ در کلاس خانم رودولف در پژوهشکده‌ی چرخ دنده‌ها! انگار داشت خیال‌پردازی می‌کرد!

 ۱۲۹ صفحه، ۱۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-462-050-5 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۷۰۰۰ ت - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 1: توپ بازی در نېولون؟
فصل 2: محققین نبولون
فصل 3: پورکیوس مگنیوس
فصل 4: اجازه نامه!
فصل 5: خیالات جونویی؟
فصل 6: به سوی جونو
فصل 7: غارهای کریستالی
فصل 8: یک کشف حیرت‌انگیز
فصل 9: رفاقت و شهرت
فصل 10: ساندویچ و همبرگر

راهنمای دانلود کتاب زک کهکشانی 2: اردوی اکتشافی به جونو

برای دانلود کتاب زک کهکشانی 2: اردوی اکتشافی به جونو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  زک کهکشانی 2: اردوی اکتشافی به جونو

نظرات کتاب زک کهکشانی 2: اردوی اکتشافی به جونو

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.