دانلود کتاب صوتی بهترین خودمان باشیم

  • راوی: حمیده کریمی
  • ناشر صوتی: نشر ماه آوا
  • ناشر: نشر ثالث
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی بهترین خودمان باشیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بهترین خودمان باشیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بهترین خودمان باشیم

کتاب صوتی بهترین خودمان باشیم اثری شگفت‌انگیز و کاربردی برای زنانی‌ست که می‌خواهند با قدرت ذهن خود آشنا شوند و با به کارگیری آن به اهداف و آرزوهای خود دست یابند. این اثر ترجمه‌ای بومی شده از مقالات علمی معتبر خارجی است.

درباره کتاب صوتی بهترین خودمان باشیم:

در دنیای امروز که مشکلات و سختی‌های گوناگونی در مسیر موفقیت و شادی وجود دارد، زنان نیز از این قاعده مستثنا نیستند. بنابراین برای آنکه بتوان به سلامت ذهن و جسم کمک کرد و به یک تعادل روحی رسید، باید قدرت ذهن را تقویت کرد و مهارت‌های زندگی را آموخت. کتاب صوتی بهترین خودمان باشیم نیز مجموعه‌ای از درس گفتارهای مجموعه سلامتپاد است که از منابع علمی و برتر خارجی گزینش شده و پس از تنظیم آن براساس فرهنگ بومی ایرانیان منتشر شده است.

این مجموعه که بر روی ارتقای کیفیت سبک زندگی زنان تلاش می‌کند، تلاش کرده تا با ارائه آموزه‌هایی احساسات، رفتار و افکار این گروه از جامعه را بهبود ببخشد و آن‌ها را در مسیر موفقیت یاری برساند.

کتاب صوتی بهترین خودمان باشیم برای چه کسانی مناسب است؟

شنیدن این کتاب برای تمام زنانی که می‌خواهند حس و حال بهتری داشته باشند و زندگی بهتری را تجربه کنند، ضروری است.

در بخشی از کتاب صوتی بهترین خودمان باشیم می‌شنویم:

کیمیا برای اولین بار در زندگی‌اش احساس می‌کرد که نمی‌تواند به درستی رفتار کند. مدام با خودش فکر می‌کرد: «من تحصیل کرده هستم و به اندازه کافی متین و فهمیده هستم که سر همکاران فریاد نزنم. پس چرا مدام سر فرزندانم فریاد می‌زنم؟» هر روز صبح به خودش قول می‌داد که دیگر سر فرزندان نوجوانش فریاد نزند اما هنوز عصر نشده در حال فریاد کشیدن بر سر یکی از آن‌ها بود.

هر باری که فرزندانش به حرف‌های او گوش نمی‌دادند، کیمیا احساس بی‌ارزشی و ناامیدی می‌کرد و سر آن‌ها داد می‌زد. دختر سیزده ساله‌اش حتی وظایف روزمره‌اش را انجام نمی‌داد و پسر پانزده ساله‌اش نسبت به درس و مشقش بسیار بی‌تفاوت بود. هرگاه کیمیا بعد از یک روز خسته‌کننده از سرکار به خانه برمی‌گشت، آن‌ها را می‌دید که درحال تماشای تلویزیون یا بازی‌های ویدئویی هستند. وقتی از آن‌ها می‌خواست سراغ درس‌هایشان بروند، آن‌ها به طرز بی‌ادبانه‌ای جواب مادرشان را می‌دادند و کیمیا سر آن‌ها فریاد می‌زد.

 ۷ ساعت و ۷ دقیقه، ۳۹۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰۰ ت - 7.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۶ دقیقه
قدرت ذهن چیست
۲۸ دقیقه
قدم اول: به خودت ترحم نکن
۲۹ دقیقه
قدم دوم: خودت را باور داشته باش
۳۳ دقیقه
قدم سوم: به استقبال تغییر برو
۳۷ دقیقه
قدم چهارم: دنیا تحت کنترل تو نیست
۳۱ دقیقه
قدم پنجم: در پی رضایت همه نباش
۳۴ دقیقه
قدم ششم: ریسک کن
۲۹ دقیقه
قدم هفتم: در گذشته نمان
۲۸ دقیقه
قدم هشتم: یک اشتباه را دوبار تکرار نکن
۳۴ دقیقه
قدم نهم: به موفقیت دیگران حسادت نکن
۲۰ دقیقه
قدم دهم: با اولین شکست تسلیم نشو
۳۶ دقیقه
قدم یازدهم: از تنها شدن نترس
۲۸ دقیقه
قدم دوازدهم: دنیا مدیون تو نیست
۳۳ دقیقه
قدم سیزدهم: دنبال موفقیت فوری نباش
۱۱ دقیقه
نتایج

راهنمای دانلود کتاب صوتی بهترین خودمان باشیم

برای دانلود کتاب صوتی بهترین خودمان باشیم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بهترین خودمان باشیم

نظرات کتاب صوتی بهترین خودمان باشیم

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.