دانلود کتاب شفای بدن


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شفای بدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شفای بدن

کتاب شفای بدن به قلم لوئیز ال هی با آمیخته کردن کردن سلامت پزشکی با سلامتی روحی و غذایی به شما نشان خواهد داد که چطور می‌توان از بیماری به سلامتی رسید. بدون شک همه‌ی افراد در هر موقعیت و جایگاهی می‌توانند از این اثر بهره برند.

لوئیز ال هی (Louise Hay) هر یک از فصل‌های کتاب شفای بدن (Heal your body A-Z: the mental causes for physical illness and the way to overcome them) را با یک سخن زیبا و پندآموز شروع می‌کند. به عقیده‌ی او بهتر است جهت بهره جویی بهتر از این کتاب، جملات اول هر فصل را به خاطرتان بسپارید. همچنین او هر فصل را با یک تمرین به اتمام رسانده و از شما می‌خواهد راهکار‌های ارائه شده در هر تمرین را پیوسته بخوانید و به همان صورتی که از شما خواسته آن‌ها را به صورت کامل انجام دهید.

تحقیقات نشان می‌دهند که وضعیت روحی افراد تاثیر مستقیمی بر روی بدن آن‌ها می‌گذارد. همه‌ی ما می‌دانیم که خشم عضلات را منقبض و رگ‌های خونی‌ را باریک می‌کند، بنابراین سبب فشار خون می‌شود و خون نمی‌تواند به‌ آسانی در بدن جریان پیدا کند. در علم پزشکی متخصصان قلب معتقد هستند که شادی و نشاط تاثیری دیگر دارند. حال آن که سکته‌ی قلبی و یا دیگر امراض قلبی نشاط را از دل بیرون می‌کنند.

کلیه پیشنهادات پزشکی این کتاب برای از بین بردن مشکلات جسمی، روحی و یا هر نوع دیگر تنها برای دادن اطلاعات کلی و آشنا کردن افراد با مکانیزم بدن و فرایند‌های درمانی است.

این کتاب را یک بار به طور کامل بخوانید، پس از اتمام، دوباره خواندن آن را با سرعت بسیار کم آغاز کنید و سعی نمایید روی تمرینات آن تمرکز کنید و یک به یک آن‌ها را به کار ببرید. پس از چندین تمرین متوجه خواهید شد که چه تغییرات معجزه‌آسایی در زندگی‌تان حاصل می‌شود. پس از آنکه تمرین‌ها را به خوبی یاد گرفتید، می‌تواند روی آن‌ها را به دیگر اعضای خانواده‌تان نیز یاد بدهید و از آن‌ها بخواهید که همانند شما کتاب را بخوانند و دوباره مطالب آن را مرور نمایند.

لوئیز ال هی را بیشتر بشناسیم:

لوئیز ال هی در طول فعالیت‌های پر ارزش خود به افراد بسیاری کمک کرده تا برای خود زندگی بهتری ساخته و مشکلاتشان را حل کنند. از دیگر آثار او می‌توان به کتاب شما می‌توانید زندگی خود را درمان کنید اشاره کرد که بیش از 40 میلیون نسخه در سراسر جهان به فروش رفته است.

در بخشی از کتاب شفای بدن می‌خوانیم:

تمام خوب و بدها در زندگی ما براساس افکار ذهنی ما تعریف می‌شوند و افکار ذهنی‌مان نیز براساس تجربیات اخیر ما شکل می‌گیرند. همه ما الگوهای ذهنی فراوانی داریم که برخی از آن‌ها خوب و مثبت و برخی دیگر بد و منفی هستند. خودتان بهتر می‌دانید که افکار و الگوهای ذهنی مثبت باعث رشد و بالندگی می‌شوند و افکار منفی باعث شکست و سر افکندگی. همه ما یاد گرفته‌ایم که خاطرات و تجربیات تلخ و شیرین را به شکل الگو در آوریم و در ذهن خود ثبت کنیم. حال این الگوها کنار هم جمع می‌شوند و تجریبات را می‌سازند. بنابراین، اگر الگوهای ذهنی‌مان تغییر یابند، تجربیات ما نیز به دنبال آن‌ها تغییر پیدا می‌کنند.

