دانلود کتاب صوتی آی کیو مالی

  • از: رابرت کیوساکی
  • ناشر: سبکتو
  • ۱۶۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی آی کیو مالی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آی کیو مالی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی آی کیو مالی

در کتاب صوتی آی کیو مالی (میکرو کتاب)، اثر رابرت کیوساکی از ۵ آی‌کیو مالی صحبت می‌شود که ثروتمندان به واسطه آن‌ها به ثروت رسیده‌اند. در این کتاب این 5 اصل به طور کامل بخش‌بندی و به صورت واضح بیان می‌شوند.

کیوساکی در کتاب آی کیو مالی (Rich Dad s Increase Your Financial IQ: Get Smarter With Your Money) آی‌کیوهای مالی را که شامل درآمد بیشتر، نگهداری از آن، برنامه‌ریزی مالی، افزایش دانش مالی و استفاده از اهرم است را معرفی می‌کند. بازارهای مالی مانند بورس، سکه، املاک و طلا امروزه به شدت در حال از دست‌دادن ارزش خود هستند و تنها راه نجات از بحران و موفقیت مالی پرورش ۵ آی‌کیو مالی است.

رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki) اقتصاددان پیشرو و صاحب تئوری‌های نوآورانۀ اقتصادی در دنیاست. وی با نوشتن تفکرات ناب و دست اول اقتصادی در کتاب خود با نام پدر پولدار، پدر فقیر تمامی علاقه‌مندان به مباحث اقتصادی و مالی را مبهوت خود کرده است. او در ادامه سری کتاب‌هایش به صورت تخصصی به بیان نظرهای پدر پولدار و ارایه راهکارهای هوشمندانه و ملموس برای رسیدن به ثروت می‌پردازد. وی علاوه بر نویسندگی یکی از ثروتمندترین افراد امریکا و فعال در حوزه سرمایه گذاری املاک و مستغلات است.

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

 ۱ ساعت و ۵ دقیقه، ۴۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
معرفی
۲ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۱ دقیقه
درباره نویسنده
۲ دقیقه
درباره کتاب
۱ دقیقه
مقدمه
۳ دقیقه
فصل اول
۵ دقیقه
فصل دوم
۴ دقیقه
فصل سوم
۸ دقیقه
فصل چهارم
۶ دقیقه
فصل پنجم
۱۰ دقیقه
فصل ششم
۷ دقیقه
فصل هفتم
۳ دقیقه
فصل هشتم
۷ دقیقه
فصل نهم
۵ دقیقه
فصل دهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی آی کیو مالی

برای دانلود کتاب صوتی آی کیو مالی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  آی کیو مالی

نظرات کتاب صوتی آی کیو مالی

ایمان قدمی
۱۳۹۷/۱۱/۱۲
چندتا کتابی که از کیوساکی خواندم همشون حول محور پدرپولدار وپدر... هست چیز تازه‌ای نداره. بعد این راهای موفقیت و... بعضی از نکته هاش واسه جامعه ایران ما کاملا حالت عکس داره...
Bagher Mahmoudzade Mahmoudzade
۱۳۹۹/۸/۲۴
سلام بسیار عالی بود، پیشنهاد میگردد اگر عناوین و مطالب بصورت کاربردی و مثالهای آموزشی انتخاب شوند برای شنونده هم جذاب و هم اینکه در یادگیری و بکارگیری مطالب و مقایسه آن با شرایط خویش، تاثیر مثبتی خواهد داشت.
Amin MK
۱۳۹۷/۱۰/۱۲
کتاب بدی نبود و نکات جالبی میگفت. ضمن این که دیدگاهش درباره بورس رو اصلا قبول نداشتم. گرچه این ادم در زمینه‌ی خودش که املاک هست یه ستارس و حق میدم درباره بورس اینطور بگه
مشاهد همه نظرات (۵۸)