دانلود کتاب شرکت خلاقیت: غلبه بر نیروهای غیر منتظره‌ای که بر سر راه الهام ‌بخشی قرار می‌گیرند

  • از: اد کتمول، ایمی والاس، ریحانه توکلی
  • ناشر: نشر هورمزد
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب شرکت خلاقیت: غلبه بر نیروهای غیر منتظره‌ای که بر سر راه الهام ‌بخشی قرار می‌گیرند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شرکت خلاقیت: غلبه بر نیروهای غیر منتظره‌ای که بر سر راه الهام ‌بخشی قرار می‌گیرند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شرکت خلاقیت: غلبه بر نیروهای غیر منتظره‌ای که بر سر راه الهام ‌بخشی قرار می‌گیرند

کتاب شرکت خلاقیت: غلبه بر نیروهای غیر منتظره‌ای که بر سر راه الهام ‌بخشی قرار می‌گیرند احتمالا بهترین اثری به شمار می‌آید که تاکنون برای کسب و کارها نوشته شده است! اد کتمول یکی از روسای استودیو پیکسار در این کتاب اعجاب‌انگیز و پرفروش، از خاطراتش در یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های انیمیشن یعنی پیکسار می‌نویسد.

موضوع کتاب شرکت خلاقیت چیست؟

به نظر شما چه ویژگی این شرکت را متمایز می‌کند؟ خلاقیت چگونه وارد کسب و کار می‌شود؟ افراد مهم‌ترند یا ایده‌ها؟ شرکت پیکسار در مسیر کاری خود از مشکلات زیادی عبور کرده که از نگاه مدیران و مهندسان دور نبوده است.

اد کتمول در کتاب شرکت خلاقیت: غلبه بر نیروهای غیر منتظره‌ای که بر سر راه الهام ‌بخشی قرار می‌گیرند (Creativity, Inc: overcoming the unseen forces that stand in the way of true inspiration) آموخته‌ها و اشتباهاتی را شرح می‌دهد که در مسیر ساخت شرکت پیکسار (PIXAR) تجربه کرده است. نکاتی که بسیاری از مدیران می‌خواهند بدانند تا مسیر کارآفرینی و خلاقیت را به درستی طی کنند و به موفقیت چشمگیری دست پیدا کنند.

کتاب «شرکت خلاقیت» برای مدیرانی به نگارش درآمده که قصد دارند کارمندانشان را به جایگاهی بالاتر برسانند. این اثر به مرکز فکر، گروه اندیشمندان، جلسه‌ها و شرکت‌هایی سفر می‌کند که برخی از فیلم‌های موفق‌ تاریخ در آن تدوین و ساخته شده‌اند.

درنتیجه کتاب «شرکت خلاقیت» اثری گیرا و تأثیرگذار است و راهکارهایی درمورد خلاقیت در کسب و کار، چگونگی مدیریت و رهبری شرکت‌ها، راهنمایی‌ها و استراتژی‌های بسیار کاربردی را شرح می‌دهد که برای دست‌یابی به موفقیت ضروری است.

کتاب شرکت خلاقیت مناسب چه کسانی است؟

این کتاب فقط برای کارکنان شرکت پیکسار، مدیران اجرایی سرگرمی و یا تهیه‌کنندگان فیلم‌های کارتونی مناسب نیست؛ بلکه برای همه کسانی است که می‌خواهند در محیطی که خلاقیت را پرورش می‌دهند، کار کنند.

همچنین این کتاب برای تمام رهبران بزرگی است که با بالا بردن جایگاه کسب و کارها کمک می‌کنند تا افراد خلاق در مسیر درست باقی بمانند.

درباره‌ی شرکت پیکسار:

در بیست سال اخیر، پیکسار جهان انیمیشن را تحت کنترل خود درآورد و کارهای شگفت‌آوری را ارائه داده که در بخش آفیس و اسکار، موفقیت‌های چشمگیری را رقم زده است. ویژگی‌هایی مانند لذت داستان‌پردازی، خط داستانی مبتکرانه و اصالت عاطفی پیکسار را به کلاس خلاقیت واقعی تبدیل کرده است.

