دانلود کتاب صوتی از برج و باروی دژ


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی از برج و باروی دژ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی از برج و باروی دژ

کتاب صوتی از برج و باروی دژ اثر هانس کریستین آندرسن از مجموعه دختر کبریت فروش، روایت‌گر خورشید جهانتاب است که بدون تبعیض و برای همه موجودات عالم می‌تابد؛ درباره‌ی طبیعتی‌ست که در بهار برای همه مفهوم نوشدن را دارد.

هانس کریستین آندرسن (Hans Christian Andersen)، نویسنده، شاعر، نمایشنامه‌نویس معروف اهل دانمارک است و او را پدر افسانه‌های نو نیز می‌نامند. او حدود 220 داستان تخیلی نوشته و داستان‌هایش به 150 زبان ترجمه شده‌ و هم‌چنان میلیون‌ها نسخه از آن‌ها در سراسر جهان چاپ می‌شود.

داستان‌های هانس کریستین آندرسن به عنوان داستان‌های پریان معروف است که در فضایی خیال‌انگیز و گاه فانتزی، درون‌مایه‌هایی اخلاقی را شرح می‌دهد، هرچند برخی از داستان‌های وی رویکردی اجتماعی و واقع‌گرایانه نیز دارند.

شناخته‌ترین اثر او «دخترک کبریت فروش» است که داستان آخرین روز زندگی دخترک کبریت فروش دوره‌گردی را بیان می‌کند. او این داستان را براساس واقعیتی تلخ و با لحنی تأثیرگذار و رویکردی افشاگرانه و انتقادی می‌نویسد و با بیانی غیرمستقیم و داستانی، پرده از بیدادگری اقتصادی و اجتماعی جامعه طبقاتی اروپای آن روز برمی‌دارد.

دیگر آثار او عبارت‌اند از: پری دریایی کوچولو، پری جنگلی، بندانگشتی، جوجه اردک زشت، زندگی من، ملکه برفی و لباس جدید امپراتور و... .

در قسمتی از کتاب صوتی از برج و باروی دژ می‌شنویم:

پاییز است؛ ما رو برج و باروى دژ ایستاده‌ایم و به دریا و انبوه کشتى‌هاى تنگه سُوند و به فراسویش، کرانه سوئد، نگاه مى‌کنیم که در آفتابِ شامگاهى بالا مى‌رود و زلال است. در آن طرف برج و بارو درخت‌هاى بالابلند را زیر پایمان مى‌بینیم که برگ‌هایشان را رو زمین مى‌ریزند. درخت‌ها چند خانه خفه و دلتنگ‌کننده را با پرچین‌هاى چوبى بلندِ پیرامونشان در بر مى‌گیرد. نگهبان‌ها به پس و پیش قدم مى‌زنند. درون آلونک‌ها، تاریک و غم‌انگیز است؛ اما سلول‌هاىِ پشت سوراخ‌هاى میله‌دار در دیوارها از آن‌ها هم نکبت‌بارتر است. در این سلول‌ها خطرناکترین تبهکارها نگهدارى مى‌شوند.

 ۶ دقیقه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰ ت - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۷ دقیقه
از برج و باروی دژ

راهنمای دانلود کتاب صوتی از برج و باروی دژ

برای دانلود کتاب صوتی از برج و باروی دژ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  از برج و باروی دژ
سیدمحمد علی مرعشی پور
۱۳۹۸/۲/۶
با سلام داستان و نویسنده که فوق العاده است اما خانم نرگس موسی پور که اکثر کتابهای این نویسنده ی مشهور رو خواندن متاسفانه گاهی به شکل روزنامه و یا اخبار داستان را میخوانند گاهی سرعت داستان بالا میرود بیشتر...
Alireza Shariat
۱۳۹۸/۲/۸
خوب بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)