دانلود کتاب صوتی برف‌های کیلیمانجارو


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی برف‌های کیلیمانجارو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی برف‌های کیلیمانجارو

ارنست همینگوی در کتاب صوتی برف‌های کیلیمانجارو، به شما می‌گوید که باید دم را غنیمت بشماری و حالت را فدای افسوس گذشته‌ها نکنی.

برف‌های کیلیمانجارو (The Snows of Kilimanjaro) داستان دردهای مادی و معنوی مردی به نام هری است که پایش دچار بیماری قانقاریا شده و خاطرات گذشته‌اش را در لحظه‌های رهایی از درد بیان می‌کند. این داستان تلفیقی از دردمندی آدمی و بی‌رحمی طبیعت است.

همیشه حرف‌هایی که نزده‌ای، کارهایی که نکرده‌ای، نگاه به موقعی که ننداخته‌ای، لبخندی که نزده‌ای، غروری که نشکسته‌ای دردآور است. اما… دیگر چه معنایی دارد که همه چیز اکنونت را فدای چیزی که می‌توانستی دیروز داشته‌باشی و حال نداری، بکنی؟

برف‌های کلیمانجارو به یادت می‌آورد که در سخت‌ترین شرایط هنوز امیدی هست! فقط کافی است هدفت را بیابی و آن را بخواهی.

ارنست همینگوی (Ernest Hemingway) از نویسندگان برجستهٔ معاصر ایالات متحده آمریکا و برندهٔ جایزه نوبل ادبیات است. وی از پایه‌گذاران یکی از تأثیرگذارترین انواع ادبی، موسوم به «وقایع‌نگاری ادبی» شناخته می‌شود. او هم‌چنین برنده جایزه پولیتزر در زمینه ادبیات داستانی است که در سال ۱۹۵۳ به او اهدا شده است.

منتقدین همواره سبک نوشتار او را مورد تحسین قرار داده و داستان‌های او را با کیفیت و گیرا دانسته‌اند. او طبع نویسندگی را در آمریکا تغییر داده است. قالب اصلی داستان‌های او عشق، جنگ، طبیعت و از دست دادن است. وی هم‌چنین به مفهوم مرگ توجه ویژه‌ای داشته است. همینگوی سرانجام در سال ۱۹۶۱ با تفنگ شکاری خود خودکشی کرد.

داستان‌های بسیار زیادی از مجموعه آثار همینگوی به زبان فارسی ترجمه شده‌اند که مطرح‌ترین آن‌ها: پیرمرد و دریا، زنگ‌ها برای که به صدا در می‌آیند، وداع با اسلحه، برنده هیچ نمی‌برد، مرگ در بعدازظهر است.

 ۱ ساعت و ۱۲ دقیقه، ۶۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۰ دقیقه
برف‌های کیلیمانجارو - بخش اول
۲۴ دقیقه
برف‌های کیلیمانجارو - بخش دوم
۲۸ دقیقه
برف‌های کیلیمانجارو - بخش سوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی برف‌های کیلیمانجارو

برای دانلود کتاب صوتی برف‌های کیلیمانجارو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  برف‌های کیلیمانجارو

نظرات کتاب صوتی برف‌های کیلیمانجارو

سید سعید موسوی
۱۳۹۸/۸/۲۴
من کتاب جنایات و مکافات و این کتاب را خریده ام. صدای گویندگان زیباست اما مناسب حال کتاب و غم و حالت خاص همینگوی و یا سیاه نمایی‌های تارکوفسکی نیست. مثلا صدای امیر اردلان داوودی مناسب تر است
کاربر KIA
۱۳۹۷/۳/۱۲
کتاب خوبی است ولی عالی نه. گویندگیش حرف نداره ولی خود داستان با پیرمرد و دریا یا زنگها برای.... خیلی فاصله داره. البته این نظر شخصیه منه.
Saeed sayyahpour
۱۳۹۸/۸/۱۵
سلام. من فیلمهای ساخته شده ازکتابهای این نویسنده رودیدم. همه معرکه ن. خصوصاوداع بااسلحه. یه رمان عاشقانه وبسیار غم انگیزوزیبا
مشاهد همه نظرات (۷)