دانلود کتاب سنگ، کاغذ، قیچی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب سنگ، کاغذ، قیچی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سنگ، کاغذ، قیچی

کتاب سنگ، کاغذ، قیچی نوشته‌ی درو دیوالت، از پرفروش‌ترین‌ کتاب‌های نیویورک تایمز و نامزد چند جایزه ادبی، ماجرای چگونگی به وجود آمدن این بازی مشهور و جهانی را در قالب داستانی کودکانه و مفرح به تصویر کشیده است.

موضوع کتاب سنگ، کاغذ، قیچی چیست؟

سال‌ها پیش در سرزمینی دور و باستانی به اسم پادشاهی حیاط پشتی، جنگجویی به نام سنگ زندگی می‌کرد. در همان موقع روی میزی تنها و دور افتاده حنگجویی بزرگ و افتخارآفرین به نام کاغذ روزگار می‌گذراند و درست در همان زمان در قلمروی آشپزخانه‌ای در روستایی کوچک، سومین جنگجوی بزرگ زندگی می‌کرد که همه او را قیچی صدا می‌زدند.

این سه، قوی‌ترین، باهوش‌ترین و سریع‌ترین جنگجویان در تمام سرزمین‌ها بودند. آن‌ها بارها و بارها قوی‌ترین رقیبانشان را شکست داده بودند؛ یک زردآلو، یک چاپگر رایانه‌ای، چسب نواری و... . اما وقتی در نهایت این جنگجویان با یکدیگر ملاقات می‌کنند، حماسی‌ترین نبردها آغاز می‌شود و هرگز به پایان نمی‌رسد؛ به همین دلیل است که تا امروز کودکان در سراسر جهان سنگ، کاغذ، قیچی (The Legend of Rock Paper Scissors) را می‌شناسند و آن را بازی می‌کنند. این داستان دوست داشتنی، حس رقابت با رقیبان قوی را در کودکان تقویت می‌کند.

افتخارات کتاب سنگ، کاغذ، قیچی:

- نامزد جایزه بهترین کتاب مصور گودریدز در سال 2019
- نامزد جایزه کتاب کارولینای جنوبی در سال 2020
- برنده جایزه کتاب کودکان Flicker Tale در سال 2017
- از پرفروش‌ترین‌ کتاب‌های نیویورک تایمز

کتاب سنگ، کاغذ، قیچی مناسب چه کسانی است؟

این داستان جذاب و دلنشین برای کودکان سنین 3 تا 7 سال خنده‌دار و آموزنده خواهد بود.

درو دیوالت (Drew Daywalt) را بیشتر بشناسیم:

او کارگردان، نویسنده و متولد 1970 در اوهایوی آمریکا است. دیوالت به نوشتن داستان‌های هیجان‌انگیز علاقه داشت و در رشته نویسندگی تحصیل و کار کرد. درو اکنون ساکن کالیفرنیا است و برای فرزندانش کتاب می‌خواند. از سال 2013 نام او در لیست پرفروش‌های نیویورک تایمز قرار گرفته است.

در بخشی از کتاب سنگ، کاغذ، قیچی می‌خوانیم:

درست در همین زمان توی قلمرو آشپزخانه، در روستای کوچکی به نام کشوی څرده ریزها، سومین جنگجوی بزرگ زندگی می‌کرد. همه صدایش می کردند قیچی. او تیزترین تیغه‌ی تمام سرزمین بود. تازه، هیچ کس هم نمی‌توانست شکستش بدهد. آن روز، اولین حریفش یک مرد دایره ای عجیب و چسبناک بود.

 ۵۳ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-462-068-0 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب سنگ، کاغذ، قیچی

برای دانلود کتاب سنگ، کاغذ، قیچی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سنگ، کاغذ، قیچی

نظرات کتاب سنگ، کاغذ، قیچی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.