دانلود کتاب صوتی ارزش خود را بدانید

  • از: جول اوستین
  • راوی: نازنین آذرسا
  • ناشر صوتی: آذرسا
  • ۳۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی ارزش خود را بدانید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ارزش خود را بدانید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ارزش خود را بدانید

کتاب صوتی ارزش خود را بدانید اثر جول اوستین به بررسی موضوع ارزش نهادن به خود و تاثیر آن در زندگی می‌پردازد.

اولویت دادن به خود، شما را قادر می‌سازد به فردی بهتر برای خودتان تبدیل شوید و همچنین در روابطی که در طول مسیر ایجاد می‌کنید نیز بهتر خواهید بود. تصمیماتی که ما در یک فضای دوستانه می‌گیریم بسیار بهتر از انتخاب‌هایی هستند که در گناه و کمبود انجام می‌دهیم.

جول اوستین (Joel Osteen) در 5 مارس 1963 به دنیا آمده است. جول یک واعظ، کشیش تلویزیونی، نویسنده و کشیش ارشد در کلیسای لیک وود است. این کلیسا بزرگترین کلیسای پروتستان در شهر هیوستن ایالت تگزاس آمریکاست. سخرانی‌های تلویزیونی او توسط بیشتر از 7 میلیون بیننده در هفته و بیشتر از 20 میلیون نفر در ماه در بیش از 100 کشور دیده می‌شود. او نویسنده هفت کتاب پر فروش نیویورک تایمز از جمله قدرت من هستم و تفکر بهتر زندگی بهتر است. مردم جهان او را با نام مستعار ”کشیش خنده رو” می‌شناسند.

در بخشی از کتاب صوتی ارزش خود را بدانید می‌شنویم:

اکثر اوقات ما ارزش خودمان را در اینکه دیگران چگونه با ما رفتار می‌کنند یا چقدر در زندگی موفق بوده‌ایم یا اینکه چقدر زندگی بی‌نقصی داشته‌ایم، می‌دانیم. مسأله اینجاست که تمام این موضوع‌ها می‌توانند تغییر کنند.

اگر شما ارزش خود را در اینکه دیگران چطور با شما رفتار می‌کنند، بدانید، اگر زمانی به شما آسیب بزنند یا شما را ناامید کنند، آن وقت شما احساس بی‌ارزش بودن می‌کنید و خود را از دست می‌دهید.

اگر شما ارزش خود را از دستاوردهای خود بگیرید، مثل اینکه چقدر درآمد دارید؟ چه ماشینی دارید؟ یا چه اسم‌های مستعاری برای خود ساخته‌اید؟، آن وقت اگر مشکلی پیش بیاید و جایگاه قبلتان را از دست بدهید، مثلا اگر کسب و کارتان شکست بخورد، آن وقت شما نیز احساس بی‌ارزشی می‌کنید.

بعضی افراد به خاطر اینکه در زندگی‌شان اشتباهات مختلفی کرده‌اند احساس خوبی نسبت به خودشان ندارند. مثلاً در موقعیتی قرار ندارند که انتظارش را داشتند و حالا در زندگی‌شان احساس ناامنی و حقارت می‌کنند. اینجور افراد ارزش خود را در عملکرد خود می‌دانند. نکته مهمی که باید بدانید این است که شما باید ارزش خود را در این بدانید که فرزند خداوند بلندمرتبه هستید. خالق جهان هستی به شما زندگی بخشیده است.

اینکه دیگران چگونه با شما رفتار می‌کنند ارزش شما را تغییر نمی‌دهد. اینکه در مورد شما چه می‌گویند یا با شما چه کاری می‌کنند مشخص نمی‌کند که شما چه کسی هستید. اشتباهاتی که مرتکب شده‌اید از ارزش شما کم نمی‌کند. آن‌ها کارهایی هستند که صرفا شما انجام دادید و نشان دهنده‌ی شخصیت شما نیست. شما می‌توانید خانه بزرگتری بخرید یا ماشین بهتری داشته باشید، اما این‌ها شما را ارزشمندتر نخواهد کرد. این چیزها فقط میزان دارایی شما را افزایش می‌دهد، نه میزان ارزش درونی شما را.

چیزی در وجود شما است که بسیار با ارزش‌تان می‌کند، شما کپی شده نیستید، شما طرح تقلید شده نیستید، شما اصل هستید، خالق دنیا شرکت سازنده شما است. از این بیشتر ممکن نیست بتوانید اعتباری به دست بیاورید.

 ۳۶ دقیقه، ۵۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۷ دقیقه
ارزش خود را بدانید

راهنمای دانلود کتاب صوتی ارزش خود را بدانید

برای دانلود کتاب صوتی ارزش خود را بدانید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ارزش خود را بدانید
صادق علی محمدی
۱۳۹۷/۱۰/۱۴
اصلا صدای گوینده جالب نیست انگار داره امتحان املا میگیره. خوشم نیومد
سید محمد سیدنژاد
۱۳۹۷/۱۱/۲۳
گویندش خیلی افتضاح
خیلی نخرین
mohammad feily
۱۳۹۷/۱۰/۲۳
صدا و نحوه خواندن گوینده افتضاحه..... حیف این کتاب و حیف پول
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۴)