دانلود کتاب صوتی بیماری به نام ان


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بیماری به نام ان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بیماری به نام ان

کتاب صوتی بیماری به نام ان نوشته‌ی استیون کینگ درباره‌‌ی مزرعه‌ای است که مانند جعبه‌ی پاندورا جادوی سیاه و بدی‌ها را وارد زندگی آدم‌ها می‌کند و آن‌ها را به جنون و مرگ می‌کشاند. دکتر جانی، بیمارش و... همگی قربانیان این مکان هستند که آرام آرام سیاهی را به روح و روان قربانیان خود نفوذ می‌کند.

درباره‌ی کتاب صوتی بیماری به نام اِن:

داستان بلند بیماری به نام ان (N) روایتی تو در تو دارد و در حلقه‌ی بیرونی این ماجرای پیچیده، زنی به نام شیلا برای دوست کودکی خود چارلی در مورد برادرش جانی، روانپزشکی که اخیراً خودکشی کرده است، می‌نویسد. شیلا این اتفاق ناخوشایند را ناشی از تأثیر بیماری می‌داند که جانی در یادداشت‌هایش با نام اختصاری اِن یاد می‌کند.

در ادامه استیون کینگ (Stephen King) شما را به عمق رابطه‌ی اِن و جانی می‌برد و جزئیات مکالمات این دو را به عنوان بیمار و روانشناس می‌شنوید. اِن بیماری مبتلا به اختلال وسواس فکری - عملی و توهمات پارانوئید است، عقاید عحیبی در خصوص اعداد دارد و خود را در آستانه‌ی جنون می‌داند. این مرد که 48 ساله است مدعی می‌شود تمام مشکلاتش از سال گذشته و در مزرعه‌ی آکرمن آغاز شد.

اِن در جلسه‌ی دوم روان‌درمانی حادثه‌ای را شرح می‌دهد که در مزرعه‌ی آکرمن رخ داد اما پیش از آن دکتر جانی را نسبت به عواقب احتمالی این کار، آگاه می‌کند. اِن بر این باور است که جانی هم بعد از شنیدن ماجرا مشکلات او را پیدا خواهد کرد و... .

شاید در نگاه نخست با خود تصور کنید که بیماری به نام اِن داستانی ساده دارد اما هر چه ماجرا جلو می‌رود بر هیجان آن نیز افزوده می‌شود و وحشتی انکارناپذیر از پدیده‌ای ناشناخته و جنون‌آمیز در وجودتان رخنه می‌کند.

کینگ در مصاحبه‌ی خود گفت که بیماری به نام اِن را با الهام یکی از داستان‌های آرتور مکن نوشته است. این داستان بلند در مجموعه‌ای به نام درست بعد از غروب آفتاب (Just After Sunset: Stories) همراه با 12 حکایت دیگر در سال 2009 منتشر شد.

کتاب صوتی بیماری به نام ان مناسب چه کسانی است؟

اگر به داستان‌های ترسناک و روانشناسانه علاقه دارید، این کتاب دقیقاً برای شما است البته فراموش نکنید که نویسنده‌ی این کتاب استیون کینگ است؛ بنابراین عوامل ماورایی نیز در آن دخیل هستند.

استیون کینگ را بیشتر بشناسیم:

او با نام کامل استیون ادوین کینگ (Stephen Edwin King) در سال 1947 به دنیا آمد. این نویسنده‌ی آمریکایی با انتشار نخستین رمانش که «کری» نام دارد به شهرت و محبوبیت بسیاری دست یافت و با همین موفقیت به صورت تمام وقت به نویسندگی مشغول شد. کینگ امروزه به عنوان بهترین نویسنده ژانر ترسناک شناخته می‌شود و بیش از 50 کتاب از خود منتشر کرده است که از میان آن‌ها می‌توان به مواردی مانند آن، قبرستان حیوانات خانگی، در قتلگاه، مرگ جک همیلتون، مسیر سبز، خواهران کوچک ایلوریا، مرد کت شلوار مشکی، تلفن همراه، آتش افروز، یابنده نگهبان و... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب بیماری به نام ان می‌شنویم:

چهارتا عکس دیگه هم گرفتم، جمعاً میشه نه‌تا، یه دونه عکس بد دیگه هم گرفتم البته یه کم بهتر از پنج. وقتی دوربینم رو آوردم پایین و دوباره به صخره‌ها نگاه کردم، صورت‌ها رو دیدم. ناله می‌کردن، پوزخند می‌زدن یا اینجوری با گوشه‌ی چشم نگاهم می‌کردن یه چندتا آدم و هیولا و... . ولی باز صخره‌ها هفت‌تا بودن، سرگیجه داشتم، ترسیده بودم. می‌خواستم قبل از تاریک شدن هوا برم بیرون از اونجا. دور از اون مزرعه تو جاده‌ی 117 با صدای بلند رادیو ولی نمی‌تونستم که برم از اونجا.

 ۲ ساعت و ۴۴ دقیقه، ۱۱۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۹۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
معرفی
۶۰ دقیقه
فصل اول
۵۷ دقیقه
فصل دوم
۴۴ دقیقه
فصل سوم
۲ دقیقه
عوامل تولید

راهنمای دانلود کتاب صوتی بیماری به نام ان

برای دانلود کتاب صوتی بیماری به نام ان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بیماری به نام ان

نظرات کتاب صوتی بیماری به نام ان

زاها م
۱۳۹۹/۱۰/۱۹
از نظر من نسبت به بقیه کتابهای استیون کینگ ضعیف بود و یک مطلب مدام تکرار میشد. ترسناک هم نبود
ساناز اسعدی
۱۴۰۰/۲/۲۰
اصلا شبیه بقیه کتاب‌های استیون کینگ نبود و ترسناک هم نبود، من نتونستم ارتباطی باهاش پیدا کنم
نازنین ش
۱۳۹۹/۱۱/۲۰
ترسناک که نبود، بیشتر نشانه‌هایی از افکار بیماران وسواس فکری را نشان میداد
مشاهد همه نظرات (۳)