هرگز لحظه‌ای را که با مفهوم «تاثیرات متافیزیکی و غیر طبیعی» آشناشدم، فراموش نمی‌کنم. این واژه بدین معناست که هر کلمه‌ای که ما بر زبان می‌آوریم، روی ذهن ما تاثیر می‌گذارد و به شکل الگویی در ذهن ما ثبت می‌شود. به همین دلیل است که من دریافتم ارتباط تنگاتنگی میان افکار ما و بیماری‌هایی که در بدن ما ظاهر می‌شوند، وجود دارد. سالها پیش یاد گرفتم که ریشه هر یک از بیماری‌ها به آن چیزی بر می‌گردد که در ذهن و روح ماست. وقتی به این حقیقت فکر می‌کنم راحت‌تر می‌توانم تمام افرادی که در حق من ظلم کرده‌اند، ببخشم و گناهشان را فراموش کنم. زیرا اگر من امروز بیمار هستم، مسئولیت آن با خودم است نه دیگران.

 ۸۸ صفحه، ۷۵۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6235-60-8 

چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

توصیه‌هایی به خوانندگان
مقدمه
فصل 1: شفای بدن
زمان مهم‌ترین مسئله است
معادلات ذهنی
تغییر الگوهای ذهنی قدیمی
چگونگی شفای بدن
بخش بیماری‌ها و ناراحتی‌های نخاعی و ستون فقرات
جدول تاثیرات دردهای ستون فقرات
مهره‌های صدری
مهره‌های کمر
حرف آخر
عشق درمانی
فصل 2: داستان من

راهنمای دانلود کتاب شفای بدن

برای دانلود کتاب شفای بدن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شفای بدن

نظرات کتاب شفای بدن

Alireza Heydari
۱۳۹۹/۸/۲۲
سلام. این کتاب در صدد است خیلی خلاصه وار به بیان این نکته بپردازد که همه بیماری‌ها ریشه در افکار و الگوهای ذهنی ما دارند و نویسنده بر اساس تجربیات شخصی، لیستی جامع از بیماری‌ها را به افکار و الگوهای ذهنی مختلف نظیر ترس، خشم و... ارتباط می‌دهد. اینکه این ارتباطات بیان شده در کتاب بین هر بیماری خاص و با افکار الگوهای ذهنی خاص چقدر درست است جای تامل و بررسی نقادانه دارد.
از طرفی، این کتاب در ارائه راهکار و تمرینات عملی برای ترک افکار و الگوهای ذهنی، ضعیف عمل کرده و بسیاری از مطالب عنوان شده بیشتر جنبه نظری دارند. به نظر من، کتاب شفای زندگی، اثری دیگر از همین نویسنده، عمده مطالب این کتاب را به صورت جامع تر و با ارائه راهکارهای عملی تری بیان نموده و در مجموع کتاب بهتری از این نویسنده می‌باشد.
مهدی بیرنگ
۱۳۹۹/۴/۵
با سلام و احترام خدمت دوستان و خوانندگان کتاب که اکثرشون خانم بودند و ممنون از نظراتی که نوشتین. کتاب رو من هم خوندم و در کل موافقم با مباحث نگاشته شده. بیشتر دردها و آلام بشر از درون نشآت میگیره و روح انسان قابلیت شفای جسم رو داره. خود بنده به عینه شاهدم که بچه 2 ساله‌ای که لوسمی خون داشت و حتی هم پزشکان به نوعی قطع امید کرده بودن ازش به واسطه عشق و امید به رحمت خدا و درخواستهایی که مادرش عاشقانه مدام به کائنات میفرستادند در کمال ناباوری و بهت تیم پزشکی فوق تخصص سرطان خون درمان شد و با ادامه معالجات پزشکی به طور کامل قطع درمان شد. ایمان به حکمت خدا و باورش معجزه میکنه و ناامیدی بزرگترین گناه نابخشودنی انسان هست. همیشه سالم باشین و شاد
نوشین افشار
۱۳۹۵/۳/۲۸
سلام..... دوستان من!دوستان عزیزم!باورکنیداین کتاب خیلی عالیه، فوق العاده!خدای من!واقعاشکرت.... چقدرنعمت داریم ولی نمی‌بینیم. متشکرم ازکتابراه بخاطرخلق این موقعیت خوب برای دیگران. دوستان عزیزم این کتاب رامطالعه کنیدلطفا وحتما.... دوستتون دارم هرجاکه هستید. مهربان باشیدوعشق هدیه کنید.....
مشاهد همه نظرات (۸۰)