شرکت‌های پیشتاز در دنیا، از اصول مدیریت و بازاریابی با تمام جزئیاتش آگاهی دارند و فرهنگ شرکت خود را در تمامی رده‌ها مطابق اهداف شرکت بنا می‌نمایند. از جمله شرکت‌های موفق در دنیا که توانسته فرهنگ خلاقیت را اجرا کند شرکت بزرگ و انیمیشن ساز پیکسار است.

اد کتمول را بیشتر بشناسیم:

او از جوانی رویایی در سرداشت؛ رویای ساختن اولین انیمیشن کامپیوتری. اد کتمول (Edwin E Catmull) هدف خود را تا دوره‌ی دکتری دنبال کرد. او با جورج لوکاس شریک شد و اولین قدم خود را برای ساخت پیکسار در سال 1986 برداشت. 9 سال پس از آن موفق به ساخت داستان اسباب بازی‌ها (Toy Story) شد و دنیای انیمیشن را برای همیشه تغییر داد.

«اد کتمول» بنیان‌گذار استودیوهای انیمیشن پیکسار و مدیر انیمیشن پیکسار و انیمیشن دیزنی است. او به دلیل موفقیت مادام‌العمر در رشته گرافیک‌های کامپیوتری، پنج جایزه دانشگاهیِ «گوردون‌ای سایر» را دریافت کرد؛ همچنین مدرک دکترای خود را در رشته علوم کامپیوتر از دانشگاه یوتا گرفته است. وی هم‌ اکنون با همسر و فرزندانش در سانفرانسیسکو زندگی می‌کند.

ایمی والاس را بیشتر بشناسیم:

ایمی والاس (Amy Wallace) روزنامه‌نگاری است که در جی کیو، وایرد و نیویورکر و مجله نیویورک‌تایمز مشغول به کار است. در حال حاضر، نیز وی در مقام ویراستار پاره‌ وقت در دفتر مجله لس آنجلس فعالیت می‌کند.

جوایز و افتخارات کتاب شرکت خلاقیت:

- پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز
- پرفروش‌ترین کتاب سایت آمازون
- بهترین کتاب سال هافینگتن پست

در بخشی از کتاب شرکت خلاقیت: غلبه بر نیروهای غیر منتظره‌ای که بر سر راه الهام ‌بخشی قرار می‌گیرند می‌خوانیم:

در احیای فیلم داستان اسباب‌بازی‌، دو اصل سازنده‌ مشخص به‌ وجود آمد که به ‌نوعی شبیه سرودِ آیین هندوها شدند؛ عبارت‌هایی که به آن‌ها متوسل می‌شدیم و به ‌شکلی بی‌پایان در جلسات تکرارشان می‌کردیم. به عقیده‌ ما، همین عبارات بودند که ما را در آزمون دشوار داستان اسباب‌بازی‌ و مراحل ساخت اولیه‌ زندگی یک حشره راهنمایی ‌کردند. با کمک آن‌ها بود که ما راحتی فوق‌العاده‌ای به ‌دست آوردیم.

اصل اول این بود: «داستان، پادشاه است.» منظور‌مان این بود که به هیچ‌ چیزی، نه فناوری و نه قابلیت‌های بازاریابی، اجازه ‌ندهیم که وارد مسیر داستان ما شود. به این واقعیت افتخار می‌کردیم که منتقدان از احساسی که داستان اسباب ‌بازی‌ در آنان به ‌وجود آورده بود، صحبت می‌کردند، نه درباره‌ اعجاز کامپیوتری‌ای که توانسته بودیم روی صفحه‌ ‌نمایش بیاوریم. باور داشتیم این بازخورد نتیجه‌ مستقیم نگه‌داشتن همیشگی داستان به‌عنوان چراغ ‌راهنماست.

اصل دیگری که بر آن تکیه داشتیم، «اعتماد‌کردن به فرایند» بود. این‌ یکی را دوست داشتیم و قوت قلب زیادی به خودِ من می‌داد. در هر تلاش خلاقانه، قدم‌های اشتباه و دشواری‌هایی وجود دارد. با وجود این، می‌توانید به «فرایند» اعتماد کنید. در برخی روش‌ها، فقط سخن کوتاه خوش‌بینانه‌ا‌ی مانند «به کارت ادامه بده، عزیزم!» وجود دارد؛ اما فرایند ما بسیار متفاوت از دیگر استودیو‌های فیلم‌سازی بود و احساس می‌کردیم قدرتی واقعی دارد. پیکسار جایی بود که اتاق کار در اختیار هنرمندانش قرار می‌داد، به کارگردانانش اختیار کنترل می‌داد و به افرادش برای حل مسائل اعتماد می‌کرد. همیشه مراقب قواعد کلی و قوانین بودم؛ زیرا بیشتر اوقات همین‌ها به موضوعی تبدیل می‌شوند که مانع پیشرفت افکار خواهند شد.

