دانلود کتاب صوتی بهترین سال زندگی شما


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بهترین سال زندگی شما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بهترین سال زندگی شما

دبی فورد در کتاب صوتی بهترین سال زندگی شما، از روشی سنجیده برای خلق یک زندگی ویژه و استثنایی پرده برمی‌دارد و شما را هدایت می‌کند تا به عظمت خود قدم بگذارید و جنبه‌هایی از وجودتان را که ضامن کامیابی و موفقیت شماست، تقویت نمایید. این اثر شما را به راهی برای آفریدن بهترین سال زندگی‌تان دعوت می‌کند.

آفرینش بهترین سال زندگی‌تان در لحظه‌ها مستور است، بهترین سال زندگی شما به برآوردهای بیرونی بستگی ندارد، بلکه رمز آن در پرده برداشتن از بزرگترین تمنای وجود شماست. کتاب صوتی بهترین سال زندگی شما (The Best Year Of Your Life) با شعار «آرزو کنید، برنامه‌ریزی کنید، زندگی کنید»، راهنمایی گام به گام برای ایجاد بهترین سال زندگی‌تان است.

برای این که بهترین سال زندگی‌تان را داشته باشید باید به آن شخصی تبدیل شوید که همواره آرزویش را داشتید. باید آن سیمای خود را که از همه بیشتر دوست دارید دربربگیرید و آن ویژگی‌هایی که ظاهر رویایی‌تان را تشکیل می‌دهد، در خود رشد دهید. همه‌ی ما باید این شانس را به خود بدهیم تا متوجه شویم از چه راه‌هایی استعدادهایمان را مخفی کرده و عمیق‌ترین رویاهایمان را پوشانده‌ایم.

هدف دبی فورد (Debbie Ford) در این کتاب، راهنمایی و حمایت از شما تا رسیدن به نقطه‌ای از خوشیِ زندگی است که حتی فکرش را هم نمی‌کردید؛ و در آخر، لذت بردن از نتیجه تلاش‌هایتان در پایان سال، به گونه‌ای که وقتی به انتهای سال ‌رسیدید، دل‌تان نخواهد آن سال تمام شود. این اثر شما را یاری می‌کند، راه و روش و برنامه‌ای طراحی کنید که پیروزی و موفقیت‌تان را تضمین کند و به ترفندهایی دست پیدا کنید که آرزوهای دیرین‌تان را تحقق بخشند.

همین حالا می‌توانید انتخاب کنید. می‌توانید امسال، امروز و این زمان را شروع بهترین سال زندگی‌تان بدانید یا اینکه می‌توانید به همان راهی که زمان زیادی در آن قدم برداشته‌اید، ادامه دهید. کتاب صوتی بهترین سال زندگی شما، روشی ساده، هیجان‌انگیز و تثبیت شده در اختیارتان می‌گذارد که می‌توانید به وسیلۀ آن از همین حالا بهترین سال زندگی‌تان را بیافرینید. اگر این مسیر را دنبال کنید، می‌بینید که تحقق آرزوهایتان بسیار راحت‌تر از آن چیزی بوده است که فکر می‌کردید.

درک این موضوع بسیار مهم است که بهترین سال زندگی ما چیزی است که توان و قدرت دستیابی به آن را داشته باشیم. می‌تواند بهترین تصویری باشد که از خود در ذهن داریم، اما به طور حتم نمی‌تواند یک زندگی خیالی دور از ذهن باشد که هرگز امکان رسیدن به آن را نداریم. زندگی در خیال، رویا، امید و آرزو، انحراف از مسیر اصلی و مانع از درک و تعهد ما به تصمیمی است که ما را به سمت بهترین روزهای زندگی‌مان هدایت می‌کند.

نشر صوتی آوانامه با همکاری انتشارات نسل نواندیش کتاب صوتی «بهترین سال زندگی شما» را با صدای فرناز مرکباتی تولید و منتشر کرده است تا شما بتوانید به وسیلۀ این کتاب هر سال زندگی‌تان را به بهترین سالش تبدیل کنید و از بودن در کنار عزیزان‌تان و رسیدن به زندگی سرشار از آرامش لذت ببرید.

در قسمتی از کتاب صوتی بهترین سال زندگی شما می‌شنویم:

در سفر به مقصد بهترین سال زندگی خود با موانعی مواجه خواهیم شد؛ با راه‌های بن‌بست، با بیراه‌های اغوا کننده و مشکلاتی که ما را از دنبال کردن رویاهایمان منحرف می‌کنند. برای این که مطمئن شویم سالی که پیش رو داریم بهترین سال زندگی‌مان خواهد بود باید بیاموزیم چگونه از این دام‌ها که سال‌ها مانع از حرکت ما شده‌اند، اجتناب کنیم. باید از الگوهای رفتاری مخرب مانند افکار، عادات، بهانه‌ها و رفتارهایی که نفعی برایمان نداشته و در عوض مانع از پیشرفت ما می‌شوند، حذر کنیم. من این بیراهه‌های اغوا کننده را مناطق ممنوعه می‌نامم؛ زیرا...

 ۵ ساعت و ۸ دقیقه، ۲۸۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۶۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۰ دقیقه
مقدمه
۱۸ دقیقه
بخش اول: رویاهایتان را زندگی کنید - فصل اول: عزم خود را جزم کنید
۲۱ دقیقه
فصل دوم: پرده از رویای خود بردارید
۲۴ دقیقه
فصل سوم: به دنیای پرعظمت خویش قدم بگذارید
۲۱ دقیقه
بخش دوم: برنامه‌ریزی کنید - فصل چهارم: لوحی سفید خلق کنید!
۱۳ دقیقه
فصل پنجم: مناطق ممنوعه - قسمت اول
۳۷ دقیقه
فصل پنجم - قسمت دوم
۲۵ دقیقه
فصل ششم: برای سال جاری برنامه‌ریزی کنید - قسمت اول
۲۹ دقیقه
فصل ششم - قسمت دوم
۱۹ دقیقه
بخش سوم: زندگی کنید - فصل هفتم: یکپارچگی کامل
۱۳ دقیقه
فصل هشتم: حال خوب
۱۶ دقیقه
فصل نهم: لحظه‌ها را ثبت کنید
۱۴ دقیقه
فصل دهم: خلق روزهای فراموش‌نشدنی
۲۳ دقیقه
فصل یازدهم: مثل یک قهرمان زندگی کنید
۱۶ دقیقه
فصل دوازدهم: تا رسیدن به اوج پرواز کنید

راهنمای دانلود کتاب صوتی بهترین سال زندگی شما

برای دانلود کتاب صوتی بهترین سال زندگی شما و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بهترین سال زندگی شما
غلامرضا فتحی زاده
۱۳۹۸/۹/۲۳
باسلام. دوتا کتاب مکمل این کتاب به نام نیمه. تاریک وجودواثرسایه. (دبی فورد) را درکنار این کتاب بخوانید. عالی میشوید به امتحانش میارزد.
فاطمه اسدی
۱۳۹۸/۱۱/۶
بهترین کتاب انگیزشی که خوندم. الکی و سرخوشکنک نیست واقعا به اصلاح سبک زندگی کمک میکنه
حمید ج
۱۳۹۸/۱۱/۱
محتوا خوب بود ولی صدای هر دو گوینده افتضاح و رو اعصاب بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۳)