دانلود کتاب صوتی با حسین تا مهدی (ع)


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی با حسین تا مهدی (ع) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی با حسین تا مهدی (ع)

کتاب صوتی با حسین تا مهدی (ع) نوشته‌ی سید مجتبی حسینی، به تحلیل و بررسی حرکت امامان معصوم خصوصاً امام حسین (ع) با دیدی عمیق و روشن می‌پردازد.

درباره کتاب صوتی با حسین تا مهدی (ع):

سید مجتبی حسینی در این کتاب صوتی سعی کرده دیدگاه‌ها و نگرش‌های مختلفی درباره‌ی حرکت امام حسین (ع) و دیگر پیامبران و امامان معصوم ارائه دهد و با بهره‌گیری از یک دیدگاه جامع و عمیق‌، به بررسی روایات معصومین و سیره آن بزرگواران بپردازد. در این اثر امام حسین (ع) فقط به عنوان یک رهبر شریف و غیور به تصویر کشیده نمی‌شود، بلکه به صورت امام معصومی که اراده‌ای جز خواست خداوند متعادل ندارد، دیده می‌شود؛ خداوندی که تمام فرستادگانش را مأمور حرکتی هدفمند کرده است.

دیدگاه‌های این کتاب سعی در نفی یا نقد دیدگاه‌های دیگر ندارد و برخلاف سایر دیدگاه‌ها به حرکت حضرت حسین به صورت مجزا نمی‌پردازد و بی‌ارتباط با حرکت سایر انبیا و ائمه به آن نمی‌نگرد. بلکه به نوعی از یک نگرش کل‌گرا و عمق‌نگر برخوردار است که نتیجه سیر، تعمق و تنفس ناظر در فضا و محتوای کلی حرکت انبیا، کتاب و سنت معصومان است.

تحلیل و بررسی امامان و پیامبران از سختی‌ها و پیچیدگی‌های زیادی برخوردار است که هر نویسنده‌ای قادر به این کار نیست. اما سید مجتبی حسینی با ارائه این اثر نشان داده که نویسنده‌ای درخشان است و در این زمینه بسیار خوش درخشیده است.

شنیدن کتاب صوتی با حسین تا مهدی (علیهم السلام) به چه کسانی پیشنهاد می‌شود:

شنیدن این کتاب صوتی به افرادی که به کتاب‌های مذهبی و سیاسی، به ویژه کتاب‌هایی درباره رسالت قیام عاشورا علاقه دارند، به شدت پیشنهاد می‌شود.

سید مجتبی حسینی را بیشتر بشناسیم:

سید مجتبی حسینی در سال 1338 در تهران چشم به جهان گشود. او یکی از روحانیون بزرگ است که هم تحصیلات حوزوی دارد و هم در رشته مهندسی معماری و فلسفه‌ی علم به تحصیل پرداخته است. او بیشتر با انتشارات نیستان همکاری کرده و بیست اثر درخشان را به چاپ رسانده است. آثار حسینی اغلب در زمینه‌ی دین و عرفان هستند و در محافل مذهبی بسیاری تدریس می‌شوند.

در بخشی از کتاب صوتی با حسین تا مهدی می‌شنویم:

«اساساً پیام و صدای امام زمان، همان پیام امام حسین است. اهدافی را هم که حضرت حسین برای حرکت خود بیان می‌فرماید، باید در یک دید درازمدت تاریخی نگریست و آن موقع می‌توان به رابطه بیشتری میان حرکت حسین و قیام قائم پی برد.»

 ۱ ساعت و ۳۷ دقیقه، ۷۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۱۰۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۵ دقیقه
مقدمه
۱۴ دقیقه
قسمت اول
۱۳ دقیقه
قسمت دوم
۱۷ دقیقه
قسمت سوم
۵ دقیقه
قسمت چهارم
۸ دقیقه
قسمت پنجم
۷ دقیقه
قسمت ششم
۱۷ دقیقه
قسمت هفتم
۱۱ دقیقه
قسمت هشتم

راهنمای دانلود کتاب صوتی با حسین تا مهدی (ع)

برای دانلود کتاب صوتی با حسین تا مهدی (ع) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  با حسین تا مهدی (ع)

نظرات کتاب صوتی با حسین تا مهدی (ع)

farhad kheiripor
۱۳۹۹/۶/۱۸
سلام کتاب خوبی بودرابطه عاشوراباظهور را خیلی خوب توضیح داده.. عالی
مشاهد همه نظرات (۱)