دانلود کتاب صوتی بنیتو موسولینی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بنیتو موسولینی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بنیتو موسولینی

کتاب صوتی بنیتو موسولینی اثر براندا هاوگن، جلدی دیگر از مجموعه شخصیت‌های تأثیرگذار است که به زندگی دیکتاتور فاشیست ایتالیا می‌پردازد. این کتاب توسط رضا علیزاده به فارسی برگردانده شده و با صدای گرم و دل‌نشین آرمان سلطان زاده روایت شده است.

بنیتو موسولینی (Benito Mussolini) یک رهبر ایتالیایی بود که فاشیسم را در ایتالیا بنیان نهاد. سه جنگ تحت دیکتاتوری وی در گرفت. او در جنگ جهانی دوم توسط افراد خویش از قدرت بر کنار شد. با اینکه فاشیسم ایتالیا تفاوت‌های محسوسی با فاشیسم هیتلری دارد اما تاریخ این دو را به عنوان سردمدارانی می‌شناسد که دنیا را برای یک جنگ جهانی خونینی دیگر به مسلخ فرستاد.

از سال 1900 تا به امروز بشریت و جهان تغییرات عمده‌ای از سر گذرانده است. دگرگونی‌های بنیادی در نظریه‌ها و کاربست آن‌ها، معیار آزادی‌های فردی و رسوم مذهبی و علم و فناوری و صنعت را محک زد. فضای فکری جهان معاصر بر بشر دوستی و این باور متمرکز شده است که اقتصاد جهانی دنیا را به جایی با ارتباطات نزدیک‌تر تبدیل کرده است. بنیتو موسولینی که کار خود را در اوایل قرن بیستم به عنوان سردبیر روزنامه‌ای فاشیستی آغاز کرد، چنان موفق به جلب حمایت عمومی شد که در سال 1922 به نخست‌وزیری ایتالیا رسید. او پای ایتالیا را به جنگ جهانی دوم باز کرد و متحد آدولف هیتلر رهبر نازی آلمان شد. با وجود کمک این متحد نیرومند، تلاش‌های جنگی موسولینی فرجامی موفقیت‌آمیز نیافت. او از قدرت خلع و به دست هم‌وطنانش اعدام شد.

کتاب صوتی بنیتو موسولینی به روایت ابعاد مختلف زندگی این سیاستمدار می‌پردازد.

 ۱ ساعت و ۳۳ دقیقه، ۸۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۶ دقیقه
فصل اول: مرگ دیکتاتور
۸ دقیقه
فصل دوم: تولد زورگو
۹ دقیقه
فصل سوم: آموزگار و روزنامه‌نگار
۶ دقیقه
فصل چهارم: درگیری با قانون
۸ دقیقه
فصل پنجم: آوانتی!
۵ دقیقه
فصل ششم: جنگ جهانی اول
۹ دقیقه
فصل هفتم: اشاعۀ پیام وحشت
۱۴ دقیقه
فصل هشتم: موسولینی در حکومت
۱۲ دقیقه
فصل نهم: موسولینی دیکتاتور
۱۶ دقیقه
فصل دهم: جنگ و مرگ

راهنمای دانلود کتاب صوتی بنیتو موسولینی

برای دانلود کتاب صوتی بنیتو موسولینی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بنیتو موسولینی

نظرات کتاب صوتی بنیتو موسولینی

hadi faraji
۱۳۹۸/۷/۸
نکته عجیب اینجاست چون هیتلر و موسیلینی شکست خوردن انواع اقسام بیماریها و مرض‌های روانی به اونها نسبت دادند اما انسان مریضی مثل چرچیل که بدترین جنایتها را علیه کشورمون ایران انجام داده را یک قهرمان جلوه میدن در حالیکه هر دو سری هم نازیها و فاشیستها و هم به ظاهر دموکراتها مثل چرچیل جنایتکاران فاسد و کثیفی بیش نیستن
rasoul torkzadeh
۱۳۹۶/۱۲/۱۸
کتاب جالبی است، ترکیبی از زندگی شخصی و سیاسی یک دیکتاتور را به زیبایی به تصویر می‌کشد. توصیه می‌کنم کتاب را.
Mehdi Tamadon Rastegar
۱۳۹۶/۱۱/۱
از آثار و ادبیات ایتالیا و درباره جنگ جهانی دوم است.
مشاهد همه نظرات (۱۱)