دانلود کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید

کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید نوشته ناپلئون هیل، دربردانده‌ی راهکارهای کاربردی و مفیدی است که پس از شنیدن آن می‌توانید گام‌های رسیدن به ثروت واقعی و مطابق با روحیات خود را آسان‌تر بردارید. از این اثر بیش از 100 میلیون نسخه تاکنون فروش رفته و یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌هاست.

کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید (Think and Grow Rich)، راهی سالم جهت رسیدن به ثروت را به شما نشان می‌دهد که در آن همه‌چیز کاملا با اتکا به خودتان عملی می‌شود. راهی که وضعیت اقتصادی شما بیش از هر چیزی به آن نیازمند است. در این اثر می‌توانیم به جای ثروتمند شدن هر کدام از اهداف شخصی خود را جایگزین کنیم و به آن‌ها دست یابیم، این کتاب که برخلاف کتاب‌های دیگر سعی کرده راه رسیدن به اهداف را منطبق بر حقیقت انسان دنبال کند. تنها زمانی می‌توان نام کتاب را برازنده محتوای آن دانست که بتوان مفهوم ثروت را به تمامی سرمایه‌های مادی و معنوی آن ربط داد که این کتاب به هدف خود در این باب دست یافته است.

ناپلئون هیل (Napoleon Hill) پس از بیست سال مصاحبه و تحقیق از افراد ثروتمند دنیا، راز انباشتن ثروت عظیم را طبق این نظریه آشکار کرد که اگر ما بتوانیم بیاموزیم مانند ثروتمندان بیندیشیم می‌توانیم موفقیت و ثروت را کشف کنیم. او راهکارهای ساده‌ای تهیه کرد تا به شما کمک کند که اهداف خویش را تعیین کنید، راز موفقیت حقیقی و دیرپا را کشف کنید، هر آنچه در زندگی می‌خواهید را به‌ دست بیاورید و به صف افراد فوق‌العاده موفق بپیوندید.

ثروتمند شدن و رسیدن به موفقیت‌های بزرگ و یا هر چیزی که در زندگی به دست می‌آوریم، با یک ایده‌ در ذهن شروع می‌شوند. تبدیل کردن ایده‌های ذهن به واقعیتی که به دیگران خدمت برساند و افراد حاضر باشند برای بهره‌مندی از آن پول پرداخت کنند را ثروت می‌‌گویند. می‌توان این کار را از طریق تلقین به خود، برنامه‌ریزی سازمان‌دهی شده، گروهی از افراد دارای نبوغ و ایجاد یک هماهنگی درونی میان افکار، فعالیت‌ها و دستاوردهای زندگی‌تان انجام دهید. می‌توانید هر چیزی که در طول روز به آن فکر می‌کنید را بدست بیاورید. برای اینکه کنترل زندگی‌تان را در دست بگیرید باید افکارتان را تحت کنترل خود درآورید.

ناپلئون هیل در سال 1883 در شهر وایز در ویرجینیا به دنیا آمد، او نویسنده درخشان آمریکایی در حیطه‌ی موفقیت شخصی بود، یکی از معروف‌ترین اثر او، بیندیشید و ثروتمند شوید، است که یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های جهان است. او در این اثر تلاش کرده نکات کلیدی و پرکاربرد رسیدن به موفقیت و ثروتمند شدن را جمع آوری کند تا طالبان موفقیت راه رسیدن به هدف خود را هر چه سریع‌تر و با اراده قوی‌تر پیدا و از زندگی سرشار از شادکامی و موفقیت لذت ببرند. هیل مؤسسه‌ی ناپلئون هیل را تأسیس کرد. این مؤسسه‌ی آموزشی غیرانتفاعی مأموریتش این بود که فلسفه‌ی رهبری، خودانگیختگی و موفقیت شخصی او را ترویج دهد. هیل در سال 1970، پس از دوره‌ای طولانی و موفقیت‌آمیز به‌ عنوان مشاور رهبران تجاری، سخنران و نویسنده، درگذشت.

