دانلود کتاب صوتی آسان‌ترین روش ترک سیگار


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آسان‌ترین روش ترک سیگار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی آسان‌ترین روش ترک سیگار

کتاب صوتی آسان‌ترین روش ترک سیگار، نوشته‌ی آلن کار پرفروش‌ترین کتاب ترک سیگار در جهان به شمار می‌آید که راهکارهای مفید و کاربردی جهت ترک سیگار ارائه می‌کند و موجب دگرگونی بزرگی در زندگی اشخاص سیگاری می‌شود.

افراد سیگاری با شنیدن کتاب صوتی آسان‌ترین روش ترک سیگار (The Easy Way to Stop Smoking) به راحتی می‌توانند سیگار را ترک کنند. آلن کار (Allen Carr) می‌گوید که هر شخصی که این کتاب را بشنود و به دستورات آن عمل کند، به راحتی می‌تواند سیگار را کنار بگذارد. تاکنون میلیون‌ها نفر در سراسر دنیا با استفاده از راهکارهای این کتاب برجسته سیگار را ترک کرده‌اند، پس دلیلی ندارد که شما نتوانید این کار را انجام دهید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به دستورات آن عمل کنید.

آلن کار در این کتاب از انگیزه و هدف سیگار کشیدن در انسان‌ها صحبت می‌کند و اینکه چه می‌شود که شخصی یک نخ سیگار از پاکت برمی‌دارد و روشن می‌کند. اینکه انسان چرا هوس سیگار می‌کند و به آن نیاز دارد؟ این نیاز از کجا می‌آید و چطور می‌توان بر آن غلبه کرد؟ زمانی که به فصل آخرین سیگار رسیدید تنها چیزی که برای ترک سیگار نیاز دارید یک تصمیم قاطعانه است و با این تصمیم شما به راحتی سیگار را ترک می‌کنید و تا آخرین لحظه‌ی عمرتان هرگز دوباره دچار وسوسه‌ی سیگار کشیدن نمی‌شوید.

کتاب صوتی آسان‌ترین روش ترک سیگار حاوی روش‌ها و راهکارهایی است که به شما کمک می‌کند در کوتاه‌ترین زمان و به راحتی سیگار را ترک نمایید. اشخاص بزرگ و مشهوری مانند ریچارد برانسون (بنیانگذار گروه ویرجین)، دیوید کامرون پینک (خواننده) و 30 میلیون نفر دیگر توسط این کتاب توانسته‌اند اعتیاد به سیگار را ترک کنند. این کتاب صوتی از ضرر و زیان‌های سیگار با شما صحبت نمی‌کند، زیرا تمام این نکات را کم و بیش اغلب مردم می‌دانند و با آن آشنا هستند. بلکه بدون حاشیه به سراغ راهکارهای آسان ترک سیگار می‌رود.

آیا راهی وجود دارد که راحت، به سرعت و دائمی بتوانید از شر سیگار آزاد شوید و پس از ترک کردن آن حس گم کردن و از دست دادن چیزی به سراغ‌تان نیاید؟ آیا می‌خواهید بعد از اینکه سیگار را ترک کردید به جای اینکه احساس عدم رضایت از وقایع روزمره به سراغ‌تان بیاید، اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید و از زندگی نهایت لذت را ببرید و زندگی پر از شادی و نشاط داشته باشید. این کتاب صوتی به شما یاری می‌رساند زندگی سرشار از آرامش و بدون دغدغه‌ی سیگار کشیدن را تجربه کنید.

هدف آلن کار از نگارش این کتاب، این بود که به افرادی که می‌خواهند سیگار را ترک کنند، یاری برساند. او برترین شیوه ترک سیگار را که اشخاص بسیاری از آن استفاده کرده‌اند و جواب گرفته‌اند، به شما معرفی می‌کند. راهکاری که با آن حس فقدان، کلافگی و افسردگی بعد از ترک سیگار را احساس نمی‌کنید. همه‌ی اشخاص دغدغه‌ی این مسئله را دارند که پس از ترک سیگار جهان برایشان بی‌معنا شود و دیگر از گشت و گذار و بیرون رفتن با دوستان یا خوردن یک شام خوشمزه لذت نبرند، از اعماق وجود خوشحال نباشند یا دیگر مثل قبل نتوانند تمرکز کنند و نتوانند در برابر فشارهای روحی و روانی غلبه کنند.

