دانلود کتاب صوتی بخور، عبادت کن، عشق بورز


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بخور، عبادت کن، عشق بورز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بخور، عبادت کن، عشق بورز

کتاب صوتی بخور، عبادت کن، عشق بورز نوشته الیزابت گیلبرت، داستان واقعی زنی است که در پی همه چیز به ایتالیا، هند و اندونزی سفر می‌کند. این اثر به عنوان پرفروش‌ترین کتاب نیویورک‌تایمز در 199 هفته متوالی شناخته شد و به فروشی بیش از 5 میلیون نسخه رسید.

الیزابت گیلبرت (Elizabeth Gilbert) در کتاب بخور، عبادت کن، عشق بورز (Eat, Pray, Love) خاطرات زندگی مشترک، طلاق و سفر به دور دنیایش را روایت می‌کند. او نویسنده و خبرنگاری است که به ظاهر در شغل و زندگی‌اش موفق بوده است؛ شغلی که به او این امکان را می‌دهد در راستای علاقه‌اش به گوشه‌های مختلف جهان سفر کند و با مردم دیگر آشنا شود.

او بعد از هشت سال زندگی مشترک و بعد از گذراندن سی سالگی، طبق قرار قبلی با همسرش تصمیم به بچه‌دار شدن می‌گیرد. اما الیزابت نسبت به این موضوع تردید دارد. وقتی خوشحالی دیگران از بچه‌دار شدن را می‌بیند با خود فکر می‌کند آیا همان‌طور که از یک مأموریت کاری خوشحال می‌شود از بچه‌دار شدن نیز همان‌قدر شاد خواهد شد؟

تردیدش نسبت به این موضوع زندگی‌اش را با مشکل مواجه کرده و در نهایت به ناچار از همسرش جدا می‌شود. پس از طلاق و افسردگی ناشی از آن، به این فکر می‌افتد که برای درک ارزش زندگی به مسافرتی دور دنیا برود. او هزینه سفرهایش را با پیش‌فروش کتاب بخور، عبادت کن، عشق بورز به دست می‌آورد.

الیزابت گیلبرت چهار ماه در ایتالیا ساکن می‌شود و غذا می‌خورد (بخور)، چهار ماه بعدی را در هند به عبادت مشغول می‌شود (عبادت کن) و بعد از درک این دو ارزش برای ایجاد تناسب میان این دو در اندونزی به طور شگفت‌انگیزی به ارزش عشق دست پیدا می‌کند (عشق بورز).

بر اساس این کتاب فیلم سینمایی با همین نام به کارگردانی رایان مورفی و با بازی جولیا رابرتز و خاویر باردم ساخته شد.

در بخشی از کتاب صوتی بخور، عبادت کن، عشق بورز می‌شنویم:

در همه کلان‌شهرهای مغرب‌زمین چیزهای مشترکی دیده می‌شود. همیشه مردهای آفریقایی عینک آفتابی‌ها و کیف‌های تقلبی می‌فروشند و نوازندگان گواتمالایی قرنی می‌نوازند ولی بعضی چیزها تنها در رم دیده می‌شود. مثلاً اینکه صندوق‌دار رستوران هر بار خیلی راحت من را خوشگل‌خانوم صدا می‌کند. «ساندویچتون رو سرد می‌خورید یا گرم خانوم خوشگله؟» یا اینکه زوج‌ها همه در حالی که دست همدیگر را سخت می‌فشارند، بیرون قدم می‌زنند. گویی در مسابقه‌ای شرکت می‌کنند.

فواره‌ها هم یکی دیگر از عجایب رم هستند. پلنی بزرگ می‌نویسد: «اگر کسی به فراوانی ذخیره آب رم که در گرمابه‌ها، نهرها، فواره‌ها، باغ‌ها، ویلاها و آبشارها توجه کند و مسیری که این آب‌ها طی می‌کنند را در نظر گیرد، متوجه می‌شود که شگفت‌انگیزتر از این چیزی در جهان وجود ندارد.»

کاندیدهای زیادی برای آنکه به آن‌ها لقب زیباترین فواره‌ رم را بدهم وجود دارند. یکی از آن‌ها در ویلای بورگیز است. در مرکز این فواره پیکر برنزی خانواده‌ای رخشان وجود دارد. پدر رب‌النوعی رومی و مادر یک زن معمولی از نوع بشر است. کودک آنان با ولع انگور می‌خورد. پدر و مادر در حالتی عجیب روبه‌روی هم ایستاده، به عقب متمایل و مچ دست یکدیگر را گرفته‌اند. به سختی می‌توان گفت که آن‌ها از روی ستیز و خشم دست یکدیگر را می‌کشند یا در حال رقصیدن هستند ولی اطرافشان آکنده از انرژی است.

 ۱۶ ساعت و ۳۴ دقیقه، ۹۱۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰۰ ت - 14.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۹ دقیقه
مقدمه
۴۵ دقیقه
کتاب اول - ایتالیا - بخش اول
۴۴ دقیقه
کتاب اول - ایتالیا - بخش دوم
۵۲ دقیقه
کتاب اول - ایتالیا - بخش سوم
۴۹ دقیقه
کتاب اول - ایتالیا - بخش چهارم
۴۸ دقیقه
کتاب اول - ایتالیا - بخش پنجم
۴۵ دقیقه
کتاب اول - ایتالیا - بخش ششم
۴۱ دقیقه
کتاب اول - ایتالیا - بخش هفتم
۴۲ دقیقه
کتاب دوم - هند - بخش اول
۳۶ دقیقه
کتاب دوم - هند - بخش دوم
۴۵ دقیقه
کتاب دوم - هند - بخش سوم
۴۵ دقیقه
کتاب دوم - هند - بخش چهارم
۴۲ دقیقه
کتاب دوم - هند - بخش پنجم
۴۵ دقیقه
کتاب دوم - هند - بخش ششم
۵۲ دقیقه
کتاب دوم - هند - بخش هفتم
۵۴ دقیقه
کتاب سوم - اندونزی - بخش اول
۵۰ دقیقه
کتاب سوم - اندونزی - بخش دوم
۵۱ دقیقه
کتاب سوم - اندونزی - بخش سوم
۴۷ دقیقه
کتاب سوم - اندونزی - بخش چهارم
۴۸ دقیقه
کتاب سوم - اندونزی - بخش پنجم
۳۸ دقیقه
کتاب سوم - اندونزی - بخش ششم
۳۲ دقیقه
کتاب سوم - اندونزی - بخش هفتم
۳۳ دقیقه
کتاب سوم - اندونزی - بخش هشتم

راهنمای دانلود کتاب صوتی بخور، عبادت کن، عشق بورز

برای دانلود کتاب صوتی بخور، عبادت کن، عشق بورز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بخور، عبادت کن، عشق بورز
ریحان موسی
۱۳۹۹/۴/۱۰
خیلی خیلی خوب بودچندین وجه مختلف از زندگی و روحیات انسانی و سفر رو میشه توش دید. صدا و لحن گوینده عالی بود. معتاد این کتاب شدم حیف که تموم شد
سمیه حسین بیگی
۱۳۹۹/۳/۱۲
خیلی کتاب آموزنده و دوس داشتی بود، صدای گوینده هم دلنشین بود
Ahmad Rezaii
۱۳۹۹/۱۱/۲۹
صدای گوینده کتاب را بسیار شیرین کرده بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)