دانلود کتاب صوتی بنویس جنایت: نفرین خانواده دین


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بنویس جنایت: نفرین خانواده دین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بنویس جنایت: نفرین خانواده دین

کتاب صوتی بنویس جنایت: نفرین خانواده دین، شاهکاری منحصر به فرد و جذاب نوشته‌ی استاد رمان کارآگاهی دشیل همت است که به روایت یکی از پیچیده‌ترین و جذاب‌ترین پرونده‌های جنایی می‌پردازد.

کتاب صوتی بنویس جنایت (The Dain Curse)، در سال 1928 به چاپ رسید. دشیل همت جایگاه ویژه و بالایی در زمینه‌ی نگارش رمان‌های معمایی و پلیسی دارد. سال‌ها پیش در انجمن جنایی‌نویسان آمریکا که 100 کتاب برجسته‌ی قرن را انتخاب کرده بودند، نام دو کتاب از دشیل جزء 10 کتاب اول قرار گرفت که نشان دهنده‌ی برجستگی و خبره بودن او در مقام نگارش رمان‌های جنایی است. او آن‌قدر روی جزییات رمان‌هایش دقیق می‌شود که خط داستانی او را باید به دقت دنبال کرد تا از داستان کتاب جا نماند.

خلاصه‌ی داستان کتاب صوتی بنویس جنایت: نفرین خانواده دین:

داستان درباره‌ی دو خواهر به نام‌های لی‌لی و آلیس است که هر دو عاشق مردی به نام موریس لگت شده‌اند، در نهایت لی‌لی موفق می‌شود با معشوقه‌ی مشترک خود و خواهرش ازدواج کند و آلیس در درونش حس انتقام به جریان می‌افتد. او خواهرزاده‌اش به نام گابریل را برای قتل خواهرش لی‌لی تربیت می‌کند. موریس لگت برای نجات فرزند خود این جنایت را به عهده می‌گیرد و به حبس محکوم می‌شود.

سال‌ها می‌گذرد و موریس از زندان فرار می‌کند و به سانفرانسیسکو می‌رود. در آن‌جا به دیدار آلیس و گابریل می‌رود و زندگی جدید و مشترکی با آلیس شروع می‌کند، پس از مدتی از خانه‌ی لگت‌ها چندین الماس باارزش دزدیده می‌شود و موریس به قتل می‌رسد. بازپرس آپ، کارآگاهی قد کوتاه، باهوش و قوی است که به هیچ عنوان به عواطف خود اجازه‌ی دخالت در کارش را نمی‌دهد. او در پی سارق، مقتول و اهداف پیچیده‌ی این قتل هستند. چه چیز باعث رخ دادن این جنایات وخیم شده است؟

دشیل همت را بیشتر بشناسیم:

ساموئل داشیل همت (Dashiell Hammett) نویسنده‌، فعال سیاسی و فیلمنامه‌نویس آمریکایی بود که در سال 1894 چشم به جهان گشود. او در سن 13 سالگی مدرسه را ترک کرد و به شغل‌های گوناگونی برای امرار معاش روی آورد. سپس به سازمان ملی کارآگاهان پینکرتون پیوست و از سال 1915 تا 1922 در آنجا خدمت کرد. در ایران، کتاب شاهین مالت از او شهرت فراوانی دارد. او در سال 1961 دار فانی را وداع گفت.