آلن کار را بیشتر بشناسیم:

در حال حاضر آلن کار، مدیر یکی از معروف‌ترین و برجسته‌ترین مراکز ترک سیگار در جهان است. او شخصی است که در 30 سال زندگی خود در هر روز حدود 100 نخ سیگار مصرف کرده است. اما در یکی از روزها در سن 48 سالگی تصمیم می‌گیرد که خود را از شر سیگار رها کند و در این راه، آسان‌ترین شیوه ترک سیگار را می‌یابد. او و مراکزش که به نام آسان‌ترین روش ترک سیگار مشهور هستند تاکنون به بیش از 30 میلیون نفر کمک کرده‌اند تا خودشان را از بند سیگار، الکل و وزن بالا رها کنند.

برخی نظرات درباره کتاب صوتی آسان‌ترین روش ترک سیگار:

- با آنکه آلن در کار خود مدعی داشتن تخصص در تغییر رفتار نیست، باید این واقعیت را پذیرفت که در میان این همه روانشناس و متخصص ناخوشی‌های روانی که در ابداع شیوه‌ای ساده و کارآمد برای ترک سیگار عاجز مانده‌اند، وی به موفقیت درخور تحسینی دست یافته است. (دکتر ویلیام گرین رئیس بخش درمان ناخوشی های روانی بیمارستان Matilda در هنگ کنگ)

- با تمام وجود از شیوه‌ی آقای آلن کار در کمک به ترک سیگار حمایت می‌کنم. بسیاری از کلینیک‌های ترک سیگار بعضی از فنون وی را به کار می‌گیرند، اما تعداد بسیار کمی توانسته‌اند مانند آقای آلن کار به طور جامع و موفقیت‌آمیز از این فنون استفاده کنند. (پروفسور جودیس مَکی رئیس شورای کنترل دخانیات در آسیا و مشاور تخصصی دخانیات در سازمان بهداشت جهانی)

- شیوه‌ی به کار گرفته شده توسط آقای آلن کار واقعاً مرا تحت تأثیر قرار داد. یقیناً شهرت و موفقیت وی طبلی تو خالی نیست، بلکه حاصل به کارگیری روشی حرفه‌ای و تخصصی است که نظر هر پزشکی را به خود جلب می‌کند. بنده با اطمینان کامل نظرات طبی نویسنده را تأیید می‌نمایم. (دکتر پی. ام. پرِی)

در بخشی از کتاب صوتی آسان‌ترین روش ترک سیگار می‌شنویم:

سیگار مرموزترین و شیطانی‌ترین دامی است که انسان و طبیعت با هم آن را تنیده‌اند. چه عاملی باعث می‌شود برای اولین بار در این دام گرفتار شویم؟ در حال حاضر هزاران فرد سیگاری وجود دارند که با عمل خود به ما هشدار می‌دهند که سیگار کشیدن عادت بد و نفرت انگیزی است که در نهایت باعث نابودی زندگیمان می‌شود. اما ما غیر سیگاری‌ها نمی‌توانیم بپذیریم که افراد سیگاری هیچ سودی از سیگار کشیدن نمی‌برند. یکی از جنبه‌های تأسف بار اعتیاد به سیگار آن است که ما با تلاش خودمان در دام می‌افتیم.

در حقیقت، سیگار تنها تله‌ای است در طبیعت که برای به دام انداختن قربانی از طعمه استفاده نمی‌کند. آنچه که فرد را به دام می‌اندازد، طعم لذت بخش سیگار نیست، بلکه برعکس، به خاطر مزه‌ی بسیار ناخوشایند آن است که مردم گرفتارش می‌شوند. چنانکه از طعم نخستین سیگار خوشمان می‌آمد این خودش می‌توانست حکم یک زنگ خطر باشد و ما به عنوان انسان‌هایی هوشمند می‌توانستیم پی ببریم که چرا نیمی از جمعیت بزرگسال مرتباً بهای سنگینی بابت مصرف این سم می‌پردازند. اما چون اولین سیگار طعم بسیار بدی دارد، ذهن خام و بی تجربه‌ی ما مطمئن می‌شود که امکان ندارد به سیگار معتاد شویم و تصور می‌کنیم که چون از سیگار لذت نبردیم پس هر زمان که اراده کنیم می‌توانیم آن را کنار بگذاریم.