 ۴۴۳ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8665-31-1 

چاپ ۱۳۹۷: ۴۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه: ازدست‌ رفته و بازیافته
بخش اول: آغاز کردن
فصل اول: متحرک
فصل دوم: پیکسار متولد می‌شود
فصل سوم: هدفی معین
فصل چهارم: پایه‌گذار هویت پیکسار
بخش دوم: محافظت از نویافته
فصل پنجم: راستگویی و صداقت
فصل ششم: ترس و شکست
فصل هفتم: هیولای گرسنه و نوزاد زشت
فصل هشتم: تغییر و اتفاق
فصل نهم: پنهان شده
بخش سوم: ساختن و نگه داشتن
فصل دهم: وسعت بخشیدن به دیدگاهمان
فصل یازدهم: آینده ساخته نشده
بخش چهارم: آزمودن آنچه می‌دانیم
فصل دوازدهم: چالشی جدید
فصل سیزدهم: روز یادداشت‌ها
سخن پایانی: استیوی که می‌شناختیم
نقاط شروع: چند پیشنهاد برای مدیریت فرهنگی خلاق
درباره نویسندگان

راهنمای دانلود کتاب شرکت خلاقیت: غلبه بر نیروهای غیر منتظره‌ای که بر سر راه الهام ‌بخشی قرار می‌گیرند

برای دانلود کتاب شرکت خلاقیت: غلبه بر نیروهای غیر منتظره‌ای که بر سر راه الهام ‌بخشی قرار می‌گیرند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شرکت خلاقیت: غلبه بر نیروهای غیر منتظره‌ای که بر سر راه الهام ‌بخشی قرار می‌گیرند
mahmoud shahou
۱۳۹۹/۷/۲۴
مطالعه تنها حرکت زیبای انسان در راه رسیدن به درک علوم مختلف....
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)
موفقیت شغلی، مجموعه کتاب های حوزه ی کسب و کار، خلاقیت در کسب و کار، خرید کتاب شرکت خلاقیت، قیمت کتاب شرکت خلاقیت، دانلود کتاب شرکت خلاقیت اد کتمول، معرفی دانلود کتاب شرکت خلاقیت اد کتمول، پرفروش ترین نیویورک تایمز، پرفروش ترین کتاب سایت آمازون، پرفروش ترین آمازون، کتاب پرفروش، دانلود کتاب پرفروش، پرفروش ترین کتاب های نیویوک تایمز، پرفروش نیویورک تایمز، شرکت پیکسار، شرکت انیمیشن پیکسار، انیمیشن های شرکت پیکسار، معرفی شرکت پیکسار، فیلم های شرکت پیکسار، مدیریت سازمانی، فرهنگ سازمانی، اهمیت فرهنگ سازمانی، فرهنگ سازمانی چیست، انواع فرهنگ سازمانی، مقاله فرهنگ سازمانی، فواید فرهنگ سازمانی، تعریف فرهنگ سازمانی در مدیریت، مدل های فرهنگ سازمانی، رهبری کارکنان، بزرگترین اشخاص جهان، موفقیت در کسب و کار، کسب و کار موفق، کارآفرینان موفق، داستان موفقیت، خلاقیت در کار، دانلود کتاب موفقیت شغلی، رسیدن به موفقیت، راه های موفقیت، موفقیت در زندگی، موفقیت در زندگی شخصی و کاری، اصول مدیریت، روش های مدیریتی، رهبری در سازمان، مدیریت درون سازمانی، منابع انسانی، مدیریت کسب و کار، Edwin E Catmull، ‫ادوین ای کتمال، امی والاس، Amy Wallace، رسیدن به خواسته ها، موفقیت در کار، راز موفقیت، روشهای موفقیت، کسب درآمد، رسیدن به هدف، اسرار موفقیت، کسب ثروت، Organizational culture، کارآمدی سازمانی، overcoming the unseen forces that stand in the way of true inspiration، Creativity Inc، ادوین کتمول، PIXAR