در قسمتی از کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید می‌شنویم:

«توسعه کنترل و به کارگیری احساسات جنسی، عشق و هیجان به نبوغ می‌انجامد. خلاصه این روند را می‌توان این‌طور بیان کرد: حضور این احساسات را مثل افکار قوی در ذهن خود تقویت کنید و حضور همه احساسات مخرب را سست کنید. ذهن مخلوق عادت است. از افکار قوی‌ای که آن را تغذیه می‌کند، لذت می‌برد. با نیروی اراده می‌توانید حضور هر نوع حس را سست و حضور انواع دیگر را تقویت کنید. با نیروی اراده می‌توان ذهن را به آسانی کنترل کرد. سرچشمه کنترل، پشتکار و عادت است. راز کنترل در درک روند استحاله قرار دارد. هنگام بروز هر نوع احساس در ذهن می‌توانید با تغییر دادن افکارتان آن را به حسی مثبت و سازنده تبدیل کنید.»

 ۱۰ ساعت و ۴۶ دقیقه، ۶۰۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۱۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۵ دقیقه
مقدمه
۲۵ دقیقه
فصل اول: قدرت فکر - بخش اول
۲۰ دقیقه
فصل اول - بخش دوم
۳۹ دقیقه
فصل دوم: اشتیاق - بخش اول
۲۹ دقیقه
فصل دوم - بخش دوم
۳۳ دقیقه
فصل سوم: ایمان - بخش اول
۲۳ دقیقه
فصل سوم - بخش دوم
۲۰ دقیقه
فصل چهارم: تلقین به خود
۱۲ دقیقه
فصل پنجم: علم تخصصی - بخش اول
۳۲ دقیقه
فصل پنجم - بخش دوم
۲۱ دقیقه
فصل ششم: تخیل - بخش اول
۲۲ دقیقه
فصل ششم - بخش دوم
۳۸ دقیقه
فصل هفتم: برنامه‌ریزی سازمان یافته - بخش اول
۳۱ دقیقه
فصل هفتم - بخش دوم
۲۱ دقیقه
فصل هفتم - بخش سوم
۱۸ دقیقه
فصل هشتم: تصمیم
۳۸ دقیقه
فصل نهم: پشتکار
۲۵ دقیقه
فصل دهم: قدرت عقل کل
۲۲ دقیقه
فصل یازدهم: تسلط بر استحاله جنسی - بخش اول
۲۱ دقیقه
فصل یازدهم - بخش دوم
۲۱ دقیقه
فصل دوازدهم: ذهن ناخودآگاه
۱۷ دقیقه
فصل سیزدهم: مغز
۲۸ دقیقه
فصل چهاردهم: حس ششم
۳۷ دقیقه
فصل پانزدهم: چگونه شش شبح ترس را گول بزنیم؟
۳۱ دقیقه
فصل شانزدهم: کارگاه شیطان

راهنمای دانلود کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید

برای دانلود کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بیندیشید و ثروتمند شوید
game dota2
۱۳۹۸/۵/۱۵
اگه میخواید گوش کنید و عمل نکنید کلا استفاده نکنید از این کتاب
Hadis Afarinesh
۱۳۹۸/۵/۱۳
کتابها همه عالین کلی تقریبا حرفها یکی هست چون قوانین موفقیت مشخصن. لازم نیست آدم هزار تا کتاب بخونه تا موفق شه
Amir Hedayat
۱۳۹۸/۵/۱۵
صدا و لحن راوی بسیار مناسب بوده و بالا وپائین کردن صدا باعنایت به محتوای کتاب بدرستی و بجا صورت پذیرفته.
متن کتاب نیز شامل مثالهایی از افراد موفق هست که مفهوم موفقیت را برای شنونده ملموس و دست یافتنی میکند.
در مجموع شنیدن این اثر ارزشمند را توصیه و سبب لذت برای شنونده خواهد شد.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۲۴)