معمولاً پسرها برای اینکه نشان بدهند برای خود مردی شده‌اند شروع به سیگار کشیدن می‌کنند. این همان تصوری است که آن‌ها از هنرپیشه‌های بزرگ سینما مانند بوگارت و ایست وود دارند. با کشیدن اولین سیگار فرد احساس خیلی بدی پیدا می‌کند. جرأت ندارد دود سیگار را فرو برد و چنانکه زیاده روی کند دچار سرگیجه و حالت تهوع می‌شود. در چنین حالتی فرد فقط می‌خواهد بگریزد و این آشغال را دور بیندازد.

خانم‌ها به این دلیل سیگار می‌کشند که نشان بدهند بسیار متشخص، متجدد و با فرهنگ هستند. همه‌ی ما آن‌ها را در حال پُک زدن به سیگار دیده‌ایم که خیلی هم مضحک به نظر می‌رسد. زمانی که پسرها یاد گرفتند که چگونه مردانه رفتار کنند و دخترخانم‌ها نیز معنی با فرهنگ بودن را آموختند، آن موقع آرزو می‌کنند‌ ای کاش هرگز لب به سیگار نمی‌زدند. برایم جای سؤال است که آیا سیگار کشیدن، خانم‌ها را با فرهنگ می‌کند یا به خاطر تبلیغات است که این تصور در ذهن ما شکل گرفته است؟ سپس در باقی مانده‌ی عمرمان سعی می‌کنیم عمل خود را توجیه کنیم، به فرزندانمان بگوییم که به دام سیگار نیفتند و گاهی اوقات سعی می‌کنیم حتی از خودمان هم بگریزیم و به این شکل به زندگی ادامه می‌دهیم.