در قسمتی از کتاب صوتی بنویس جنایت: نفرین خانواده دین می‌شنویم:

وقتی کامل در را بررسی کردم، الماس را از جیبم بیرون آوردم و به لگت نشان دادم و پرسیدم: «این یکی از آن‌هاست؟» لگت با دو انگشت آن را از کف دستم برداشت، به طرف نور گرفت، به گوشه و کنارش نگاهی کرد و گفت: «بله. همان لکه‌ی کدر را در زیرش دارد. این را از کجا آوردی؟» «از بیرون، روی چمن‌ها.» «که اینطور، پس سارق ما به خاطر عجله‌ای که داشته، بعضی از چیزهایی را که دزدیده روی زمین انداخته.» من گفتم که به این موضوع شک دارم. لگت از من پرسید: «نظرت چیست؟» «فکر می‌کنم الماس عامدانه آن جا گذاشته شده بود. سارق اطلاعات زیادی داشته. می‌دانسته باید سراغ کدام کشو برود. وقتش را با هیچ چیز دیگری تلف نکرده. کارآگاه‌ها همیشه می‌گویند «کار خودی بوده»، چون اگر بتوانند درست در صحنه‌ی جرم قربانی را پیدا کنند، کارشان خیلی کمتر می‌شود، اما من این‌جا احتمال دیگری جز این نمی‌بینم.

 ۸ ساعت و ۱۳ دقیقه، ۴۵۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۰ دقیقه
فصل اول: خانواده دین - بخش اول: هست الماس
۱۶ دقیقه
بخش دوم: دماغ دراز
۲۸ دقیقه
بخش سوم: یک چیز سیاه
۱۳ دقیقه
بخش چهارم: هارپرهای مرموز
۳۰ دقیقه
بخش پنجم: گابریل
۱۵ دقیقه
بخش ششم: مردی از جزیره‌ی شیطان
۲۴ دقیقه
بخش هفتم: نفرین
۱۰ دقیقه
بخش هشتم: اما و اگر
۱۹ دقیقه
فصل دوم: معبد - بخش نهم: مرد کور کوچک
۲۷ دقیقه
بخش دهم: گل‌های پژمرده
۲۶ دقیقه
بخش یازدهم: خدا
۲۸ دقیقه
بخش دوازدهم: جام غیر مقدس
۲۱ دقیقه
فصل سوم: کوئسادا - بخش سیزدهم: جاده کوهستانی
۲۱ دقیقه
بخش چهاردهم: کرایسلر در هم شکسته
۲۱ دقیقه
بخش پانزدهم: من او را کشته‌ام
۲۵ دقیقه
بخش شانزدهم: شکار شبانه
۱۹ دقیقه
بخش هفدهم: زیر خط حماقت
۱۷ دقیقه
بخش هجدهم: آناناس
۲۷ دقیقه
بخش نوزدهم: نزول
۲۶ دقیقه
بخش بیستم: خانه‌ای در خلیج
۲۳ دقیقه
بخش بیست و یکم: آرونیا هالدورن
۲۸ دقیقه
بخش بیست و دوم: اعتراف
۱۰ دقیقه
بخش بیست و سوم: سیرک

راهنمای دانلود کتاب صوتی بنویس جنایت: نفرین خانواده دین

برای دانلود کتاب صوتی بنویس جنایت: نفرین خانواده دین و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بنویس جنایت: نفرین خانواده دین
طهمورث ابدالی
۱۳۹۹/۱/۱۰
قابل توجه سروران عزیزم. دشیل همت اگر احتیاط کنم و نگم در ژانر معمایی و جنایی بهترین و با کلاس ترینه، قدر متیقن جز بهترین هاست. شما رمان خرمن سرخ رو مطالعه بفرمایید>>>>Red Harvest سه فیلم خیلی خوب با بیشتر...
Monir Naghikhani
۱۳۹۹/۸/۲۳
من از دوازده سالگی انواع کتابهارو خوندم، واصلا هم دوست ندارم بگم داستان خوبی نیست، چون عاشق کتابم ولی با عرض معذرت خیلی خیلی بی محتوا بود، ولی خسته نباشید وسپاس
نازنین ش
۱۳۹۹/۶/۱۹
داستان هوشمندانه‌ای بود، باید با دقت گوش بدی تا پابه پای نویسنده و شخصیت قهرمان داستان جلو بری، وگرنه بعضی جاها داستان گیج کننده میشه، ممنون
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۹)