دانلود کتاب شفای بدن


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شفای بدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شفای بدن

من به شما پیشنهاد می‌کنم که این کتاب را یک بار به طور کامل بخوانید، پس از اتمام، دوباره خوانده آن را با سرعت بسیار کم آغاز کنید و سعی نمایید روی تمرینات آن تمرکز کنید و یک به یک آنها را به کار ببرید. پس از چندین تمرین متوجه خواهید شد که چه تغییرات معجزه‌آسایی در زندگی‌تان حاصل می‌شود. پس از آنکه تمرین‌ها را به خوبی یاد گرفتید، می‌تواند روی آن‌ها را به دیگر اعضای خانواده‌تان نیز یاد بدهید و از آنها بخواهید که همانند شما کتاب را بخوانند و دوباره مطالب آن را مرور نمایند.

لازم است بدانید هر یک از فصل‌های ما با یک جمله زیبا، به یاد ماندنی و آموزنده آغاز می‌شود. بهتر است برای استفاده بهتر از مطالب کتاب، جملات ابتدایی هر فصل را حفظ کنید و آنها را خوب به خاطرتان بسپارید. همچنین هر فصل با یک نوع تمرین به پایان می‌رسد. از شما انتظار می‌رود که روش‌های ارایه شده در هر تمرین را روزانه چندین بار بخوانید و همانطور که از شما خواسته شده آنها را به درستی انجام دهید.

در آخرین فصل من نیز داستان خود را برایتان تعریف کرده‌ام. در این داستان کاملا مشخص است که مهم نیست چه کسی هستیم و در کجا و در چه شرایطی زندگی می‌کنیم، بلکه مهم این است که برای از نو ساختن زندگی‌مان از هیچ تلاشی دریغ نکنیم و لحظات ارزشمند زندگی را با جان و دل سپری کنیم. من نیز از شما حمایت می‌کنم و شما نیز می‌توانید روی کمک و همفکری‌های من حساب کنید.

 ۸۸ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-6235-60-8 

چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب شفای بدن

برای دانلود کتاب شفای بدن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شفای بدن
نوشین افشار
۱۳۹۵/۳/۲۸
سلام.....دوستان من!دوستان عزیزم!باورکنیداین کتاب خیلی عالیه،فوق العاده!خدای من!واقعاشکرت....چقدرنعمت داریم ولی نمی بینیم.متشکرم ازکتابراه بخاطرخلق این موقعیت خوب برای دیگران.دوستان عزیزم این کتاب رامطالعه کنیدلطفا وحتما....دوستتون دارم هرجاکه هستید.مهربان باشیدوعشق هدیه کنید.....
فاطمه کردونی
۱۳۹۶/۴/۲
منم دلم میخاد بخونمش
سایا سایا
۱۳۹۷/۳/۲۱
بنظر من کتاب شفای زندگی نسخه کاملتر و بهتری است
سارا حسینی
۱۳۹۶/۱۰/۲۵
جالب بود امیدوارم که برای من و دیگران مفید و موثر باشد.ممنون
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۷)