 ۸ ساعت و ۵۱ دقیقه، ۴۹۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۹ دقیقه
پیشگفتار
۱۲ دقیقه
هشدار
۲۰ دقیقه
مقدمه
۱۳ دقیقه
فصل یکم: معتاد تر از خودم به نیکوتین ندیده‌ام
۱۳ دقیقه
فصل دوم: روش آسان
۱۴ دقیقه
فصل سوم: چرا ترک سیگار مشکل است؟
۹ دقیقه
فصل چهارم: دام شیطانی
۳ دقیقه
فصل پنجم: چرا سیگار می‌کشیم؟
۳۷ دقیقه
فصل ششم: اعتیاد به نیکوتین
۲۴ دقیقه
فصل هفتم: شستشوی مغزی و ضمیر نا خودآگاه
۴ دقیقه
فصل هشتم: تسکین درد ناشی از ترک
۵ دقیقه
فصل نهم: فشار روانی
۴ دقیقه
فصل دهم: بی‌حوصلگی
۵ دقیقه
فصل یازدهم: تمرکز حواس
۵ دقیقه
فصل دوازدهم: آرامش
۶ دقیقه
فصل سیزدهم: سیگارهای همزمانی
۱۲ دقیقه
فصل چهاردهم: من چه چیزی را ترک می‌کنم؟
۶ دقیقه
فصل پانزدهم: بردگی خود خواسته
۶ دقیقه
فصل شانزدهم: هر هفته مقداری پول پس انداز خواهم کرد.
۳۷ دقیقه
فصل هفدهم: سلامت
۶ دقیقه
فصل هجدهم: انرژی
۳ دقیقه
فصل نوزدهم: سیگار مرا آرام می‌سازد و به من اعتماد به نفس می‌دهد
۵ دقیقه
فصل بیستم: آن سایه‌های سیاه منحوس
۱ دقیقه
فصل بیست و یکم : فواید سیگارکشیدن
۲۸ دقیقه
فصل بیست و دوم: ترک سیگار با استفاده از قدرت اراده
۱۵ دقیقه
فصل بیست و سوم: از کم کردن مصرف سیگار بپرهیزید
۶ دقیقه
فصل بیست و چهارم : فقط یک نخ
۲۷ دقیقه
فصل بیست و پنجم: نخ کش‌ها، نوجوانان و غیر سیگاری‌ها
۷ دقیقه
فصل بیست و ششم: مخفی کش‌ها
۵ دقیقه
فصل بیست و هفتم: آیا سیگار کشیدن یک رفتار اجتماعی است؟
۱۹ دقیقه
فصل بیست و هشتم: زمان ترک
۸ دقیقه
فصل بیست و نهم: آیا باز هم هوس سیگار می‌کنم؟
۵ دقیقه
فصل سی ام: آیا اضافه وزن پیدا می‌کنم؟
۵ دقیقه
فصل سی و یکم: از مشوق‌های کاذب دوری کنید
۱۷ دقیقه
فصل سی و دوم: روش ترک آسان
۱۸ دقیقه
فصل سی و سوم: دوره‌ی ترک
۳ دقیقه
فصل سی و چهارم: فقط یک پُک
۵ دقیقه
فصل سی و پنجم: آیا ترک سیگار برای من سخت‌تر خواهد بود؟
۴ دقیقه
فصل سی و ششم: دلایل اصلی شکست
۱۳ دقیقه
فصل سی و هفتم: جایگزین‌ها
۸ دقیقه
فصل سی و هشتم: آیا باید از موقعیت‌های وسوسه انگیز دوری جویم؟
۱۰ دقیقه
فصل سی و نهم: لحظه‌ی مکاشفه
۱۰ دقیقه
فصل چهلم: آخرین سیگار
۳ دقیقه
فصل چهل و یکم: آخرین هشدار
۲۴ دقیقه
فصل چهل و دوم: اظهارنظرها
۱۳ دقیقه
فصل چهل و سوم: به معتاد در حال غرق شدن کمک کنید
۷ دقیقه
فصل چهل و چهارم: توصیه‌هایی به افراد غیرسیگاری
۱۴ دقیقه
بیایید به یاری یکدیگر به این رسوایی پایان دهیم

راهنمای دانلود کتاب صوتی آسان‌ترین روش ترک سیگار

برای دانلود کتاب صوتی آسان‌ترین روش ترک سیگار و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  آسان‌ترین روش ترک سیگار

نظرات کتاب صوتی آسان‌ترین روش ترک سیگار

Mina Karimi
۱۳۹۹/۹/۱۷
کتاب مفیدی هست ونویسنده چون خودش سالها سیگار مصرف کرده وبارها ترک رو تجربه کرده کاملا احساسات ومشکلات سیگاریها و نقطه ضعفها رو بیان کرده.
اما به نظر من مهم اون انگیزه و اراده است، وگرنه خوندن این کتاب معجزه نمیکنه وفقط بیان بدیهیات هست.
به کسانی که تصمیم قطعی خودشون رو برای ترک گرفتن صد درصد میتونه کمک بزرگی باشه
سورن ذوالفقاری
۱۳۹۹/۱/۶
کتابی بسیار عالی برای ترک دائمی سیگار، خیلی هوشمندانه توسط نویسنده نوشته شده، من اینو قبلا خوندم و الان خیلی وقته سیگارو ترک کردم و ممنونم از کتابراه به خاطر این کتاب ولی متاسفانه این ترجمه از کتاب خیلی خوب نیست و مترجم عقاید خودشو با نویسنده ترکیب کرده، همین کتاب ترجمه افسانه درویشی فوق العادست.
Yaghub Abedi
۱۳۹۹/۶/۴
شانزده ساله سیگار میکشم این اواخر روزی ۳۰ نخ.
این کتابو از صپ تا شب جمعه هفته قبل گوش دادم و چنان تاثیری روم گذاشت که هنوز هم باور نمی‌کنم دیگه سیگار نمی‌کشم بدون هیچ نیازی به سیگار فقط اگه یک بار گوش دادین تاثیر نداشت دوباره گوش بدین به امید دنیای بدون سیگار
مشاهد همه نظرات (۲۷)